pe scurt
Am un pioneer 1120MP
Am avut statie mac audio MPX4000 si subwoofer ground zero 12BT
Am facut un mic upgrade la o statie hifonics tx900
Acum am urmatoarea problema,nu mai prind radio de nici o culoare,in momentul in care inchid statia(scot siguranta) radioul isi revine...are cineva idei?