Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Problema mp3 player Kenwood (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/104670-problema-mp3-player-kenwood.html)

ICE. 16-01-09 06:01

Problema mp3 player Kenwood
 
Salutare, nu stiu cat de carpaci par cu problema asta, dar nu mai imi merge mp3-ul de la masina.. e vorba de un kenwood , cert este ca nu mai imi citeste cd-urile, defapt, nu mai vrea sa le "apuce" cand i dau cd-uri, deci probabil s-a stricat mecanismul de prindere. Ca sa nu dau 5-6mil acum pe un cd player la fel de bun ca asta, unde ma pot duce la niste meseriasi calumea, sa se uite la el?

Y C E 17-01-09 22:29

Re: Problema mp3 player Kenwood
 
Problem solved.


All times are GMT +2. The time now is 08:18.

- Copyright 2026 4Tuning