daca il pui cu magnetu in sus exista riscu sa iti ramana intre membrana si magnet cativa cartofi cand vii de la tzara...daca il pui invers nici nu iti mai trebe sac... ii pui direct in oala... :P
... no hai ca esjti tare ... da io nu car cartofi! (sper sa na ma puna astia ... )
KrushX asa am sesizat shi io de aia am pus intrebarea ... credea ca nam facut io ceva bine ... da akuma mam lamurit
__________________
Race the strip, not the street!
Tocmai mi-am bagat in Seat Arosa un kit component crunch power zone 6.2 C...suna bestial....cica mai bina ca phase-urile.....urmeaza de curand si un sub GZ.....cu amplif.....Sfigmo imi trebuie neoane rosii urgent!!!!
Laju, de care vrei?pt interior?care merg pe muzica?name it...se aduc ala comanda, costa 1.2 milioane cele care merg pe muzica.treci pe la magazin si lasa un avans...bafta
__________________
Uischi...I'll never forget you...
ZanDer str Paris nr.28...vis-a-vis de fostul cinema steaua rosie sau bingo Capitol...neoane nu am pe stoc dar se aduc in doua zile orice trebuie...eu sunt la atelier nu la magazin dar poti primi informatii despre orice la magazin...sa va purtati frumos insa in magazin ca va bate nevasta-mea!!! bafta...
Ma ... nu sjtiu ... initial mam gandit la albastre ... da poate ma mai razgandesc ... imi tra doua de alea mici in fatza la presuri ... doua deasupra pe pavilion, unu sau doua in portbagaj si unu la motor ... asta ii ideea initiala apei cu timpu cre'ca leoi face pa tate ca sponsorizarea ii cam slaba ... da rosu sigur nu cred cami pun ca se iau gaborii am inteles ... sfigmo mersi de info o sa trec pe acolo