Salutare, nu stiu cat de carpaci par cu problema asta, dar nu mai imi merge mp3-ul de la masina.. e vorba de un kenwood , cert este ca nu mai imi citeste cd-urile, defapt, nu mai vrea sa le "apuce" cand i dau cd-uri, deci probabil s-a stricat mecanismul de prindere. Ca sa nu dau 5-6mil acum pe un cd player la fel de bun ca asta, unde ma pot duce la niste meseriasi calumea, sa se uite la el?