05-07-09, 00:06
|
#241
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [Fiat] [SKODA]
|
Re: Roman
Quote:
Originally Posted by buddy_lexx
ai vazut gresit.. nu`i vba de bisericute  de mult s`a renuntat la treburile astea la intalniri!
noi cei de la katana ..am stat ceva timp separat ca am avut ceva de discutat intre noi legat de club dar dupa am stat la gramada! 
|
Cand am zis ca stati pe bisericute mam referit ca stati pe cluburi...  etc...nu e problema. Discutatam aseara de o venire a voastra weekend viitor (vineri)...vb. si voi asa in timpul saptamanii si poate ne vdm vineri
|
|
|
05-07-09, 03:03
|
#242
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of: [VW] [Toyota] [2 Roti] [4Rally]
|
Re: Roman
Si cateva poze ... atatea am
|
|
|
06-07-09, 23:45
|
#243
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of: [Kamikaze Racing Team]
|
Re: Roman
Vineri 10.iulie.2009 , orele 19:00 , toate cluburile din Piatra Neamt sunt invitate in parcarea stadionului municipal. Avem oaspeti de la Roman si Tg.Neamt . Va asteptam cu mic cu mare in parcare
|
|
|
06-07-09, 23:50
|
#244
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,599
Member of: [SEAT] [MERCEDES] [2 Roti] [AUDI] [Opel] [Fiat] [ALFA ROMEO]
|
Re: Roman
Nu era vorba sa veniti voi ? Baietii de la Roman mergeti la Piatra?
|
|
|
06-07-09, 23:52
|
#245
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [Fiat] [SKODA]
|
Re: Roman
Quote:
Originally Posted by Ali_ump
Vineri 10.iulie.2009 , orele 19:00 , toate cluburile din Piatra Neamt sunt invitate in parcarea stadionului municipal. Avem oaspeti de la Roman si Tg.Neamt . Va asteptam cu mic cu mare in parcare
|
Well guyz, saptamana trecuta am fost si am stat exclusiv cu NSL, propun ca vineri acum pe 10.07 sa mergem TOT noi la Piatra Neamt si sa stam cu totii, impreuna si cu invitatii din Targu Neamt.
Altfel spus daca stam acasa e posibil sa vina NSL pana la noi si ei, in efectiv redus...mai amanam o saptamana 2, cunoastem lumea si poate poate convingem sa vina in numar mai mare dupa.
Deci pe vineri la Piatra? Dar de data asta, astept o prezenta mai mare.
P.S. Si o confirmare de prezenta din timp ca sa nu ma mai intorc cu un om in portbagaj :P
Last edited by morpheusmaster; 06-07-09 at 23:54.
|
|
|
06-07-09, 23:54
|
#246
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,599
Member of: [SEAT] [MERCEDES] [2 Roti] [AUDI] [Opel] [Fiat] [ALFA ROMEO]
|
Re: Roman
Ma ia si pe mine cineva ?
|
|
|
07-07-09, 02:04
|
#247
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of: [VW] [Toyota] [2 Roti] [4Rally]
|
Re: Roman
Eu merg ...singur ...Vladutz , nu te supara dar stii ca nu iau pe nimeni , nici in oras.
Oricum , gasesti tu pe cineva
P.S: Alin , ce invitati de la Roman? cu cine ai vorbit ?
|
|
|
07-07-09, 02:22
|
#248
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [Fiat] [SKODA]
|
Re: Roman
Quote:
Originally Posted by scturoag
Eu merg ...singur ...Vladutz , nu te supara dar stii ca nu iau pe nimeni , nici in oras.
Oricum , gasesti tu pe cineva
P.S: Alin , ce invitati de la Roman? cu cine ai vorbit ?
|
Cu mine ma  )
|
|
|
07-07-09, 02:27
|
#249
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of: [VW] [Toyota] [2 Roti] [4Rally]
|
Re: Roman
Aha , bun , pai sa vorbim si cu Gabi(calibra), Adi(omega alba) si Braescu , poate vin si ei , ar fi ceva frumos
|
|
|
09-07-09, 01:31
|
#250
|
|
Audi Driver
 Stage 4
Join Date: Aug 2008
Posts: 177
Member of: [AUDI]
|
Re: Roman
La cat va adunati vineri ca sa plecati la piatra ? In caz de nu plec vineri la munte( aflu maine raspunsul) vin si eu
|
|
|
09-07-09, 01:32
|
#251
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [Fiat] [SKODA]
|
Re: Roman
7 in parcare la Kaufland Roman. Herodot dami add pe id care il am la profil.
|
|
|
09-07-09, 01:56
|
#252
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,599
Member of: [SEAT] [MERCEDES] [2 Roti] [AUDI] [Opel] [Fiat] [ALFA ROMEO]
|
Re: Roman
Daca nu ma ia nimeni merg de nebun cu scuteru,ajung la juma de ora dupa voi da asta este  ))
|
|
|
09-07-09, 04:32
|
#253
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of: [VW] [Toyota] [2 Roti] [4Rally]
|
Re: Roman
La 7 la Kaufland ?!? pai la 7 trebuie sa fim in Piatra , nu ?!?
N-am reusit sa dau de nici unu (Gabi ,Adi si Braescu) , poate dau azi de ei .
|
|
|
09-07-09, 10:35
|
#254
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 583
|
Re: Roman
VladM poti sa vii cu mine ca merg si eu. hai sa ne intalnim la 6 la Kaufland
|
|
|
09-07-09, 12:39
|
#255
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,599
Member of: [SEAT] [MERCEDES] [2 Roti] [AUDI] [Opel] [Fiat] [ALFA ROMEO]
|
Re: Roman
Eu am vorbit cu un baiat de pe forum cu un Peugeot o zis ca merge,am vorbit cu inca un baiat cu un BMW,am vorbit cu h3rodot si au zis ca vin. Ok ionut17 mc,ne vedem in parcare,dar sper sa nu veniti ca saptamana trecuta ca am stat ca fraieru 10 minute in parcare,eu zic sa ne intalnim la 6 ca pana plecam pana nu stiu ce ajungem la 7-7 si ceva acolo.
|
|
|
|
|