Se poate rezolva problema din filmulet cu isonizare,antifonare sau ce alta solutie viabila exista????
Daca se va antifona voi mai avea zgomotul??? Dar vibratia plafonului va mai fi vizibila???
Se poate rezolva problema din filmulet cu isonizare,antifonare sau ce alta solutie viabila exista????
Daca se va antifona voi mai avea zgomotul??? Dar vibratia plafonului va mai fi vizibila???
ce se intampla daca aveai ceva de genu meu in masina ? cred ca se rupea tabla , treci pe la o antifonare .
Sau cam schimbat lucrurile ......2-Hifonics olympus .....Avic-x1....zeus 6406.....cu antifonarea nam facut nimic......momentan masina este GOALA!! Anca plang dupa un amplif calumea.........???
Sau cam schimbat lucrurile ......2-Hifonics olympus .....Avic-x1....zeus 6406.....cu antifonarea nam facut nimic......momentan masina este GOALA!! Anca plang dupa un amplif calumea.........???