Am cumparat un Hifonics 1208D(amp)-inlocuitorul lui 1206D si un sub cu tot cu incinta Hifonics TXi 12S4 care o sa fie inlocuit de ceva mai puternic.
Ce cabluri recomandati pt. ele...ma rog pt ceva pana in 1200W cat poate ampliful ca eu o sa ma intind si nu vreau sa le schimb iar...?
Si ce condensator recomandati?...e suficient unul de 1F? si daca se poate o idee de firma?
Ma gandeam kitul si condensatorul sa fie Dietz.
Ms ca ati avut rabdare sa cititi polologhia de mai sus si daca ati ajuta cu un raspuns ar fii perfect.
Salutare!!!