Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 04-03-10, 12:40   #3901
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Talking Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
Daca te doare mintea chiar te rog nu mai citi!...Toata lumea e inteligenta pe aicea, nu stiu cum sa zic,dar trebuie sa avem facultati si multe alte studii superioare ca sa postam ceva pe asa renumitul 4TUNING.
Si de fapt....se discuta sespre "unde imi platesc amenda auto?"
Bine ca numai pe mine ma vedeti...
Inteligentilor!
Dar despre ce-ai vrea să se discute pe un forum auto, dacă nu despre amenzi, radare, spalătorii, service si treburi din astea ??? poate despre sport sau film ??? cred ca sunt sait-uri specializate si in aceste domenii , trebuie doar sa te orientezi !!!
Observ ca suntem de-o varsta, consider ca am invatat in acelasi sintem cominist ( in care cat de cat se facea carte, daca voiai sa te duci macar la generală), NU cred că se dă nimeni inteligent pe 4T, ( poate doar .... dar nu dăm nume ), tot ce se cere este să fii un pic mai atent.... in scrire.... ca mi se mai intamplă si mie , deci nu-i o crimă, nu spune nimeni ca nu stii..... credem că nu vrei
Te salut si...sincer i-ti spun, cel putin eu nu mă cred "inteligent" ...... ( desi sigur sunt ) have fun si nu fi supăracios si pune la suflet....ca nu se merită !!!

P.S. Oare de ce-mi pierd timpu cu posturi de genu asta ??? Dar am incredere ca vor dispărea din topic, asa-i domnu" moderator ???
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 12:46   #3902
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
Dar despre ce-ai vrea să se discute pe un forum auto, dacă nu despre amenzi, radare, spalătorii, service si treburi din astea ??? poate despre sport sau film ??? cred ca sunt sait-uri specializate si in aceste domenii , trebuie doar sa te orientezi !!!
Observ ca suntem de-o varsta, consider ca am invatat in acelasi sintem cominist ( in care cat de cat se facea carte, daca voiai sa te duci macar la generală), NU cred că se dă nimeni inteligent pe 4T, ( poate doar .... dar nu dăm nume ), tot ce se cere este să fii un pic mai atent.... in scrire.... ca mi se mai intamplă si mie , deci nu-i o crimă, nu spune nimeni ca nu stii..... credem că nu vrei
Te salut si...sincer i-ti spun, cel putin eu nu mă cred "inteligent" ...... ( desi sigur sunt ) have fun si nu fi supăracios si pune la suflet....ca nu se merită !!!

P.S. Oare de ce-mi pierd timpu cu posturi de genu asta ??? Dar am incredere ca vor dispărea din topic, asa-i domnu" moderator ???
Bine!Asa sa fie! Eu nu am zis sa se discute despre filme sau alte alea....dar nici chiar cum intreba ala....in fine!
O zi faina! Ne mai vedem pe aici
criminales is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 13:33   #3903
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

sunteti booring ...

auto: cati mergeti la evenimentul de la Bucales ?
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 16:05   #3904
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

eu merg sigur cu masina pe roti.. (in cazul in care nu apare ceva defectiune pe ultima suta bineinteles) si s-ar putea sa mearga si un prieten cu mine in masina.. in rest inca nu e clara treaba..lumea e nehotarata..
la ce ora sa plecam din iasi?
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 16:57   #3905
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
Inteligentilor!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 19:09   #3906
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

eu nu merg ... nu am fonduri suficiente.
din cd merg mai multi ... dar nu stiu la ce ora pleaca.
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 19:40   #3907
CiRiNeL

Stage 4
 
CiRiNeL's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

din cd merg eu, kamikazee si LaMishto pana acum...in afara de Mishu care pleaca inainte cu camionul...dar inca nu ne-am hotarat exact ora...oricum vineri dupa amiaza cred
__________________
CiRiNeL is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 20:05   #3908
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

cu misu si raz-u am tinut legatura.. se pare ca vom merge impreuna..
slip is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 23:38   #3909
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

eu plec de joi seara...vine cineva cu mine?
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 10:31   #3910
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by TuningBoy View Post
Daca e profi, de ce nu are o camera video cum se cere? Filmulete din-astea fac si eu, si nu ma laud
Pai de ce nu faci??? Si de unde stii tu ca nu are camera cum se cere?? Ai fost la filmari si ai vazut ceva?
Stiti numai sa criticati...Dar ati spus vreodata ce e bine??
criminales is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 10:36   #3911
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by TuningBoy View Post
Eu nu vreau sa pun bete in roate nimanui, dar cum sa spui ca "omul e super profi" cand el face videoclipuri banale fara sa tina cont de cateva reguli esentiale de incadrare, de miscare etc. ? sa nu mai vorbim de aparatura....

Cum spuneam si mai sus, fac si eu filmelete din-alea dar nu ma laud sau nu spun ca sunt super profi. Dar fiecare cu ale lui, ar fi bine sa nu ne apucam iar sa ne certam, ca suntem oameni, ce naiba?
Mai da ce profesional esti tu....Mamaaa ce multe stii....eu nu stiu ce mai cauti pe aici si cum de nu te-au luat astia de la televiziune de la bucuresti....
Te rog nu mai vorbi de aparatura....cand ai sa dai si tu vreo 3000 de e pe o camera de filmat atunci mai vorbim...
Sunteti buni la criticat....Atat...Vorbiti in necunostinta de cauza!
criminales is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 10:43   #3912
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by ocaruntu View Post
sunteti booring ...

auto: cati mergeti la evenimentul de la Bucales ?
Pai cine sa mearga? Avem masini de bucuresti??
Nu vezi ca in mare parte stim sa criticam....atat
criminales is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 11:35   #3913
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Nu cred ca a admis cineva ca videoclipul este de rahat....doar ca nu este profesional ...
Nu poti zice ca videoclipul acesta : http://www.4tuning.tv/index.php?modu...id=Hb2k69aQkf5 este profesional ...si totusi nu vad nimic in plus sau in minus fata de ce ai postat tu pe forumul acesta care totusi este destinat unor discutii auto...si in care faci propaganda muncii tare care poate are 5% legatura cu domeniul auto .
Zic asta din punctul de vedere a unui utilizator simplu a acestui forum . Nu te supara pe mine si nu o lua in nume de rau , dar adevarul este ca nu ma incanta cu nimic disputele acestea aici si mai ales ca nu se mai posteaza nimic interesant pe acest topic ..
Iti poti posta munca aici : https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html ... Si cred ca acolo vei avea parte de alt tratament ...
In fine ... nu te gandi ca am / avem ceva cu tine , doar ca postezi mult si inutil ...daca faci o proportie , 10% din ce ai postat tu chiar intereseaza pe cineva de pe forumul acesta .
Daca nu ai inteles despre ce e vorba pe acest forum iti zic eu . Aici vorbim despre autovehicule , deobicei autoturisme , frumoase sau puternice . Ne intereseaza sporturile cu motor si alte cateva lucruri legate de aceastea . Nu ne prea intereseaza abilitatea cuiva de a face un videoclip care aproape nimanui nu ii place si nici nu toleram pe cei care fac scandal , si cred ca pamantul are orbita in jurul lor ...
Ma scuzati daca am jignit pe cineva , dar sunt cam scarbit de acest forum / topic .
O zi frumoasa .

P.S. : Nimeni nu critica ca se plictiseste acasa .... Doar isi spune parerea . Si sincer sa zici ca cineva e profi cu adevarat ....
Uite cum facem .... eu pun un link cu un film care nu e 100% profi .... e cu buget redus ...) ..si tu ai sa imi zici ce parere ai ...aaaaa da ... si e cu autovehicule https://www.youtube.com/watch?v=HbPv8...eature=related
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...

Last edited by Low_Ridah; 05-03-10 at 11:47.
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 11:41   #3914
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by Low_Ridah View Post
Nu cred ca a admis cineva ca videoclipul este de rahat....doar ca nu este profesional ...
Nu poti zice ca videoclipul acesta : http://www.4tuning.tv/index.php?modu...id=Hb2k69aQkf5 este profesional ...si totusi nu vad nimic in plus sau in minus fata de ce ai postat tu pe forumul acesta care totusi este destinat unor discutii auto...si in care faci propaganda muncii tare care poate are 5% legatura cu domeniul auto .
Zic asta din punctul de vedere a unui utilizator simplu a acestui forum . Nu te supara pe mine si nu o lua in nume de rau , dar adevarul este ca nu ma incanta cu nimic disputele acestea aici si mai ales ca nu se mai posteaza nimic interesant pe acest topic ..
Iti poti posta munca aici : https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html ... Si cred ca acolo vei avea parte de alt tratament ...
In fine ... nu te gandi ca am / avem ceva cu tine , doar ca postezi mult si inutil ...daca faci o proportie , 10% din ce ai postat tu chiar intereseaza pe cineva de pe forumul acesta .
Daca nu ai inteles despre ce e vorba pe acest forum iti zic eu . Aici vorbim despre autovehicule , deobicei autoturisme , frumoase sau puternice . Ne intereseaza sporturile cu motor si alte cateva lucruri legate de aceastea . Nu ne prea intereseaza abilitatea cuiva de a face un videoclip care aproape nimanui nu ii place si nici nu toleram pe cei care fac scandal , si cred ca pamantul are orbita in jurul lor ...
Ma scuzati daca am jignit pe cineva , dar sunt cam scarbit de acest forum / topic .
O zi frumoasa .
Am inteles...atunci am sa postez si eu din domeniul auto....Scuze
criminales is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 12:11   #3915
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
Pai cine sa mearga? Avem masini de bucuresti??
Nu vezi ca in mare parte stim sa criticam....atat
spuneai mai sus ca daca nu stim sa nu vorbim.. right? iar cu fraza de mai sus ai comis-o.. Nu stii..? nu comenta ! habar n-ai ce masini sunt in iasul asta care fac treaba.. ai facut videoclip cu 2 bmw-uri noi si de acum nu sunt masini in Iasi... Nu mai generaliza !
Vrei o dovada? iti dau un mic exemplu : Dragos cu S14 preparata de drift, gata pentru bucuresti, mishu cu sierra preparata de drift gata pentru bucuresti, a mea e aproape gata, + corrado vr6 turbo syncro, e30 2.7 turbo, scirocco 1.8 16 v turbo, 1.8 16v aspirat castigator de grupa C suceava, opel astra OPC + audi RS4 - si inca vreo cateva masini tari ! si ca aspect si ca performanta. As putea sa iti insir o lista destul de lunga dar cel mai bine ar fi sa te las sa scrii acolo .. si sa nu bag in seama opinia unui necunoscator..

Ramai la videoclipurile tale si lasa-ne pe noi sa ne ocupam de masini !
slip is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -