Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-05, 18:00   #31
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

Gratzian, daca ai fi citit mesajul lui Jeff te-ai fi lamurit
nu stiu exact ce mai vrei sa-ti spun si eu acelasi lucru ? sa-ti spuna koko acelasi lucru ? vrei o hartie semnata si parafata cum ca avem voie sa vorbim in numele SpeedRacing ?
wtf ?
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 21:32   #32
WannaDie

Stage 5
 
WannaDie's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 330
Default

am citit undeva mai in spate un post a lui Sebastian in care spunea ceva de genul ca ar fi nevoie de un jurist si asa sa clarifice niste lucruri care lui nu i se par in regula. acum o sa imi spun si eu parerea: SPEED-RACING nu organizeaza nimik ci sc rek-time srl( sau cum o fi) organizeaza SPEEDRACING (adika curse de viteza) nush ce e asa greu de inteles domnule Sebastian...cat despre situatia financiara a sc rek-time nimeni nu e curios cat timp cursele sun organizate calumea si asa....asa ca bafta la toti in organizare ,nu conteaza cine organizeaza cat timp iese bine....pot fi organizate si de POLITIA ROMANA din partea mea si cred ca a multora de pe forum....
deci speed racing este o denumire data curselor pe care le fac ei ca sa nu ii zica cursa de viteza sau linie care chiar nu trebuie sa fie marca inregistrata si stie si domnul Sebastian foarte bine acest lucru, inregistrezi o \"marca\" numai pt a fi sigur ca nu o poate folosi si altcineva ,in cazul de fata riscul asumat de ei este ca apare o sc.tralala srl care organizeaza la randul ei Speed-Racing....deci este strict riscul lor.....si sincer numai la noi am vazut inregistrate la osim sau cum io fi zicand niste denumiri care normal nu pot fi detinute de cineva....cred ca o sa ma duc si eu sa vad daca nu reusesc sa inregistrez \"hot-dog,hamburger \" sau mai stiu eu ce....la o adica nici tuning show sau legal racing nu ar fi trebuit sa poata fi inregistrate(asta ca fapt divers ,sa nu se inteleaga ca am ceva cu cineva de aici) pt ca in limba engleza ei sunt termeni uzuali exact cum sunt in romana strada sau raliu sau mai stiu eu ce ,deci nu pot fi marci inregistrate, asta in afara cel putin,nu de alta dar vad ca la noi cam orice e posibil daca ai bani....numai bine la toti
__________________
One Mile at a Time!!!!!
WannaDie is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 22:35   #33
Soichiro
Guest
 
Posts: n/a
Default

Deja acest domn Sebastian devine obositor rau de tot, iar d-l Gratian se pare ca nu doreste sub nici un chip sa vada ca mediul electronic al dansului a devenit bataia de joc a oficialului LR. Asta e.
D-le Gratian, poate ar trebui sa va ganditi ca oficialii Rek Time nu prea au timp de stat pe forum la scandal tip mahala ordinara.
Ei organizeaza curse si probabil ca sunt mai mult preocupati sa le organizeze bine. Intre timp, s-au desemnat anumiti domni de acolo sa le reprezinte interesele. Simplu ca buna ziua. Ei nu au facut decat sa prezinte aceste curse pe un forum care se credea a fi unul de interes public si nu au jignit pe nimeni cu nimic pana sa fie atacati si cenzurati de catre d-l oficial. Daca acest forum este alocat doar Legal Racing, va rog spuneti-le ca nu mai au ce cauta aici si gata. Foarte simplu. Se incheie orice conflict mizer.
Vorbeati de sanctiuni. Una de cel mai elementar bun simt ar fi fost ca d-l Sebastian sa nu mai detina puterea de moderator pe orice sectiune din acest forum. Macar atat. Dvs, permitandu-i in continuare acest privilegiu, in ochii mei si nu numai, nu faceti decat sa-l incurajati sa arunce cu noroi si sa-si faca de cap (gen sters anunturi Speedracing sau mutat la topicul \"Divertisment\").
Optiunea dvs, forumul dvs. Nu va vad prea hotarat, incercati sa impacati capra cu varza si iepurele cu morcovul. Nu se poate. Mai bine ganditi-va bine si luati o decizie radicala care sa duca la incetarea acestui conflict.

Intre timp, urez inca o data mult succes la organizarea primei nocturne de catre SR in Romania. Eu, din ce am vazut pana acum, le acord toata increderea si tot respectul. Nu credeam sa vad asa ceva in Romania, competitii care se apropie ca nivel de cele de afara. Pacat ca nu sunt organizate de catre conationali. Nici nu aveau cum, conationalii sunt mai interesati de ce scandal sa mai provoace. Curse, mai pe alocuri.
  Reply With Quote
Old 23-06-05, 02:22   #34
Street Shark

Stage 3
 
Street Shark's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 150
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

****************

ZoliaT: ceea ce ai scris era off-topic
Street Shark is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 12:22   #35
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Street Shark\"
****************

ZoliaT: ceea ce ai scris era off-topic
*************

ZoliaT: ceea ce ai scris era off-topic
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 16:12   #36
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

****************

ZoliaT: ceea ce ai scris era off-topic
Astept si alte eventuale sesizari de off-topic pe pm
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 17:15   #37
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default

...
Jeff is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 18:31   #38
Street Shark

Stage 3
 
Street Shark's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 150
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Jeff\"
ZoliaT, in afara de vreo 3 posturi de pe prima pagina restul sunt toate offtopic. Fii te rog amabil si sterge-le, sau muta-le la \"Cine este speedracing\", \"Arena\", etc, ai face un bine pentru toata lumea. Mersi.
Jeff,asta nu prea cred eu ca se intampla.Oare cat dureaza sa fie sters si mesajul asta?
Street Shark is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 18:36   #39
soricelu

Stage 5
 
soricelu's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 691
Default

mda ... fix prima ... prima etapa ko racing la cluj a fost nocturna ... mda ...
soricelu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 18:46   #40
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

dar....nu e prima cursa.... e a 4
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 24-06-05, 14:38   #41
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default

...
Attached Images
File Type: gif poster_142.gif (204.3 KB, 45 views)
Jeff is offline   Reply With Quote
Old 24-06-05, 14:44   #42
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

fain...bine ca nu l-o scos duminica
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 09:48   #43
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default

Niste poze.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	celica_294.jpg
Views:	82
Size:	173.8 KB
ID:	31644   Click image for larger version

Name:	aicu_243.jpg
Views:	77
Size:	253.3 KB
ID:	31645   Click image for larger version

Name:	antera2_798.jpg
Views:	65
Size:	308.4 KB
ID:	31646  

Jeff is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 09:56   #44
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default

...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ia_de-aci_ca_meriti_104.jpg
Views:	67
Size:	129.3 KB
ID:	31656   Click image for larger version

Name:	jeff_cu_fetele_312.jpg
Views:	104
Size:	215.5 KB
ID:	31657   Click image for larger version

Name:	lamco_vs_vali_254.jpg
Views:	99
Size:	78.2 KB
ID:	31658  

Jeff is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 10:03   #45
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default

...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	premii_203.jpg
Views:	75
Size:	273.4 KB
ID:	31662   Click image for larger version

Name:	ar99bmw_166.jpg
Views:	76
Size:	103.6 KB
ID:	31663   Click image for larger version

Name:	ova_cu_diploma_262.jpg
Views:	75
Size:	112.8 KB
ID:	31664  

Jeff is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -