Am si eu o problema cu un Alpine X200.
Cand l-am cumparat nu am avut timp sa stau sa-l montez.
Intr-o zi m-am dus la masina am scos casetofonul vechi si l-am montat pe acesta...dar surpriza ... nu mergea...nu se aprinde nimic. Nu am conectat decat 2 mufe.
Acum nu stiu ce sa fac, sa ma duc la service sa le spun ce?... ca l-am instalat eu ... sigur nu o sa mi-l repare pe garantie.
Ce sa fac?
Mi-ar trebui o hartie de la un service autorizat ca mi l-au montat ei...asta ar fi cea mai simpla varianta
Credeti ca ar accepta varianta ca nu mai gasesc cetificatul (sau ca nu mai am certificatul) ci doar factura?
Multumesc