hehe... incepe sa-mi para bine ca am intrat pe acest forum. eu vin duminica la 12 unde ziceti. ab79fly, stabileste tu punctul de intalnire. macar sa ne cunoastem. pt ca ti-am spus atunci ca imi pare rau ca nu am putut veni sambata aceea pt ca am fost in cluj. duminica contezi pe mine si pe bogdan 100% - ca eu ma duc si-l iau de o aripa si-l aduc si pe el

... ne-am inteles pe mess mai devreme
btw, da mess-ul tau