Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 16-06-11, 14:01   #1
rzvgl1

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 7
Default boxe spate logan

mi s.a pus pata sa schimb cd-playerul original cu un Sony (cel mai probabil cdx-gt35u), boxele din portierele din fatza sa le las pe aceleasi, si sa mai pun niste boxe in spate tot Sony (http://www.**************/difuzoare-au...xs-f-1735.html), dar as vrea sa stiu daca incap acestea in gaurile care sunt date deja din fabrica. Am masurat diametrul gaurii si este de 13 cm, dar am mai citit si pe alte forumuri ca ar incapea boxe de 16,5 cm. si inca un lucru, pe unde este mai simplu sa trag cablurile? scotand chederele de la usi sau desfacand masca aceea de la frana de mana si pe sub bancheta?
rzvgl1 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 15:05   #2
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,760
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: boxe spate logan

renunta la ideea de sony!
cel mai simplu, firele le tragi prin praguri.
pe spate intra linistit si 16.5 cm
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 16:48   #3
rzvgl1

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 7
Default Re: boxe spate logan

de ce sa renunt la ideea de sony? ce au?
rzvgl1 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 16:49   #4
rzvgl1

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 7
Default Re: boxe spate logan

si la ce te referi? boxele nu sunt bune sau cd-playerele?
rzvgl1 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 16:52   #5
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,760
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: boxe spate logan

cam amandoua.... calitate slaba, pretul spune tot
Bigu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -