Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/263008-schimbat-statia-bruiaza-tunerul.html)

mittone 08-06-11 11:00

Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
 
pe scurt
Am un pioneer 1120MP
Am avut statie mac audio MPX4000 si subwoofer ground zero 12BT
Am facut un mic upgrade la o statie hifonics tx900

Acum am urmatoarea problema,nu mai prind radio de nici o culoare,in momentul in care inchid statia(scot siguranta) radioul isi revine...are cineva idei?

mittone 10-06-11 16:17

Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
 
nimeni...nici o idee?

raresvintea 10-06-11 20:41

Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
 
firul de alimentare al statie de unde l-ai luat?

mittone 13-06-11 11:08

Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
 
din acelasi loc ca si pana acum...direct de la baterie

khrysty@n 16-06-11 10:47

Re: Am schimbat statia si imi bruiaza tunerul
 
Daca statia, luata de tine este SH, e clar...:-)

Lipituri reci, sau ceva puscat prin statie... dar asta nu e neaparat sa fie veche... am intalnit statii cu probleme si noi, din magazin...


All times are GMT +2. The time now is 12:43.

- Copyright 2026 4Tuning