Deci nu este pentru mine este pentru un baietash !!!!
El vrea o firma buna pentru mashina lui !!!!
Nu vrea sa strice pe acolo prin spate sa sparga sa taie tot

))
si nici eu nu vreau asta ca dupa aia sare pe mine !!! Si cel pe care il aleg eu il alege si el deci .....
Vreau sa vad nishte mashini facute de voi !!!
Treaba este serioasa !!! Eu o sa vb aici voi acolo !!!
Succes !!!
P.S. poate sunt ipocrit dar vrea sa aiba cel mai tare sistem din SV !!!