Am primit o statie JENSEN XA 1120 si nu am manualul tehnic d la ea,are 2 canale si are posibilitatea de a fi legata in punte.Problema e ca eu nu stiu cati ohmi are iesirea p un singur canal in punte si cati p 2 canale.Dak a mai avut cineva d a face cu asa cva un mic sfat n-ar strica.