![]() |
Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
pe scurt
Am un pioneer 1120MP Am avut statie mac audio MPX4000 si subwoofer ground zero 12BT Am facut un mic upgrade la o statie hifonics tx900 Acum am urmatoarea problema,nu mai prind radio de nici o culoare,in momentul in care inchid statia(scot siguranta) radioul isi revine...are cineva idei? |
Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
nimeni...nici o idee?
|
Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
firul de alimentare al statie de unde l-ai luat?
|
Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
din acelasi loc ca si pana acum...direct de la baterie
|
Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
Daca statia, luata de tine este SH, e clar...:-)
Lipituri reci, sau ceva puscat prin statie... dar asta nu e neaparat sa fie veche... am intalnit statii cu probleme si noi, din magazin... |
| All times are GMT +2. The time now is 12:43. |
- Copyright 2026 4Tuning