sal, am primit de curand un difuzor de subwoofer magnat cela din poza si nu ii stiu toate datele si vreau sa-i fac o incinta! am inteles ca el merge foarte bine in band-pass,nu? ca am vazut la vanzare in cutie acelasi dif dar nu stiu cum se face
http://www.geizhals.at/a42063.html ma poate ajuta cineva cu niste detalii? multumesc....