09-06-04, 00:56
|
#151
|
Stage 3
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
|
atunci voi participa si eu cu muzica, ca cu cai nu prea pot
am sa incerc sa vin dar nu prea cred ca pot. vinerea nu ajung pana la 8 si lunea plec inainte de 8 ... poate ne intalnim asa la o bere prin oras.
daca ma vedeti dati un calxon
asta sunt eu:
|
|
|
09-06-04, 10:45
|
#152
|
|
Road Runners Member
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of: [Moderators] [RR]
|
ar fi misto sa vii sa vedem VW (de ce zici ca n-ai cai?) cati cai are?
daca te vad prin oras , arunc cu claxonu' dupa tine  :P
|
|
|
09-06-04, 16:12
|
#153
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
1.dracula, banuiesc ca poti sa vii si mai tarziu , vineri stam de obicei mai mult, poti sa vii si dupa 8, ca ne gasesti.
2. nu vine nimeni sambata la un karting la arad? eu ma duc cu niste prieteni, si sunt destul de multi, tre sa iasa fain.
3. n0namee, cand dam meciul ala, vezi ca in caz de, poate vin cu 1-2 colegi (desi tu banuiesc ca vrei colege din scoala :P :P ) care joaca si ei
4. hai noroc
__________________
R 40510 - Cosmic Grey Ep3
hsnracing.blogspot.com
|
|
|
10-06-04, 06:41
|
#154
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 270
Member of: [RR] [RENAULT]
|
Re:
cred ca meciul ar trebui aminat putzin ca eu si cu o falca in cer si una in pamint adica ma f---t o c---a de masea si mi sa umflat falca
pt dracula....masinile noastre is pe net asa ca daca noi nu te observam arunca si tu cu claxonul dupa noi
|
|
|
11-06-04, 00:52
|
#155
|
Stage 3
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Speedy5\"
ar fi misto sa vii sa vedem VW (de ce zici ca n-ai cai?) cati cai are?
daca te vad prin oras , arunc cu claxonu' dupa tine  :P 
|
pai ii un 1.9 TDi cu 130 cai. si ii automatic
nu prea cred ca vineri sunt in chef de iesit, ca eu mai tre sa merg maine la lucru si dupa lucru plec spre timisoara.
asa ca am sa fiu cam obosit. si mai ma si duc dupa vw-girl
|
|
|
11-06-04, 10:00
|
#156
|
Stage 3
Join Date: Apr 2004
Posts: 108
|
pt sebi
Sebi, abia acum am avut vreme sa mai intru pe forum si imi cer suze de intarziere...  . stiu ca am vorbit la aeroport, ti-am mai vazut masina prin oras, da n-am avut niciodata timp sa opresc. lucrez la tvr si noi nu avem program fix, asa ca is mai mult pe drumuri, si cand plec de la lucru nu mai am chef de nimic. acum mai am si probleme cu masina si super-capabililor de la suzuki le-au trebuit 2 zile sa-si dea seama ca trebe schimbate bucsele la bratele spate. asa ca sper ca macar restu sa se distreze...
oricum, am o intrebare: voi o sa mai mergeti la LR?
|
|
|
11-06-04, 12:04
|
#157
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of: [Moderators] [RR]
|
hai mey la 8 la dracula
|
|
|
11-06-04, 14:42
|
#158
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
|
maaaaaah ... eu azi nu pot sa vin decat pe la 11. ca sunt la lucru pana atunci. daaaaaaaaaaaaar:
1. Dracula eu nu am claxon ... dar dau eu cu ceva dupa tine prin oras  !
2. Corse ... sambata sau duminica cand vrei mataluta arunca un sms ceva sau un tel ... si mergem.
3. Fuuuuuuuuuck ... azi tre sa stau la lucru!
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
|
|
|
11-06-04, 15:08
|
#159
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
ok n0namee vb in weekend, te refereai la basket, nu? te-am vazut cand ai mers la lucru eram in tram la parcu copiilor. bah da mergeai spre lucru cu un chef de numa numa. te grabeai rau de tot  . spor sa ai.
|
|
|
11-06-04, 15:54
|
#160
|
Stage 3
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
|
na eu acuma plec spre timisoara.
este 16:00 ( 17:00 in .ro ) + 5 ore deci in cel mai bun caz ajung la 22:00
cine ma cauta ma gaseste la firma CarSystem pe calea dorobantilor D1
mda .. credeam ca plec
iata ca ma sunat un client si mai am de lucru
|
|
|
11-06-04, 15:59
|
#161
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
|
poi ... Corse ... mai stai azi frate pana la 11 si ajung si eu in Dracula si vorbim.
Dracula trecem maine pe la tine pe la CarSystems? [/i]
|
|
|
11-06-04, 16:05
|
#162
|
Stage 3
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
|
treceti, numai nu chiar de dimineata. dar ma gandesc ca pe la 12:00 voi fi acolo.
|
|
|
12-06-04, 13:47
|
#163
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
|
|
|
12-06-04, 14:44
|
#164
|
|
Road Runners Member
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of: [Moderators] [RR]
|
tre' sa trec si yo.
|
|
|
14-06-04, 23:23
|
#165
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
si cum a fost dupa ziua de azi? mi-a povestit ceva Speedy ( fara 5). mai n0namee, nici acuma nu inteleg de ce ne-am intors  , dar na. aveam ocazia sa vedem si noi ceva mai ....mai. numa bine.
|
|
|
|
|