Quote:
Originally Posted by ab79fly
las ca am vazut magazin cu piese de tuning in sebes si i-am zis la ala ca merg pana in germania si aduc la jumate de pretz cat are el .... are niste adaosuri de nici nu stie ... exemplu inchizatori capota 800 000 .. deci care stie cum arata si unde sa caute gaseste si mai jos de 400 000 .. in fine .. eu vad ce fac eu si daca am cu cine .. ca in romania toti vor dar cand tre sa de-a si bani ... se fac ca ploua ...
|
nu fii si tu asa rau cu el

omul incearca. traim in economia de piata, unde functioneaza legea cererii si a ofertei. are preturi mari, nu va vinde si va iesi de pe piata, simplu

e greu sa pui o firma pe picioare. si e si mai greu sa o faci sa mearga. vorbesc din experienta, sa stii.
putem noi sa ne apucam de astea cu piese. insa iti trebuie capital mult si sa stii foarte bine la ce te inhami.
no, ne intalnim duminica la 12 toti care pot veni? de bogdan am eu grija sa-l aduc