Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-08, 11:40   #856
Eagle_flyaway

Stage 5
 
Eagle_flyaway's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 834
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Accidente

si ce daca sunt studenti ?.... asta nu inseamna ca tre sa faci pe grozavu .... si daca ne reamintim un pic de politzaii nostrii cu un singur far ce faceau intoarceri cu frana de mana acolo poate nici n-ar trebui sa ne mire ce tampenii fac alti inconstienti .... si totusi hai sa gandim un pic inainte de a face ceva!!!
Eagle_flyaway is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 14:27   #857
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Accidente

na lasati ca nici voi nu sunteti mai sfinti...si aici ma refer la clientii fideli sala sporturilor, acuma dintr-odata toti aia care merg la sala is degeaba.....din pacate sala sporturilor intr-adevar este o laba...dar recunoasteti ca ar putea fi ceva fain....in alte conditii evident
Piry is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 17:18   #858
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Accidente

daca ar fi ca la inceput cand nu stiau toti cocalarii care se adunau pe vremea aceea in poligon ar fi mult mai fain..
CJ-86-UHE is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 19:47   #859
ALEX_Agressor

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,554
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by Bik3rBoy View Post
faza e k nu se intorcea cu frana de mana...ci au facut liniutza ...si cel cu fordu a evitat o masina parcata si cand sa se redreseze a derapat din cauza ca a fost ud drumul. Eram chiar peste drum si am prins live accidentul. Pacat de cei raniti si de ursuletul ala care era impecabil...
da mai ca sa vazi ce inculti si ..cica ne am intors cu frana de mana>>>*** cum din moment ce dadeam linie si i cu tractiune spate...si da de nu erau belitori aia parcati pe mijloc ca p.la nu era nici un necaz,parerea mea ca toti parliti vin pe acolo la impresie..numa bine baieti
ALEX_Agressor is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 20:00   #860
ALEX_Agressor

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,554
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by Fixius View Post
nu daresc rau nimanui... dar imi pare bine ca s-o intamplat.. mcar.. pe saptaman viitoare.. o sa fei mai calimii, cuminti..

si ce imi pare si mai bine ca nu era prin zona nici unu dintre cei vechii, ca sa se dea vina pe ei.. aici erau daor fite.. si idioti care fura masina lu tata

ce imi pare rau... ca nu or fost mai multe masini lovite.. si macar vreo 20 de prs. lovite..

asa di 4 masini si 2 prs.. se trece cu vederea.. o sa vedeti voi.. aia care merg pe acolo
Tu vb mai de liniutze ,care noaptea la 23 iti arde de lini in loc sa stai cu femeia,si apropo de fitze ..mai fitzos ca tine nu cred ca s o fabricat,inca ceva ma nu ti as dori sa fi in locu la amicu ..i cam nasoala situatia Intelegi.
ALEX_Agressor is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 20:14   #861
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: Accidente

ideea e k lumea se cam aduna pe acolo k sa vada ce e nou...sau nu?
cine se da pe acolo?...ce masini ai vazt u acolo la"""""linii"""""?
k io nu am vazut masini care sa merite spectacoloul din jur ,2 dacii pick up shi 3 dube se dau?aa scz+ un matiz si 4 scutere....cam asta e tot...ii kkat ce se intampla acolo....de 8 luni nu am mai aruncat nici macar o geana acolo shi nici nu am sa o mai fac....
la inceput a fost ceva frumos...nou pt clujenii de rand care acu-s gura casca joia acol...
dar au cam apus vremurile bune....bafta shi la mai mare...k se pare k saptamanal se intampla cate ceva pe-acolo......soarta!!
aldoadabass_wrs is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 20:56   #862
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by ALEX_Agressor View Post
Tu vb mai de liniutze ,care noaptea la 23 iti arde de lini in loc sa stai cu femeia,si apropo de fitze ..mai fitzos ca tine nu cred ca s o fabricat,inca ceva ma nu ti as dori sa fi in locu la amicu ..i cam nasoala situatia Intelegi.
te tine pooooooola sa iti scoti seru pe drum ???


(by fixius)
CristianD is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 21:54   #863
ALEX_Agressor

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,554
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by CristianD View Post
te tine pooooooola sa iti scoti seru pe drum ???


(by fixius)
Nu ma tine ,va las pe voieu stau in Apahida si i scumpa benzina ..intelegi
ALEX_Agressor is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 22:32   #864
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by ALEX_Agressor View Post
Nu ma tine ,va las pe voieu stau in Apahida si i scumpa benzina ..intelegi
am impresia k vb doar k sa umpli forumul....de cuvinte fara sens...nu esti haios...
aldoadabass_wrs is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 23:38   #865
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Accidente

sincer nici unu din voi nu e haios...fixius gata ca nu ai sher sa pui pe drum......mai multe puncte....nici cu ce conduce sheru....gata nu v-ati saturat de certuri eu sincer m-am saturat
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 00:07   #866
-LEXION-

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,555
Default Re: Accidente

Din cate am inteles, unul din ranitii de aseara a murit la spital.....se pare ca si-au atins scopul racerii
-LEXION- is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 13:17   #867
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by -LEXION- View Post
Din cate am inteles, unul din ranitii de aseara a murit la spital.....se pare ca si-au atins scopul racerii
:-O

ma certam si eu cu cineva aseara pe tema asta. tot zicea ca a murit cineva... am crezut ca e el prost informat

pacat.. pacat de tipu cu fordu... el a cazut de tap ispasitor..
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 21:42   #868
ALEX_Agressor

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,554
Default Re: Accidente

am fost vineri cu Sorin sa vedem masinile care le o accidentat,credeam ca s mai grav avariate la prima vedere,da cel putin la cel cu Dacia Supernova i paguba de doar 250-300 euro ,iar la cel cu Ursuletzu trebe schimbata toata fata acolo iara cam 500 euro cu tot cu piese si vopsit,uar cel cu Bmw acela mai nou,are full casco deci fac asigurarile si pe urma il da judecata pe inculpat,cat despre Fordu Scorpio eu zic ca ala i cel mai grav avariat..daca i tre Fordu la careva in starea asta la pret bun ,ma anuntati..i din 93,era in stare impecabila,full electric,motor 2000i 16 valve
ALEX_Agressor is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 22:28   #869
dan_stage28

Stage 5
 
dan_stage28's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 509
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Smile Re: Accidente

grav accident dar nu ma mira tipic romanesc toti merg la distractii periculoase se inatmpla cate un eveniment ca asta si toti se cumtinesc o perioada de cele mai multe ori
dan_stage28 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 23:50   #870
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Accidente

ba da imi place ca tot astia care is "vechi" vb de lucru asta=)))
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -