Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Sistem pentru bmw 525 help !!! (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/8033-sistem-bmw-525-help.html)

Heparu_Boy 12-09-05 00:35

Sistem pentru bmw 525 help !!!
 
La baza bmw 525 2001 !!!
Vreau un sistem puternic pe el !!! Pot apela si la o firma daca se pricepe ashtept nishte raspunsuri !!!

Vreau sa ma incadrez in 1500-2000 de euro !!!

P.S. Nu am nimic audio cumparat

Heparu_Boy 12-09-05 08:42

Deci nu este pentru mine este pentru un baietash !!!!
El vrea o firma buna pentru mashina lui !!!!
Nu vrea sa strice pe acolo prin spate sa sparga sa taie tot :)))
si nici eu nu vreau asta ca dupa aia sare pe mine !!! Si cel pe care il aleg eu il alege si el deci .....
Vreau sa vad nishte mashini facute de voi !!!
Treaba este serioasa !!! Eu o sa vb aici voi acolo !!!
Succes !!!

P.S. poate sunt ipocrit dar vrea sa aiba cel mai tare sistem din SV !!!

falconeti 12-09-05 17:55

BMV 525
 
Te pot ajuta cu o linie JL insemnind:amplifuri,difuri componente sau coaxiale,difuri de subwoofer.insonorizat usi.plafon.portbagaj;condensator,kit alimentare.......Oricum daca vrei ca masina sa sune foarte bine sa stii ca o sa cam sari peste cei 2000 euro.Daca vrei detalii da-mi un pm isa cel mai bine ar fi sa ne intilnim.


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning