Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 20-03-06, 10:12   #46
cryo

Stage 4
 
cryo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 240
Member of:
[Honda]
Default Re: Intalniri Iasi!

Am spus ceva ce nu se referea la aceasta intalnire / intalniri in general?

Edit: imi cer scuze, am crezut ca remarca ta se referea la reply-ul meu.
cryo is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 14:30   #47
andu7zu

Stock
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 4
Default Re: Intalniri Iasi!

da mai faceti va rog eu mult acum imi vine sa ma dau cu capul de pereti ca nu am venit si eu dar aveam altceva planificat.cat sunt de prost ca nu am venit si eu
andu7zu is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 15:41   #48
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re: Intalniri Iasi!

Hello? NSL? Chiar isi au rostul toate aceste certuri? Preferati sa stam acum sa dezgropam mortii sau sa punem umarul la treaba sa facem ceva constructiv?

later edit: de ce de la o intalnire a COMUNITATII IASI de pe 4t s-a ajuns la o intalnire a NSL ?
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 17:57   #49
sorinush

Stage 2
 
sorinush's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 40
Default Re: Intalniri Iasi!

ca nu a venit nimeni din comunitatea 4 tun
ca sa nu mai apara divergente intre cine vine la nsl sau cine vine la 4 tun ar trebui ca intalnirile sa fie facute separat nu la aceeasi ora zi si loc. parerea mea ca sa nu mai fie atata scandal si atata panarama. fiecare posteaza cum a zis si cris la rubrica lui. eventual se va da un link de legatura. doar parerea mea...

Last edited by sorinush; 20-03-06 at 18:02.
sorinush is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 18:24   #50
cryo

Stage 4
 
cryo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 240
Member of:
[Honda]
Default Re: Intalniri Iasi!

heh, eu aveam de gand sa vin fara sa ma intereseze care grup anume se aduna... si probabil inca vre-o cativa oameni gandesc la fel.

Dar cu certurile astea copilaresti, mi se cam taie tot cheful... De ce mi se taie? Ma intereseaza oamenii in mai mare masura decat masinile pe care le conduc...
__________________
The name's Dover. Ben Dover
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...812#post819812
cryo is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 19:17   #51
sorinush

Stage 2
 
sorinush's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 40
Default Re: Intalniri Iasi!

asta e ... ca sa fie evitate discutiile cred ca asta ar fi cel mai bine. eu apreciez pe toti care fac intalniri auto fie ca au 13 ani fie ca nu au masina sau au bmw sau mai stiu eu ce. dar discutiile de dupa lasa un gust amar si mai ales comentariile facute din rivalitate. eu nu am nici un club nu fac decat sa sustin aceste intalniri cum pot. dar daca dupa ce plec de acolo si vin aici si vad posturi editate si interpretate gresit imi vine sa ma vad numai cu oamenii care stiu sigur ca nu vor face asta. nu am mare experianta in domeniul intalnirilor al organizarilor dar ma stadui cum pot si nu vreu sa fiu luata de sus.
*****

OFF TOPIC 1

De acum va pun buline rosii!!!

Last edited by CRyS`; 20-03-06 at 19:35.
sorinush is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 19:33   #52
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalniri Iasi!

Chiar trebuie sa ma supar si mai tareeee?
Sa stiti ca merg pana la BANAREA CELOR CE FAC OFF TOPIC AICI! SI VOI STERGE DIN POST ABSOLUT ORICE E OFF TOPIC!




Quote:
ca sa nu mai apara divergente intre cine vine la nsl sau cine vine la 4 tun ar trebui ca intalnirile sa fie facute separat nu la aceeasi ora zi si loc. parerea mea ca sa nu mai fie atata scandal si atata panarama. fiecare posteaza cum a zis si cris la rubrica lui. eventual se va da un link de legatura. doar parerea mea...
Invatal si pe Cartman sa fac aceasta!Sa nu mai faca cand fac si eu!Asta facea si cu EPOX!!!!!!!!!!!!!!

SI CA SA NU VA MAI PRIND EU CA DISCUTATZI AIUREA VOI INCHIDE ACEST SUBIECT!SI ORICE TOPIC NOU FACUT PE TEMA INTALNIRILOR VA FI STERS!FARA ACORDUL MEU SA A UNUI ADMINISTRATOR NU VA MAI FI FACUT NICIUNUL!
CITITI CU ATENTIE....CU FOARTE MARE ATENTIE LA CE AM SCRIS IN PRIMUL TOPIC DUPA ACESTA DE PE SECTIUNEA IASI......
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !

Last edited by CRyS`; 20-03-06 at 22:34.
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 09:11   #53
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalniri Iasi!

Redeschis.....dar fara comentarii inutile!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 13:41   #54
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Thumbs up Re: Intalniri Iasi!

trebuie mai multe intalniri in iasi..pentru sustinerea cluburilor... lumea cam ia in ras kestiile astea.... desi nu ar trebui..e un punct de vedere o intalnire saptamanala.. cunosti oameni noi...prieteni noi... cluburi.. treburi... sunt si kestii importante de discutat dak se organizeaza cum trebuie..

va salut...bafta
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 07:52   #55
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re: Intalniri Iasi!

mai slipule :P lumea s eintalneste ZILNIC .... cum stau astia din Bucuresti seara de seara pe victoriei/magheru etc etc asa avem si noi fundatia si copoul ....

daca voi stati in casa cum naiba sa vedeti intalnirile .... nu trebuie facut public ca seara de seara se vede lumea. scoateti si voi capul din barlog si o sa vedeti ca noapte de noapte este activitate si la noi in iasi ... poate chiar mai multa decat va puteti imagina
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 14:27   #56
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Intalniri Iasi!

uite cum sta treaba..am vazut k sunt adunati din cand in cand..dar nu stiam pe nimeni.. ? de aia.. nu is bagator in seama... intelegi? de aia am zis k dak discutati pe forum..despre o intalnire..ceva anume... sa vorbim si.. facem cunostinta..
legam niste legaturi .. ceva..
apropo..mergeti la bucuresti? pe 1?
va salut
slip is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 21:33   #57
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalniri Iasi!

Maiii copii!N`am redeschis topicu degeaba!Terminatzi cu prostiile si certurile...ca ...ma supar tare!!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 15:46   #58
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Intalniri Iasi!

)) ) sorry dak am scris un mesaj ..care ti se parea k ma cert..dar nu e asa.,. incercam doar sa imi spun parerea.... nu am de gand sa ma pun rau cu nimeni.. doar sa imi fac cunostinte..

bafta
slip is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 09:26   #59
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re: Intalniri Iasi!

aha sa inteleg ca u esti bagator in seama doar pe forumuri nu si face to face ... asta este pacat .. si face to face nu inseamna ca esti bagator in seama

cat depre bucuresti se merge eu unul plec de joi.
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 26-03-06, 09:56   #60
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalniri Iasi!

Tu pleci si la meci sa inteleg...da restu?
CRyS` is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -