M-au prins vineri cu 132km/h inainte de Sibiu intre satul Salistea si Sacel.De cand stau astia in afara localitatii?

M-au pescuit din coloana probabil eram singurul cu NR de CJ. M-a oprit dupa urmatorul sat un alt echipaj si mi-au facut proces verbal pe care am refuzat sa il semnez. Parca citisem undeva ca agentul care face inregistrarea trebuie sa iti si intocmeasca procesul verbal, dar nu mai stiu exact. Daca stiti ceva rog reply.
Duminica la intoarcere erau undeva inainte de Sebes exact dupa o colina ( stiti cum e drumul, nu se vede in fata, tot afara din localitate

) si am scapat pt ca aveau alt "client". Din pacate nici un alt "coleg" de trafic nu s-a sinchisit sa faca semn cu toate ca era destul de agomerat drumul. Asta e