Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 15-05-07, 01:00   #1111
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

pai spuneti in pana mea care mai vreti sa veniti..sau dati un tel.. k a fost bine..in seara asta spre ex.dar poa' sa fie si mai si..
lumea nu se implica.. multi vad ce scriem..dar.. pana corbului.. nu se baga.. motivele.. numai ei le cunosc..
in fine.. vineri .. la intalnire.. se strang banutii pentru grataru de duminica.. cate 150 de mii nu cred k e mult.. si sunt suficienti pt a lua haleala bautura..carbune..si altele.. ce mai e de adus..aducem noi personal.. linguri castroane alea alea si pana vineri o sa vedem si de o locatie mai retrasa de ochii lumii.. si de fum cu manele..

va salut si..ramane sa vorbim..
bafta
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 01:21   #1112
djandrey23

Stage 3
 
djandrey23's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 94
Red face Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Seara buna!
Scuze ca n`am mai ajuns in seara asta dar pana vineri dak va mai intalniti sau cel tarziu vineri am sa fac tot posibilul sa vin !! Calc peste cadavre si tot vin

Vin pe jos dak nu am masina acasa si tot vin , imi cer scuze lui slip ca i`am promis ca vin si nu m`am tinut de cuvant...

Sa ma tineti si pe mine la curent cu un sms(are slip nr meu) , sau pe mess('djandrey23') , sau am sa citesc eu aici pe forum.

Ne auzim , bafta baieti!!

O SEARA PLACUTA,EU V`AM LASAT!!
djandrey23 is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 08:04   #1113
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

A fost bine aseara, multa hlizeala, uimitor de multi oameni (pt o seara de luni), se poate si mai bine. Pentru duminica weather dot com anunta zi torida, deci ar fi indicat un loc pe langa o apa, exclus ciric/venetia ca acolo ne incadram la fum cu manele si multi ochi curiosi. Oricum, eu zic ca se declara deschis oficial sezonul gratarelor, mai trebuie gasita o locatie interesanta si treaba e perfecta.
randomm is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 11:16   #1114
is 03 nba

Stage 4
 
is 03 nba's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 250
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

in legatura cu mersul la primarie.daca mi se spune ce anume trebuie rezolvat acolo cred k pot rezolva.dar va rog niste date concrete.bafta baieti
is 03 nba is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 14:05   #1115
Kallissto

Stage 3
 
Kallissto's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 92
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Pai.....daca tot se anunta zile toride...ar fi indicat un loc...nu neaparat cu apa...ci mai degrama cu padure..sau cu ambele ca sa fie si mai bine ....Aroneanu...sau Dorobanti suna bine...cred ca am gasi acolo loc..desi au multi omuletzi proprietati private pe acolo dar ne descurcam noi cumva... baieti...puneti-va pe cautat soferi daca vreti sa acompaniati mititeii cu bere :drunk
__________________
Pasiunea nu cunoaste limite Old School Motorsport !
Kallissto is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 16:12   #1116
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

ca sa iasa frumos tre' sa umplem masinile cu muzica buna..mici..bere.. si soferitze )))
cine stie k nu bea..sa anunte.. .dar eu nu merg la gratar sa beau apa micu si cu berea.. satisfac placerea ... aroneanu..4tuning... pazea k venim.. sa petrecem..sa kefuim.. fara apa k ruginim... poate are careva un cauciuc...2.. prin casa.. o janta ceva...sa fie si putin fum
muzica multa.. si buna dispozitie..
vineri ne vedem sa colectam fonduri.. cine are pretentii ...sa vina cu listutza.. sau sa nu vina deloc..
vb lu urs..dak faci figuri k mai intorc cate un mic cu mana..atunci bea apa din balta si mananca iarba.. I DON"T GIVE A FUCK !!


numai bine baieti.. sa ne vedem sanatosi..
cu respect..slip
slip is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 16:16   #1117
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Eu nu beau..deci pot sa conduc orice...................................












Diesel
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 16:38   #1118
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Eu o sa beau bere... fara alcool si suc, deci o sa fiu sofer. Mi-e mila de cei care vor sta pe bancheta din spate (sper ca termenul de genunchi la gura va spune ceva), dar macar nu o sa mearga cu autobuzul ) Ramane pe vineri seara sa stabilim detaliile. Stiu un loc unde este ceafa dezosata, super misto, cu 150k kg, adica mocaciune curata.
randomm is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 22:07   #1119
Sleepy_85

Stage 5
 
Sleepy_85's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 596
Member of:
[Virtual Tuning 3D]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

poate apar si eu sa mai cunosc lumea, nici eu nu cred ca o sa beau.Deci vineri unde e intalnirea???ca sa stiu sigur. La aroneanu va fi puhoi de lume, si pe acolo sunt 2-3 copaci si o sa ne coacem verzele,eu zic undeva pe la bucium, mai incolo de releu in poienitele de pe acolo, tre sa fie una mai goala, sau pe la carlig ca si acolo e destul loc, parerea mea
Sleepy_85 is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 23:03   #1120
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by randomm View Post
Pentru duminica weather dot com anunta zi torida, deci ar fi indicat un loc pe langa o apa, exclus ciric/venetia [...]
Vai si ce pofta aveam sa fac o baie
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 12:22   #1121
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by CoCaine View Post
Vai si ce pofta aveam sa fac o baie
Man eu am spus exclus ciric/venetia ca.... "e multi cocalari", dar am precizat ca ar trebui pe undeva pe langa o apa, tocmai pentru ca s-au anuntat temperaturi crancene. Vorbisem luni cu Slip de aroneanu/dorobanti... de obicei lumea se propteste in baza nautica de la dorobanti, pe lacul aroneanu nu prea se inghesuie lumea. E adevarat ca nu prea sunt copaci, implicit nu prea este umbra... daca mai sunt si alte propuneri... poate stie careva un loc mirific langa o apa unde sa ne putem face de cap fara sa fim tulburati
randomm is offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 12:23   #1122
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Baza nautica IEZERENI
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 12:26   #1123
odiv

Stage 1
 
odiv's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 14
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

sa va dau un pont (daca nu-l stiati deja ...) BULGARIA - NISIPURILE DE AUR !
foarte ieftin ... aproximativ 20europeni/zi cu all inclusive la hotel de 4* .... deci cum ar fi o intalnire 4tuning iasi la nisipurile de aur

Last edited by odiv; 16-05-07 at 12:29.
odiv is offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 12:49   #1124
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by odiv View Post
sa va dau un pont (daca nu-l stiati deja ...) BULGARIA - NISIPURILE DE AUR !
foarte ieftin ... aproximativ 20europeni/zi cu all inclusive la hotel de 4* .... deci cum ar fi o intalnire 4tuning iasi la nisipurile de aur
Pentru o astfel de intalnire trebuie sa mai astept pana luna viitoare cand imi iau alta masina, ca dacia mea nu imi inspira atat de multa incredere incat sa ma bag la un drum de ~1200 km. Oricum suna interesant.... si asa nu stiam unde sa plec in vacanta.
randomm is offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 17:56   #1125
Kallissto

Stage 3
 
Kallissto's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 92
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Bad idea...Crys..la Ezareni e super fulealal pe partea unde e drumul accesibil cu masina..si nici loc sa faci un gratar nu prea ai La Dorobanti ns daca e aasa mare fuleala...ca n-am mai fost de mult....La Ciorbesti iar ar fi o idee...dar la fel...cei cu masini goase..... ..eu zic sa dezbatem toti vineri...sau nah..cei care o sa fim la intalnire...unde si cum sa mergem duminik.
Kallissto is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -