Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-06-04, 00:56   #151
dracula

Stage 3
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
Default

atunci voi participa si eu cu muzica, ca cu cai nu prea pot
am sa incerc sa vin dar nu prea cred ca pot. vinerea nu ajung pana la 8 si lunea plec inainte de 8 ... poate ne intalnim asa la o bere prin oras.
daca ma vedeti dati un calxon

asta sunt eu:



dracula is offline  
Old 09-06-04, 10:45   #152
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

ar fi misto sa vii sa vedem VW (de ce zici ca n-ai cai?) cati cai are?
daca te vad prin oras , arunc cu claxonu' dupa tine :P
Speedy5 is offline  
Old 09-06-04, 16:12   #153
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

1.dracula, banuiesc ca poti sa vii si mai tarziu , vineri stam de obicei mai mult, poti sa vii si dupa 8, ca ne gasesti.
2. nu vine nimeni sambata la un karting la arad? eu ma duc cu niste prieteni, si sunt destul de multi, tre sa iasa fain.
3. n0namee, cand dam meciul ala, vezi ca in caz de, poate vin cu 1-2 colegi (desi tu banuiesc ca vrei colege din scoala :P :P ) care joaca si ei
4. hai noroc
__________________
R 40510 - Cosmic Grey Ep3


hsnracing.blogspot.com
Corse is offline  
Old 10-06-04, 06:41   #154
sebi{

Stage 4
 
sebi{'s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 270
Member of:
[RR]
[RENAULT]
Default Re:

cred ca meciul ar trebui aminat putzin ca eu si cu o falca in cer si una in pamint adica ma f---t o c---a de masea si mi sa umflat falca
pt dracula....masinile noastre is pe net asa ca daca noi nu te observam arunca si tu cu claxonul dupa noi
__________________
hai salut si la multzi cai!https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/8463-renault-megane/page-4.html DE VINZARE
sebi{ is offline  
Old 11-06-04, 00:52   #155
dracula

Stage 3
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Speedy5\"
ar fi misto sa vii sa vedem VW (de ce zici ca n-ai cai?) cati cai are?
daca te vad prin oras , arunc cu claxonu' dupa tine :P
pai ii un 1.9 TDi cu 130 cai. si ii automatic
nu prea cred ca vineri sunt in chef de iesit, ca eu mai tre sa merg maine la lucru si dupa lucru plec spre timisoara.
asa ca am sa fiu cam obosit. si mai ma si duc dupa vw-girl
dracula is offline  
Old 11-06-04, 10:00   #156
mihaiu

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 108
Default pt sebi

Sebi, abia acum am avut vreme sa mai intru pe forum si imi cer suze de intarziere... . stiu ca am vorbit la aeroport, ti-am mai vazut masina prin oras, da n-am avut niciodata timp sa opresc. lucrez la tvr si noi nu avem program fix, asa ca is mai mult pe drumuri, si cand plec de la lucru nu mai am chef de nimic. acum mai am si probleme cu masina si super-capabililor de la suzuki le-au trebuit 2 zile sa-si dea seama ca trebe schimbate bucsele la bratele spate. asa ca sper ca macar restu sa se distreze...
oricum, am o intrebare: voi o sa mai mergeti la LR?
mihaiu is offline  
Old 11-06-04, 12:04   #157
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

hai mey la 8 la dracula
akimoto is offline  
Old 11-06-04, 14:42   #158
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

maaaaaah ... eu azi nu pot sa vin decat pe la 11. ca sunt la lucru pana atunci. daaaaaaaaaaaaar:
1. Dracula eu nu am claxon ... dar dau eu cu ceva dupa tine prin oras !
2. Corse ... sambata sau duminica cand vrei mataluta arunca un sms ceva sau un tel ... si mergem.
3. Fuuuuuuuuuck ... azi tre sa stau la lucru!
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline  
Old 11-06-04, 15:08   #159
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

ok n0namee vb in weekend, te refereai la basket, nu? te-am vazut cand ai mers la lucru eram in tram la parcu copiilor. bah da mergeai spre lucru cu un chef de numa numa. te grabeai rau de tot . spor sa ai.
Corse is offline  
Old 11-06-04, 15:54   #160
dracula

Stage 3
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
Default

na eu acuma plec spre timisoara.
este 16:00 ( 17:00 in .ro ) + 5 ore deci in cel mai bun caz ajung la 22:00
cine ma cauta ma gaseste la firma CarSystem pe calea dorobantilor D1

mda .. credeam ca plec
iata ca ma sunat un client si mai am de lucru
dracula is offline  
Old 11-06-04, 15:59   #161
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

poi ... Corse ... mai stai azi frate pana la 11 si ajung si eu in Dracula si vorbim.
Dracula trecem maine pe la tine pe la CarSystems? [/i]
n0namee is offline  
Old 11-06-04, 16:05   #162
dracula

Stage 3
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 148
Default

treceti, numai nu chiar de dimineata. dar ma gandesc ca pe la 12:00 voi fi acolo.
dracula is offline  
Old 12-06-04, 13:47   #163
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

iata ca am fost si la CarSystems. muzica lui dracula? fara cuvinte, pur si simplu . iar akimoto va zice \"nu aduce cai\". hai noroc
Corse is offline  
Old 12-06-04, 14:44   #164
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

tre' sa trec si yo.
Speedy5 is offline  
Old 14-06-04, 23:23   #165
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

si cum a fost dupa ziua de azi? mi-a povestit ceva Speedy ( fara 5). mai n0namee, nici acuma nu inteleg de ce ne-am intors , dar na. aveam ocazia sa vedem si noi ceva mai ....mai. numa bine.
Corse is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -