salut
recent am schimbat amplif-ul. am avut un sioux 1200w 4ch si l-am schimbat cu un Kicker ZX350.4. Problema e ca mi-am prajit 3 boxe. acum obligat de circumstante trebuie sa imi cumpar 2 seturi de boxe. Am verificat canalele la amplif si merg. Problema este ca unul din canale se uade mai incet, e vro problema cu statia?
eu m-am gandit la :
Focal Polyglass 165 CVX - pe spate
Focal Polyglass 165 VR - pe fata
sunt ok aceste boxe? eu nu vreau bubuiala, ci sa am o calitate cat mai buna a sunetului. a auzit cineva aceste boxe in actiune?
aveti alte recomandari vreau sa ma incadrez in limita a 1200lei pt boxe. link-uri ar fi foarte utile.
multumesc.