Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-05-07, 23:13   #691
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by CJ-01-WOB View Post
m-am referit in prisma crearii unei comunitati Alba Iulia pe forumul 4T


silk' nu vad rostul interventiei tale ostentative !
ab79fly , poate o fi contand numai 1 din aia 10 dar o comunitate nu presupune 1 ,2 indivizi
hoinar , cu cati sunteti mai multi activi pe acest thread cu atat aveti sanse mai mari sa se faca SECTIUNEA mai repede (ca banuiesc ca asta e unu din scopuri)

Eu va doresc succes!
u ai cumva un corrado ... albastru .. de ai lucrat la el la mury (cosmin) in ab ???
ab79fly is offline  
Old 18-05-07, 23:37   #692
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default Re: Alba Iulia

nu, din grupul VAG ,am un golf gti galben Cluj
CJ-01-WOB is offline  
Old 18-05-07, 23:52   #693
yulasinio
Honda Driver


Stage 5
 
yulasinio's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,101
Member of:
[4Tuning International]
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by CJ-01-WOB View Post
m-am referit in prisma crearii unei comunitati Alba Iulia pe forumul 4T


silk' nu vad rostul interventiei tale ostentative !
ab79fly , poate o fi contand numai 1 din aia 10 dar o comunitate nu presupune 1 ,2 indivizi
hoinar , cu cati sunteti mai multi activi pe acest thread cu atat aveti sanse mai mari sa se faca SECTIUNEA mai repede (ca banuiesc ca asta e unu din scopuri)

Eu va doresc succes!
Acum vrei sa iesi deasupra mea si nu sti cum si ai inceput sa te iei de baietii astia de pe aici.
Daca ai ceva cu mine nu tre sa te razbuni pe orasul meu.
__________________
yulasinio is offline  
Old 19-05-07, 08:54   #694
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

si in cazul orasului Mures cum a fost???si acoo a fost exact la fel 3-4 membri care vb,daca tzi la cantitate atunci imi fac inca 20 de conturi si vb de pe fiecare,ii mai bine asa?ca sa fie la numar?
__________________
Honda Civic EG3
bogdan100 is offline  
Old 19-05-07, 11:41   #695
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

cel mai ushor si placut este sa punem astia 3 4 cati suntem din alba iulia .. sau mai bine pun eu cumpar un domeniu nou only 4 tuning ... si gata .. ce e mare lucru ?? daca e chiar asa de greu de obtinut sectiune pe aici nu scrie nicaieri ce si cum trebuie sa faci sa obtii s-a zis sa scriu un email la o persoana am scris de 2 saptamani ... in fine .... ori cu sectiune ori fara .. tot acolo sunt ...
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 19-05-07, 13:28   #696
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Wink Re: Alba Iulia

Stefane baietii din sebes de ce nu mai vin?s-au suparat pe noi?hmmm. oricum dupa ce ii gata clubul,banuiesc ca o sa avem nevoie si de un site.putem face acolo un forum si gata treaba,daca aici dureaza asa de mult pana "ne strangem"....
bogdan100 is offline  
Old 19-05-07, 15:59   #697
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

of of...din lipsa mea de ocupatie s-a nascut un forum mic.l-am facut repede pe un free site...acum incerc ma sa ocup putin de el... daca vrei puteti intra,nu ii mult dar decat deloc...

http://nsforum.topic-board.com
| Night Shadows |
bogdan100 is offline  
Old 19-05-07, 20:45   #698
ghostdog

Stage 2
 
ghostdog's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 56
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
sa zicem!.....si care ar fi problema?.....explicit sa intelegem si noi!.....chiar avea rost postul tau aici?.....acum?......sincer!cine ce treaba a avut cu tine?
mah....de cand esti pe unde esti ai devit mai rau))pe unde naiba esti?
ghostdog is offline  
Old 20-05-07, 02:45   #699
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by yulasinio View Post
Acum vrei sa iesi deasupra mea si nu sti cum si ai inceput sa te iei de baietii astia de pe aici.
Daca ai ceva cu mine nu tre sa te razbuni pe orasul meu.
sa mor daca are vreo logica postul tau cu ce am scris eu acolo!cine ce treaba a avut cu tine?.......nu era mai bine sa te adresezi tu altfel?ce treaba sa am cu orasul tau?.....nici nu stiu cine esti!de unde esti si ce doresti!si totusi ?de ce baieti m-am luat?......toti care au postat imi sunt prieteni......si cred ca sa ma iau de ei ar fi ultimul lucru pe care l-as face!cred ca cel mai bine ar fi sa discutam amandoi sa ajungem pe aceeasi lungime de unda!...nu are rost sa ne dam replici aiurea!cand o sa vb o sa intelegi de ce am zis ce am zis!nu te ambala.....n-am nimik personal cu tine!
Aline draga.....asa de satul sunt de comentarii deastea aiurea de nu-mi vad capu!
__________________
first love...opel vectra power!

Last edited by silk'; 20-05-07 at 02:49.
silk' is offline  
Old 20-05-07, 08:57   #700
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

mai Adi nu te enerva ).Nu cred ca ti se adresa tie ci lui CJ-01-WOB.cred ca yuliasinio ii din ab,dar sta in Dublin sau unde mama dreaq scrie acolo...
bogdan100 is offline  
Old 20-05-07, 14:24   #701
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

cred ca ai dreptate!oricum bogdane......nu am nimik cu ei dar m-au prins intr-un moment mai nepotrivit si poate deasta am clacat!!atatea comentarii fara rost se fac de nu-ti poti imagina!dar ma rog.......cu scuzele de rigoare....sper ca nu v-ati suparat pe mine!....mai dau eu o bere cand ne intalnim!
silk' is offline  
Old 20-05-07, 15:14   #702
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

cj-01-wob: exact cum a spus bogdan, cu sectiunea pe mures cum s-a intalmpat? 3-4 care vbeau mai mult, nu as putea spune ca mai consistent decat noi, si hop tzop gata sectiunea la ei. daca era sa ne luam dupa aceleasi criterii, aveam sectiune la alba urgent. pt ca din ce au scris ei pe sectiunea lor, nu cred ca au fost deasupra noastra. ma intreb atunci, oare la noi de ce se intarzie?

fratilor, gata cu haraiala. adi, da, suntem prieteni toti pe aici, da' cand apare careva nu stiu ce se intampla de simtiti toti nevoia sa il muscati o leaca hai sa revenin la chestii serioase. stefane, daca nu mai sunt alte propuneri, hai sa votam si gata cine e moderator. ca se pare ca avem nevoie. unele posturi s-ar fi cerut macar "cenzurate".

si gata cu vorbaraia. nu inteleg ceva: se asteapta ceva de la cineva sa faca anume un lucru in legatura cu infiintarea clubului? eu vb f serios acuma: adunare generala si hotarat cu totii fiecare ce face. mi se pare ca lalaim, la stefan i se pare ca lalaim, la adi si la bogdan la fel. SI NORMAL CA LALAIM!!!!\

dc nu suntem in stare sa hotaram odata niste lucruri: eu fac aia, stefan ailalta, adi altceva si uite asa gatam odata. se pare sa am eu senzatia ca se asteapta ca clubul sa pice din cer. ma repet, nu astept statuie, dar acum ca am reusit sa ma achit de sarcina ce mi-am asumat-o singur, sa definitivez statutul si actul constitutiv, hai cu totii sa punem mana sa facem ceea ce mai e de facut.

nu zic ca avocata asta e singura solutie. daca se intinde treaba, o lasam in pace sa-si vada de sanatate si ne adresam in alta parte. dar vreau sa stiu clar cine ce face. si stefane, sincer, nu te supara pe mine, da' ASTEPT O INITIATIVA CONCRETA DIN PARTEA TA. scurt, sa te aud ca spui "eu o sa fac asta", sau "x face asta". esti presedinte si ar trebui sa ai o atitudine mai ferma. no offence, is de acord cu tine ca ne intalnim povestim si nimic. dar si sa constati numai mi se pare ca o frectie la un picior de lemn.

si ui ca iar daca vine cineva si citeste zice: iar se cearta aia. eu vreau ca ce am scris acuma, chiar daca e mai incisiv, sa nu o luati drept cearta. ci sa va fie un imbold sa actionam cu totii. ca de-aia suntem o echipa.

sper ca nu s-a suparat nimeni pe mine si ca a luat lucrurile exact cum am vrut sa le exprim aici. sper sa ne adunam si sa planificam totul cum trebuie.

imi pare rau de azi, dar am un deces in familie si nu pot ajunge. dar va rog sa va strangeti, sa-l luati si pe bogdan careva, si sa discutati f serios ce avem de facut. o sa iau eu legatura cu careva din voi sa aflu ce s-a pus la cale.
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 20-05-07, 22:27   #703
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

[QUOTE=hoinar;910513]cj-01-wob: exact cum a spus bogdan, cu sectiunea pe mures cum s-a intalmpat? 3-4 care vbeau mai mult, nu as putea spune ca mai consistent decat noi, si hop tzop gata sectiunea la ei. daca era sa ne luam dupa aceleasi criterii, aveam sectiune la alba urgent. pt ca din ce au scris ei pe sectiunea lor, nu cred ca au fost deasupra noastra. ma intreb atunci, oare la noi de ce se intarzie?

fratilor, gata cu haraiala. adi, da, suntem prieteni toti pe aici, da' cand apare careva nu stiu ce se intampla de simtiti toti nevoia sa il muscati o leaca hai sa revenin la chestii serioase. stefane, daca nu mai sunt alte propuneri, hai sa votam si gata cine e moderator. ca se pare ca avem nevoie. unele posturi s-ar fi cerut macar "cenzurate".



AZI LA ORA 4 NU ERA NIMENI LA OMV .... IN FINE ... CE SA ZIC .. NU MAI ZIC NIMIC ..... CHIAR NIMIC .... M'AM SATURAT ... O SA DUC EU UN STATUT LA CINEVA SA IL FACA SI TOT RESTUL ... SI ASA CA PRESEDINTE O SA FAC UN CLUB .. M'AM SATURAT DE ATATEA IMPEDIMENTE ... SINCER .. BA TIMP BA SA FACEM NOI STATUTUL BA FACEM NOI BA AM DUS DAR NU STIU CE BA ARE AVOCATA PICIORUL RUPT .. ***UI AVOCATA MASII E UNA SINGURA IN ALBA IULIA ... DECI CHIAR M'AM SATURAT NU MAI VREAU SA FIU NIMIC IN CLUBUL ASTA DA'O DRAQ SUNTEM DE RASUL ORASHULUI .. BINE MACAR CA NU NE STIE NIMENI ..... ORICUM E ULTIMA DATA CAND INTRU AICI PE FORUMUL ASTA FAC CLUB EU CU INCA 2 OAMENI .... IAU DOMENIU SI FAC SITE SI FORUM AL MEU ... SI MA FREC IN SECTIUNI CERSITE SI TOT ... SI DACA IMI STERGE VREUNU POSTU .. UNU DIN ADMINISTRATORI .. SA FACA PRIMA DATA SECTIUNEA AIA DUPA CARE URLA TOTI SI APII SA STEARGA POSTUL MEU IN CARE .. ZIC CE AM ZIS ... CA DEH ORDINEA .. AM CERUT SECTIUNEA SI APOI MI'AM BAGAT CEVA .. beep ... PA ALL ..
ab79fly is offline  
Old 20-05-07, 22:47   #704
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

iupiiiiii... in sfarsit l-am facut pe stefan sa ia atutidine... s-a enervat... sper ca e de bine

stefane, ia statutul de ti l-am dat eu. nu cred ca o sa ai probl cu el daca il dai la un avocat. macar nu mai pierzi vremea sa faci altul.
hoinar is offline  
Old 20-05-07, 22:52   #705
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

da' cand am fost numai eu si cu bogdan sapt trecuta si nu a fost nimeni prezent, cum a fost? si noroc ca trec sa-l iau pe bogdan cu masina, ca altfel ma trezeam singur. faza e ca nu suntem organizati. si cei care vin pt ca au chef intr-o zi si in alta nu au chef, eu pe astfel de oameni nu verau sa ma bazez. sa stai sa-i tot suni si sa le faci invitatii speciale. asta e.

ma bucur ca ne-am miscat, in sfarsit se pare ca ceea ce am scris a avut efect
hoinar is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -