Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-03-07, 19:54   #136
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
nu fii si tu asa rau cu el omul incearca. traim in economia de piata, unde functioneaza legea cererii si a ofertei. are preturi mari, nu va vinde si va iesi de pe piata, simplu e greu sa pui o firma pe picioare. si e si mai greu sa o faci sa mearga. vorbesc din experienta, sa stii.

putem noi sa ne apucam de astea cu piese. insa iti trebuie capital mult si sa stii foarte bine la ce te inhami.

no, ne intalnim duminica la 12 toti care pot veni? de bogdan am eu grija sa-l aduc
sa mai zic ? conashule ?? cati din alba iulia au avut neoane street glow sub toata masina ??? sa ma laud eu am avut primul ... acum 2 ani jumate ... si am si acum ... atunci am dat pe ele 250 E, acum am dat pe ele 150 E, apropo am salar mic ca sunt angajat ... DAR PT MASINA FAC ORICE ... , arata-mi 1 in toata alba iulia care face asta ..... funt fumator inrait .. prefer sa imi bag benzina sa ma plimb cand nu stau bine cu banii .. de cat sa cumpar 1 pachet de tigari ..
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 01-03-07, 20:05   #137
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

ops am uitat sa mentionez .. mai stiu 1 pe ala nu aveti voie sa il puneti la socoteala , acel unu e mecanicu meu ) , sa traiesti mestere .. si dim vezi poate nu te trezesti ... apropo ai facut rost de flex sa taiem masina ???
ab79fly is offline  
Old 01-03-07, 21:55   #138
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

hehe... incepe sa-mi para bine ca am intrat pe acest forum. eu vin duminica la 12 unde ziceti. ab79fly, stabileste tu punctul de intalnire. macar sa ne cunoastem. pt ca ti-am spus atunci ca imi pare rau ca nu am putut veni sambata aceea pt ca am fost in cluj. duminica contezi pe mine si pe bogdan 100% - ca eu ma duc si-l iau de o aripa si-l aduc si pe el ... ne-am inteles pe mess mai devreme

btw, da mess-ul tau
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 02-03-07, 10:18   #139
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

si pe mine puteti conta .... vin si eu ... 12 ziua .... sa inteleg nu??si locatie unde?
riv_gms is offline  
Old 02-03-07, 11:45   #140
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Alba Iulia

haaaaaaaa...)deci????ne int duminica????vin si eu dar sper ca nu sunt numai 2 persoane.eu zic sa ne adunam cat mai multi sa ne hotaram si ce facem cu clubul ala pt ca e pacat ca alba sa nu aiba un club
PEACE!!!
Narcys_dj is offline  
Old 02-03-07, 12:53   #141
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

deci cum a spus si hoinaru' eu vin si si el...mai ramane de stabilit locul...
bogdan100 is offline  
Old 02-03-07, 13:35   #142
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

ab79fly cand pune mecanicul tau filmarea d la burnout?
bogdan100 is offline  
Old 02-03-07, 14:11   #143
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

da, duminica la 12 ZIUA ca eu noaptea dorm sau fac si altele ) hihi
ne vedem in talcioc in tiganime? sper sa nu fie mizerie pe jos ca nu ma bag atunci pana acolo. va astept la intrare
hoinar is offline  
Old 02-03-07, 15:43   #144
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Cool Re: Alba Iulia

baieti ... imi cer suze k va bat la cap ... ce model este ferrari cel galben ....vreau detalii k ma cert cu romanii din ploiesti
riv_gms is offline  
Old 02-03-07, 16:10   #145
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

hmm nush ce model ii... cand o sa il vad o sa fac cateva poze...
bogdan100 is offline  
Old 02-03-07, 19:58   #146
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by bogdan100 View Post
hmm nush ce model ii... cand o sa il vad o sa fac cateva poze...
facem cumva si aflam ce model e
hoinar is offline  
Old 02-03-07, 22:04   #147
sapporo77

Stage 1
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default Re: Alba Iulia

baieti si fete astazi am pornit bestia mea sant fericit demi vine sa urac pe pereti... imi merge injectia perfect (facuta de mine ) ).. toarce ca un pisoias si urca si bine de tot in ture... abia astept sa probez caluti sa vedem ce pot face )
sapporo77 is offline  
Old 02-03-07, 22:13   #148
sapporo77

Stage 1
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default Re: Alba Iulia

Apropo locatia este in OMW de la stadion CETATE o sa va asteptam pe toti acolo de la 12 PANA LA 12:30 daca aveti ceva probleme sunatima 0749909477 SAPPORO vs MANTA )
sapporo77 is offline  
Old 02-03-07, 22:32   #149
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

deci Duminica la 12:00 in OMV cetate la stadion si de acolo vedem unde mergem stau pana la 12:30 ..... Nu mai merg prin targ si pe nu stiu unde sa ma ploua si sa inghetz de frig .... VA Astept
ab79fly is offline  
Old 02-03-07, 22:39   #150
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Alba Iulia

ok deci.......ne vedem la OMV la 12
Narcys_dj is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -