Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-11, 18:54   #1
reloadSkillz

Stock
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 8
Default Putin ajutor.

salut ^^. am o mica problema, sper eu.
am un cd player pioneer deh-3730mp(4x45). Ieri mi-am cumparat un set de boxe sony xs-f 1327 se . Proble sta in felul urmator . Am scos cd playeru am facut legaturile pt boxe, dar una se aude gajait iar una abia se aude.. vreo idee? ati mai intampinat problema asta ? ms anticipat ^^
link cd player http://www.pioneer.eu/uk/products/ar...0MP/index.html

boxe http://www.compari.ro/boxe-auto-c361...rodusului.html
reloadSkillz is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 09:42   #2
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Putin ajutor.

poate e stricata, le-ai incercat inainte sa le cumperi?
roli is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 10:18   #3
reloadSkillz

Stock
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 8
Default Re: Putin ajutor.

Quote:
Originally Posted by roli View Post
poate e stricata, le-ai incercat inainte sa le cumperi?
nu. nu le-am incercat pt ca le-am luat din altex din carrefour si am considerat ca e nevoie...
reloadSkillz is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 15:51   #4
reloadSkillz

Stock
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 8
Default Re: Putin ajutor.

scuze de dublu post... am rezolvat problema. am imresia ca se atingeau firele intre ele unde am facut legatura.. vrand sa pun boxele in spate am mai legat niste fire si am impresia ca se atingeau intre ele si faceau masa sau cv acum e totul ok. ms pt cei care m-au ajutat ^^
reloadSkillz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -