Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 18-02-10, 11:03   #271
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by bau4rock View Post
cred k il stiu eu dak nu a vandut-o l-am ajutat sa-si mondeze iluminatia la clima
am rezolvat problema. mersi oricum
Dany.bilan628 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 21:35   #272
club_opel_vectra

Stage 3
 
club_opel_vectra's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 134
Wink Re: salut

salut baieti,sunt nou pe blog.am o intrebare cand au loc intalnirile membrilor 4tuning si unde?
club_opel_vectra is offline   Reply With Quote
Old 22-04-10, 18:01   #273
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Prezentare Membri Noi

bine ai venit pe blog din pacate intalniri nu se prea fac, adica deloc.
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 02:33   #274
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by skimpy View Post
bine ai venit pe blog din pacate intalniri nu se prea fac, adica deloc.
intalniri se fac...dar doar intre membrii vechi....cere ne cunoastem de mult....si daca o sa dai o raita prin locurile pe unde se aduna masini, o sa poti observa ceva useri....asta daca stii care si cum sunt
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 09:10   #275
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Acum sa nu se inteleaga ca nu se discuta si cu userii noi de pe acest forum .... Daca lumea doreste sa se intalneasca la o cafea , apa plata , lichid de parbriz ceva ... sa intrebe unde si cum ... ...Problema cu multi dintre userii de pe forum ...se cred mai sus de cat restul si vice-versa .... asa ca putem sa lasam si orgoliile ....sau rusinea deoparte nu musca nimeni .
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 13:42   #276
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by bakal View Post
intalniri se fac...dar doar intre membrii vechi....cere ne cunoastem de mult
Din cate stiam eu, aproape orice persoana care-si face cont pe forumul asta are pasiunea aia pentru masini,dar na,asa-i la noi,e bine de stiut.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 17:14   #277
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by eNorel View Post
In speranta ca printr-o minune ar citi si cineva din departamentul de vanzari Tester Iasi: masina costa 25,100 EUR fara taxe. Ei vroiau sa-mi vanda un ST la banii astia
De ce nu ai apelat la cei din Bucuresti? Tester Iasi? Mai bine iti cumparai Trabi prin ei,ca asta vand ei!

FELICITARI! Sunt putini proprietari de F.F. rs cu face lift in RO! Si esti unu dintre ei! Sa o conduci cu grija! Felicitari inca odata! Abia o astept in Iasi!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 19:08   #278
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by MihaiCsl View Post
Din cate stiam eu, aproape orice persoana care-si face cont pe forumul asta are pasiunea aia pentru masini,dar na,asa-i la noi,e bine de stiut.

Omul se referea la faptul ca cei care sunt mai noi pe forum ....sau chiar la prima utilizare , nu reusesc sa se intalneasca cu altii useri din cauza motivelor mentionate mai sus ....sau altele ...
Nu interzice nimanui sa ia legatura cu alti useri , pentru a se intalni cu ei ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 19:48   #279
club_opel_vectra

Stage 3
 
club_opel_vectra's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 134
Default Re: Prezentare Membri Noi

[QUOTE=bakal;3302897]intalniri se fac...dar doar intre membrii vechi....cere ne cunoastem de mult....si daca o sa dai o raita prin locurile pe unde se aduna masini, o sa poti observa ceva useri....asta daca stii care si cum sunt:-


eu tot dau "raite",dar nu am vazut nimic care sa imi sara in ochi,peste tot numai bisericute si cand treci pe langa ei se uita la tine ff ciudat,as vrea sa ma bag si eu intr-un grup dinasta,.......deocamdata masina mea e la service,dar sper s-o scot sapt viitoare si sa incep sa bantui din nou
club_opel_vectra is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 20:02   #280
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by Low_Ridah View Post
Omul se referea la faptul ca cei care sunt mai noi pe forum ....sau chiar la prima utilizare , nu reusesc sa se intalneasca cu altii useri din cauza motivelor mentionate mai sus ....sau altele ...
Nu interzice nimanui sa ia legatura cu alti useri , pentru a se intalni cu ei ...
Eu am inteles cu totul si cu totul alceva.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 21:01   #281
raduku988

Stage 3
 
raduku988's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 158
Member of:
[VW]
Default Re: Prezentare Membri Noi

[QUOTE=club_opel_vectra;3304641]
Quote:
Originally Posted by bakal View Post
intalniri se fac...dar doar intre membrii vechi....cere ne cunoastem de mult....si daca o sa dai o raita prin locurile pe unde se aduna masini, o sa poti observa ceva useri....asta daca stii care si cum sunt:-


eu tot dau "raite",dar nu am vazut nimic care sa imi sara in ochi,peste tot numai bisericute si cand treci pe langa ei se uita la tine ff ciudat,as vrea sa ma bag si eu intr-un grup dinasta,.......deocamdata masina mea e la service,dar sper s-o scot sapt viitoare si sa incep sa bantui din nou
ne gasesti sub umbreluta de la chioscu de la stadion pe noi de obicei sau prin preajma ..vii ne cunoastem si cum a zis si alex low nu te mananca nimeni
__________________
..::Live Free::..Die Crazy::..

http://crazydrivers.ro
raduku988 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 23:29   #282
eNorel

Stage 3
 
eNorel's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 126
Member of:
[FORD]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
De ce nu ai apelat la cei din Bucuresti? Tester Iasi? Mai bine iti cumparai Trabi prin ei,ca asta vand ei!

FELICITARI! Sunt putini proprietari de F.F. rs cu face lift in RO! Si esti unu dintre ei! Sa o conduci cu grija! Felicitari inca odata! Abia o astept in Iasi!

Crys, am incercat la toate reprezentantele Ford de prin tara. Cel mai bun pret pt un ST (pentru ca ST vroiam sa iau initial) mi l-au dat la un Ford din Miercurea Ciuc. S-o iau din Iasi mi-ar fi fost cel mai comod, dar oamenii lucreaza aiurea rau la Tester acolo.

Vine si masina, ajunge aici in jur de 2 mai
eNorel is offline   Reply With Quote
Old 24-04-10, 16:57   #283
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: Prezentare Membri Noi

gresesti raduku aci alex chiar papa oameni glumeam inafara de cei de la A.M.C care stau mai tot timpu in fundatie FRT la palat restul cluburilor le gasesti la stadion sau in capat la copou

www.dro-tuning.myforum.ro
__________________
Cars,cars and more cars

drobet@ is offline   Reply With Quote
Old 25-04-10, 00:44   #284
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Prezentare Membri Noi

Repede repede iti faci tu reclama pirat aici pe forum .... deci ...in legatura cu membrii noi care acceseaza acest forum ...si fara sa fac "Off-topic" , dar nu cred ca e topicul potrivit sa se discute problemele reprezentantei Ford Iasi .....majoritatea ne cunoastem si ne intalnim destul de des . Da ...este o comunitate "4tuning " in iasi ....dar intalniri speciale 4tuning nu sunt ...sunt doar intalniri amicale zilnice intre userii care reusesc sa socializeze cu cineva ....
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 09:02   #285
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: Prezentare Membri Noi

ce baiat rau esti raduku te zik lu"mama
drobet@ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -