![]() |
Putin ajutor.
salut ^^. am o mica problema, sper eu.
am un cd player pioneer deh-3730mp(4x45). Ieri mi-am cumparat un set de boxe sony xs-f 1327 se . Proble sta in felul urmator . Am scos cd playeru am facut legaturile pt boxe, dar una se aude gajait iar una abia se aude.. vreo idee? ati mai intampinat problema asta ? ms anticipat ^^ link cd player http://www.pioneer.eu/uk/products/ar...0MP/index.html boxe http://www.compari.ro/boxe-auto-c361...rodusului.html |
Re: Putin ajutor.
poate e stricata, le-ai incercat inainte sa le cumperi?
|
Re: Putin ajutor.
Quote:
|
Re: Putin ajutor.
scuze de dublu post... am rezolvat problema. am imresia ca se atingeau firele intre ele unde am facut legatura.. vrand sa pun boxele in spate am mai legat niste fire si am impresia ca se atingeau intre ele si faceau masa sau cv acum e totul ok. ms pt cei care m-au ajutat ^^
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning