Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 15-10-04, 12:54   #16
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

*********************
GAB35DJ is offline   Reply With Quote
Old 15-10-04, 13:16   #17
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Se pare ca discutia tinde spre ARENA ! Ideea cu care a fost creeat topicul cred ca a fost cu totul alta asa ca pt. cei care nu se pot abtine de la amenintari continuati acolo !!! Din cate am vazut in ultimele posturi provocarea a venit din alta parte .. dpx a fost de partea \"apararii\" asa ca GAB problemele personale, amenintarile & injuriile [daca nu va puteti abtine] se fac pe cu totul alt topic !!!!!!
In cazul in care sunteti in stare sa va exprimati si altfel nemultumirile nu prin jicnirii si fraze \"de la coltul strazii\" mesajele merita sa fie citite.. daca nu nu, sau cel putin NU aici !
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 15-10-04, 13:50   #18
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Discutia tinde spre aiureala (daca nu a luat deja aceasta forma), asa ca aici se inchide.

PS: GAB & Razvan - parerile despre anumiti oameni vi le spuneti in viata reala, cand va intalniti. N-am nimic cu nimeni dar v-as ruga sa pastrati o oarecare decenta cand va logati pe forum.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 21:53   #19
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

O ultima incercare de a continua discutia, daca nu se va putea in relatii comunicative si calme locked again!

Pentru ca un mare procentaj din userii din Craiova au sub 18 ani cred ca putem sa le mai dam o sansa sa isi exprime motivatia unei pasiuni fragede si emotiile numaratorii pana la implinirea celor 18 ani , cand vor intra in `legalitate`, iar in acelasi timp cei \"mari\" sa ii poata sfatui, sustine entuziasmul, sau sa le dea sfaturi daca au fost vreodata \"iritati\" de atitudinea lor.

Alexius, acum ai depasit \"pragul\" guess u`re happy .. ce planuri ai de viitor? Ai inceput scoala?
Multi te vor sustine de acum inainte.. altii vor fii cu okii pe tine sa`ti dovedesti maturitatea din toate punctele de vedere, sa le dovedesti ca vei fii un sofer bun, atent si constient de toate pericolele [mai ales cele de inceput].. ca sa poti fii un ex. pt. cei `si mai mici` care isi rod inca unghiile
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 00:32   #20
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TranceGirl\"
Alexius, acum ai depasit \"pragul\" guess u`re happy .. ce planuri ai de viitor? Ai inceput scoala?
Multi te vor sustine de acum inainte.. altii vor fii cu okii pe tine sa`ti dovedesti maturitatea din toate punctele de vedere, sa le dovedesti ca vei fii un sofer bun, atent si constient de toate pericolele [mai ales cele de inceput].. ca sa poti fii un ex. pt. cei `si mai mici` care isi rod inca unghiile
o sa fiu un pic offtopic ..dar sper sa nu supar pe nimeni

Da, sunt super fericit ca am depasit \"pragul\" ...e chiar frumos sa ai 18 ani
Planuri de viitor...nu stiu ce sa zic ...in primul rand vreau sa iau permisul , sa nu am parte de incidente neplacute dupa aceea ...iar pe alte planuri : sa fiu fericit in continuare alaturi de prietena mea !
De scoala m-am apucat pe 25 octombrie(pe 22 am implinit 18 ani si pe 24 am venit de la munte...deci nu aveam cum sa ma apuc mai devreme ) si chiar maine la ora 11 am conducere(si abia astept!!) !
Stiu ca multi vor fi cu ochii pe mine pentru ca multi mi-au zis ca sunt prea tare in gura pentru varsta mea ! oricum acum, ca am implinit 18 ani si am intrat si eu in randu lumii sincer nu ma simt cu nimic superior celor care nu au aceasta varsta ... le urez ca asteptarea lor pana la implinirea acestei varste sa fie cat mai scurta pentru ca stiu cum e sa numeri zilele si minutele pana cand vei implini 18 ani ...


P.S. : multa bafta ca moderatoare !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -