Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-07, 23:19   #76
psihiku

Stage 2
 
psihiku's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 35
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

da robi, ma simt deja "bad boy" daca asa vrei sa o zici...chiar pe nimeni nu mai intereseaza comentariile tare legate de sigla.ai ales sa nu o pui pe masina...foarte bine, nu mai vrei sa fii cu noi...la fel foarte bine...da lasa-ne sa ne descurcam asa cum stim.nu are rost sa ne certam aiurea pentru 2 ideei contradictorii.fiecare cu parerea lui si gata
psihiku is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 23:21   #77
psihiku

Stage 2
 
psihiku's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 35
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

pt ALEX...mai ales ca suntem aproape unu de altu, mai bine povestim la o bere nu pe thread..
psihiku is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 02:14   #78
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

ma da multi zmei si pe aici...!
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 02:56   #79
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

da....multi....dar in acelasi timp, ungurule pentru simplul fapt ca vezi doamne nu-ti place sigla nu insemna sa-ti lasi balta clubu. ii ca si cand ar aparea femeia ta cu niste ciorapi rupti....i-ai da liber? in plus numa de aia ca ai iesit din club nu inseamna ca cei care au ramas is niste fraieri, fiecare face ce vrea unde vrea si cu cine vrea. eu sunt oricum de parere ca ai fost puternic influentat de imprejurari si de aia ai iesit. decizia ta, si vad ca baietii ti-o respecta.
Piry is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 14:50   #80
roby200687

Stage 5
 
roby200687's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,950
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

infine .... oricum nu ma mai intereseaza sigla ...



si piry, nu ca mau influentzat altzi am iesit ... stai linistit.. chair de loc.. pentru simplu fapt in decursu a cateva luni bune, nu sa intampat nimic in club, absolut nimic, .... sigla .. de aia nu mai zic nimic ... i bine asa ..., si mai ales pentru faptul ca multzi comenteaza, fara sa aiba habar de ceva, fara sa se implice in ceva..... asta ar fi fost cel mai important, o gramada de guri, care bat deam pixu......apropo ... cand o sa se ajunga la ceeace o povestit\PROPUS roby dj??? cand?? zimi tu max, cata ... cand o sa se stranga bani pentru ceva, cand nu misca nimeni nimic, nici cel mai mic deget ... vine vorba de moto maniacs... cand se iese la o bere, pe terasa, in rest nimic nici atunci nu prea ..... roby dj a avut idei bune .. dar pun pariu ca nu o sa se aplice veci ... mah doamne da sa va mearga, nu mi ciuda, pentru ca eu am ales sa ies dar ... nus ce va fi ... vetzi vedea.. bafta
__________________
Gone..
roby200687 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 12:46   #81
Lucio81MM

Stock
 
Lucio81MM's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 4
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

Quote:
Originally Posted by roby200687 View Post
infine .... oricum nu ma mai intereseaza sigla ...



si piry, nu ca mau influentzat altzi am iesit ... stai linistit.. chair de loc.. pentru simplu fapt in decursu a cateva luni bune, nu sa intampat nimic in club, absolut nimic, .... sigla .. de aia nu mai zic nimic ... i bine asa ..., si mai ales pentru faptul ca multzi comenteaza, fara sa aiba habar de ceva, fara sa se implice in ceva..... asta ar fi fost cel mai important, o gramada de guri, care bat deam pixu......apropo ... cand o sa se ajunga la ceeace o povestit\PROPUS roby dj??? cand?? zimi tu max, cata ... cand o sa se stranga bani pentru ceva, cand nu misca nimeni nimic, nici cel mai mic deget ... vine vorba de moto maniacs... cand se iese la o bere, pe terasa, in rest nimic nici atunci nu prea ..... roby dj a avut idei bune .. dar pun pariu ca nu o sa se aplice veci ... mah doamne da sa va mearga, nu mi ciuda, pentru ca eu am ales sa ies dar ... nus ce va fi ... vetzi vedea.. bafta



Tre' sa spun ca n-ai deloc dreptate.Intr-adevar...nu s-a facut mai nimic...dar era culmea sa-i zic la cata sa-si bage p#!@ in el bac si sa se ocupe de club.Era de asemenea culmea sa-l pun pe ovi sa lase balta serviciul si faculta ca sa se apuce sa faca site-ul.Mi se pare ca esti absurd.Intr-adevar, cand se iesea seara la o bere se discuta mult, dar in fata faptului nimeni nimic...inclusiv tu.V-am zis clar...ganditi-va la o sigla si daca majoritatea e de acord e ok...o scot la lucru.Printre cei care ziceau ca se ocupa erai si tu...ai facut ceva?...nimic..ai asteptat dupa piele...asa ca nu tot da din gura si acuza pe altii ca n-ai dreptate.Ce era daca faceam io o sigla aiurea(ca la cat ma pricep in photoshop sau in alte programe de gen...) si nu ma interesa ce cred altii, dar o lipeam pe masina????Nu!!!Trebuia sa fie un acord a mai multor pers.Asa ca nu acuza pe altii ca n-au miscat un deget, cand tu n-ai miscat un fir de par...In continuare, daca vor fi oameni hotarati(nu ca altii care ba is in club ba nu is) se va face ceva.Vei vedea!!
Lucio81MM is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 13:14   #82
roby200687

Stage 5
 
roby200687's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,950
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

nu i vorba de acuzatzi... nam miscat pentru ca nu am avut cu cine... vam tot batut la cap si cu sgila, da nime nimic.. ca nu pot ca nu nus ce... infone, nu is curios de absolut nimic .. o sa vedetzi ce o sa iasa thread closed
roby200687 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-07, 01:59   #83
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

Quote:
Originally Posted by roby200687 View Post
nu i vorba de acuzatzi... nam miscat pentru ca nu am avut cu cine... vam tot batut la cap si cu sgila, da nime nimic.. ca nu pot ca nu nus ce... infone, nu is curios de absolut nimic .. o sa vedetzi ce o sa iasa thread closed
ungure...incet si sigur! normal trebuia sa stati in umbra pana faceati toate lucrurile astea apoi sa loviti...cel mai bun ex time squad!
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 15-09-07, 15:38   #84
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

mai Moto Maniacs, max, robi parerea mea este ca nu merita sa va mai spalati rufele in public, pt ca este problema voastra personala, este treaba interna a clubului, si astea se discuta fatza in fatza nu asa...so eu spun meet and talk si asa suntem toti aproape unu de celalalt si apoi ar fi mai bine sa isi vada fiecare de drumul lui, daca asa a ales si gata. Un sfat prietenesc...

toate cele bune, si bafta cu clubul Moto Maniacs, de asemenea bafta Ungure pe viitor, sa auzim de toti de bine . NightRider.
__________________
"I'm not insane, i'm perfectly normal, the world is insane..."

I drive a Bora with style :P

Last edited by NightRider; 15-09-07 at 15:40.
NightRider is offline   Reply With Quote
Old 15-09-07, 23:18   #85
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

mc nightrider........!!! ar fii o idee sper sa se shi intample asa.....una peste alta...anunt...maine dupamasa la ora 7 in parcare la vama,dupa aeroport/luckoil....iesir inspre apahida intrunire MotoManiacs.....invitatie pt toata lumea care vrea sa participe shi pentru membrii noi car doresc sa intre in club....maine/duminica/16.09.2007/ora 19-00...va multumesc!
aldoadabass_wrs is offline   Reply With Quote
Old 16-09-07, 03:21   #86
ilegal

Stage 4
 
ilegal's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 281
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

atata scandal pt o sigla,pareriile difera...si clar ca,cu bacu,serviciu fiecaruia,probleme nu se pot face multe si rpd,doar incet si sigur sau cine poate face repede si bine,atunci sa faca ei
__________________
www.illegal-lifestyle.ro
ilegal is offline   Reply With Quote
Old 16-09-07, 16:30   #87
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

Quote:
Originally Posted by ilegal View Post
atata scandal pt o sigla,pareriile difera...si clar ca,cu bacu,serviciu fiecaruia,probleme nu se pot face multe si rpd,doar incet si sigur sau cine poate face repede si bine,atunci sa faca ei
vii? la ora 7??...rasp[ pe mess!!
aldoadabass_wrs is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 18:38   #88
roby200687

Stage 5
 
roby200687's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,950
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

Quote:
Originally Posted by DaNuTzU' View Post
ungure...incet si sigur! normal trebuia sa stati in umbra pana faceati toate lucrurile astea apoi sa loviti...cel mai bun ex time squad!

ai dreptate incet si sigur ..... time squad a fost exemplu bun ..normal, pentru ca erau multzi oameni cu bani, idei, masini , tari .. tot ce le trebuia ..... atit.. altceva nu mai zic .... nici nu mai postez aici .. bafta doar
roby200687 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 19:56   #89
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

nu mai posta ca te tzap jos de pe pod))))))))
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 18-09-07, 18:42   #90
ilegal

Stage 4
 
ilegal's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 281
Default Re: CLUBUL MOTO MANIACS Cluj

ii fain sa treci intrun club ,,gata facut,, dar parerea mea ca e mai fain sa stii ca ai ,,ridicat,,ceva.sper sa nu se supere nimeni
ilegal is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -