Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 06-06-07, 12:37   #1291
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Eu unu m-as baga si cu prezenta si cu ce mai trebuie ajutoare poate o vb buna la mall daca tot lucrez aici si sa mai si arat de ce se paote pune intr-o dacie si ca se paote pune muzica si intr-o dacie si sa sune frumos zic eu :d parerea mea prietenii stiu de ce deci Crys tata eu daca pot te ajut numai sa imi spui ce si cum unde si ce tre sa fac in rest
__________________
NOD
mihay is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 12:40   #1292
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

nu se pune nimeni la treaba pentru k la celelalte intalniri la care am participat mai multi..adik 3... nu s-a spus nimic de organizare...in schimb am aflat k de fapt tu ai facut intalnirile de la iasi bacau si p neamtz... impreuna cu cristi nod si raz-u.. deci pana mea.. ? n-am nimic k ati fi organizat voi..dar eu nu mai am idei.. sau nu vreau sa am.. pentru k pentru un bax de suc ... pot sa imi fac mie personal...reclama..
sau dak fac o treaba o fac pentru Old School MotorSport..si fonduri vor fi...mai multe decat cele de pe 4tuning..de pana acuma..
s-a cam depus munca degeaba... intelegi? de aia nu avem idei
nu zic sa imi iasa mie ceva..k nu ma intereseaza.. dar nu prea e frumos sa fie bataie de joc..stii? k totusi 4t de pe spatele nostru trage ceva...intelegi?
asa k... eu unul... nu am idei.. poate au altii ...
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 13:20   #1293
Dortmund
Chevrolet Driver

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 7
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

xex vin shi eu cu 'furia rosie' :>
Dortmund is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 13:49   #1294
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Deci vezi ca treci la acuze mai mari si mai grave Slipule...!

Hai mult noroc cu XXXX !!!Ca deja sunt peste masura plictisit de ceea ce se intampla pe aici!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 13:59   #1295
Kallissto

Stage 3
 
Kallissto's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 92
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Nu sunt acuze Crys sunt concluzii deduse exact din vorbele tale cand iti plangeai de mila prin posturi...ba ca iti dai demisia...ba ca tu nu esti apreciat pt toate evenimentele organizate de tine ( Bacau,Piatra-Neamt ) etc...in care ti-ai luat tot creditul...desi stii prea bine ca nu era asa... Mi-e lene si nici nu cred ca merita efortul sa selectez toate acele fragmente din posturile tale...nici nu cred ca se asteapta cineva pe aci sa recunosti tu ceva acum....dat fiind stiut si demonstrat...ca tu azi zici una si maine faci/spui alta.
__________________
Pasiunea nu cunoaste limite Old School Motorsport !
Kallissto is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:03   #1296
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Sunteti cumva la gura cortului sau a grajdului?
Aaa...Am tacut din gura si v-ati facut de cap?Ati crescut?Aveti tampenii in cap?Aaa..Asta era? De acum va pun eu pielea pe bat! Am dansat cum ati cantat voi!De acuma ia mai dansati si voi si cant eu! Poate va fi mai bine!

Un moderator isi educa userii...de acuma incep cu voi in vacanta de vara educatia ca in timpul scolii ati cam tras chiulu! Asa ca orice comentariu inutil si off topic va fi sanctionat. Sa nu mai postati voi aiurea si inutil! La subiect!

Last edited by CRyS`; 06-06-07 at 14:12.
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:10   #1297
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Poti sa imi dai ban,dar vreau sa iti spun ceva: grow up!E a nu stiu cata oara cand zici ca dai ban ca faci ca dreci... sa nu se mai vorbeasca off topic,dar tu esti primul care vorbesti off topic ce exemplu ne dai noua simplilor useri?noi care trebuie sa invatat de la tine,TATAL nostru!
Let`s get real!
__________________
Audi S2
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:11   #1298
Kallissto

Stage 3
 
Kallissto's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 92
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Sunteti cumva la gura cortului sau a grajdului?

Aaa...Am tacut din gura si v-ati facut de cap?Ati crescut?Aveti tampenii in cap?Aaa..Asta era? De acum va pun eu pielea pe bat!
Un moderator isi educa userii...de acuma incep cu voi in vacanta de vara educatia ca in timpul scolii ati cam tras chiulu! Asa ca orice comentariu inutil si off topic va fi sanctionat. Sa nu mai postati voi aiurea si inutil! La subiect!
No ofence...dar pe mine nu ma educa nimeni ca nu esti neam cu mama !!! Am crescut??? Tin sa-ti reamitesc sa-ti vezi lungul nasului ca nu esti asa <batranel> nici ca varsta si nici ca experienta de viatza asa ca las-o mai moale cu adresari din astea < copii mei > < va pun eu pielea pe batz >

Si inainte sa te apuci tu de facut educatie ia si mai pune mana pe o carte:
-- expresia era < usa cortului > si invata putin si limba romana....ca se mai si articuleaza cuvintele

Aici e sectiunea discutii deci se poate discuta orice vrei sa ma sanctionezi?? OHHH DAAAA SANCTIONEAZA-MA !!!!!!! Pe mine nu ma educa nici papa lapte a carui cuvant nu valoreaza nici cat o ceapa degerata !!! sa-ti fie clar asta
Kallissto is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:19   #1299
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by slip View Post
nu se pune nimeni la treaba pentru k la celelalte intalniri la care am participat mai multi..adik 3... nu s-a spus nimic de organizare...in schimb am aflat k de fapt tu ai facut intalnirile de la iasi bacau si p neamtz... impreuna cu cristi nod si raz-u.. deci pana mea.. ? n-am nimic k ati fi organizat voi..

stai asa, de unde si pana unde asumarea creditelor pt acele intalniri la care eu doar am participat????
bakal is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:24   #1300
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Aoleoooooooo dar vad ca sau cam incins spiritele pe acile ce aveti mai oameni nu ne mai putem intele om cu om ce draq nush da vad ca incet incet in loc sa ne unim in orice fel din ce in ce ne despartim facem bisericutze etc nu era mult mai bine cand abia incepusem sezonul si il incepusem in forja si se anunta o vara super tare hai sa judem altfel hai sa vedem si alte parti hai sa nu mai facem atat circ aici pe forum ca nu suntem singurii care citim si eu unu nush dar daca as fi din alta localitate si m-as uita la forumul de pe iasi si as vedea cearta si ar fi o intalnire 4t pai sincer nas veni ca stiu ca as fi tratat cu zambet de uni etc si ar fi ceva sintetic nu natural deci mai zic inca o data hai sa lasam asta pe o vineri seara sa discutam toti la un loc fara bisericute fara spirite incinse si fara sa ne adresam cuvinte cu ''fusta'' care stiu prea bine ca poate jicnis sau ma rog sa atinga persoana respectiva la sentimen oricine ar fi el dei hai sa fim veseli
mihay is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:27   #1301
Kallissto

Stage 3
 
Kallissto's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 92
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Dear Kallissto,

You have received an infraction at forum.4tuning.ro.

https://forum.4tuning.ro/36-iasi/5571-kitsch-tuning-iasi/post935781.html

Reason: Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile
-------
OFF TOPIC

Si m`am saturat de voi cu off topicul pe Iasi. Sunteti cei mai off topicari din toate comunitatile!


Deci....) daca discuti la sectiuneaCAFENEA/DISCUTII....e offtopic domle

CRYS....Esti jenibil.....daca tu esti obisnuit cu rolul de marioneta...stiu ca ai vrea putin din gustul puterii ...BUT din pacate...nu ti-ai gasit persoana potrivita to mess with.... cei mai offtopicari din toate comunitatile??? GUESS WHAT ....at least noi reprezentam o comunitate
Kallissto is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:30   #1302
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by Kallissto View Post
-------
OFF TOPIC

Si m`am saturat de voi cu off topicul pe Iasi. Sunteti cei mai off topicari din toate comunitatile!
CRyS` eu te-am mai intrebat o data si nu mi-ai raspuns..poate de data asta ma vei lumina..
CE INSEAMNA LA TINE ON TOPIC CAN SUBIECTUL E DISCUTII SI CAFENEA?TU CHIAR NU INTELEGI CE INCERCI SA FACI?
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:37   #1303
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Ce spuneati de off topic? Trebuie sa va reamintesc?...Stai ca mi-am amintit...Nu stati de mult pe forum pe aici si nu va intereseaza ce a fost in trecut!

Va dau o poza sa vedeti cum a sters Zoliat niste posturi pe Cafenea care erau off topic! Asa ca luati cercu si bye!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	off topic.JPG
Views:	89
Size:	186.1 KB
ID:	281764  
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:38   #1304
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default DISCUTII ON SI OFF TOPIC PE ZONA IASULUI (nu fiti indecenti)

Pt ca iasul are nevoie de un nou Tread, unde sa nu fie off-topic, si pt ca e nevoie de pace si unitate in cadrul comunitatii, deschid acest topic pt a incerca sa facem pace si sa ne indreptam spre ceva mai bun, mai mare decat noi toti....
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:47   #1305
Kallissto

Stage 3
 
Kallissto's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 92
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

) ASTEA SUNT pur subiectivisme....exista un tipar sau reguli care hotarasc ca e offtopic??? Tin sa-ti reamitesc ca pt tine Crys...offtopic e ceea ce bibilica ta nu poate percepe,intelege sau stomacelul tau ala sensibilos nu poate digera!!!

Sa luam cercul si bye ??? Ohhh dar vay...domnule moderator...are se vorbeste mai nou??? asa ne educati dvs..sau oppss inca nu e vacantza de vara si inca n-ai inceput cu noi studiul intens??? Tu kiar ai impresia ca esti inteligentza suprema si toti in jurul tau sunt supusii tai cei prosti??? GET REAL !!! Mr moderator care nu venea la intalniri pt ca ii interzicea...opsss..nu mai zic nimic ca iar iau avertisment pt adevaruri de nesuportat !!!!

Inteligentza e o calitate rara....si de apreciat
Kallissto is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -