l-am vazut si eu, bogdane... mi-a crescut adrenalina iute de tot... faina bucata...

a trecut pe langa mine si am ramas cu ochii lipiti de el...
va doresc tutror un paste fericit, linistit si luminos alaturi de familie si de cei dragi.
ma carabanesc catre sebes... distractie faina tuturor... si atentie cu papica... nu bagati in voi ca si cand n-ati mai fi mancata de-o luna, da?