08-09-09, 11:22
|
#616
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,102
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Sapro fi atent: Daca ii refaci bara...e ok, e tuning, badboy i`ai facut, grila daia hoatza i`ai facut...e belea :X
p.s. pare rau pentru "opera ta de arta"
__________________
O prietenie, O familie, Un Club ! ~ Shadows Racing Team ~
|
|
|
08-09-09, 12:59
|
#617
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
accidentu meu a avut loc acum 10-11 luni
|
|
|
08-09-09, 13:18
|
#618
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
poi dak stai noaptea in hermes cu laptopu pe plafon, ce faceai akolo remapai calk la bmw ii faceai 150 de cai
|
|
|
08-09-09, 17:15
|
#619
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by radu_nb1
poi dak stai noaptea in hermes cu laptopu pe plafon, ce faceai akolo remapai calk la bmw ii faceai 150 de cai
|
cautam wireless  eram cu un amic in cautare de pisicutze pe autoscout si mobile
|
|
|
11-09-09, 08:40
|
#620
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,119
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by Robbert
din pacate trec si eu p'aci cu un accident relativ minor dar oarecum scump deoarece n'am casco. masina a primit deja faruri noi DEVIL EYES si mai urmeaza o bara noua si un strat proaspat de vopsea. Tot raul spre bine
|
Quote:
Originally Posted by SaproDVL
uite opera mea de arta  )
|
Lasa frate, vb lui Robert, tot raul spre bine. Uite ca mi-am luat-o si eu dar nu am postat pana nu a fost gata remediata. Eram a doua masina in spatele unui autobus oprit in statie si nu aveam pe unde sa depasesc, asteptam cand aud scartait de frana (mult) in spatele meu, noroc ca eram in treapta I si am fugit pe unde am reusit sa ma strecor, ca altfel mi-o luam rau, dar tot ma prins un microbus si mi-a terfelit bara si zgariat haionul. In alta ordine de idei daca eu nu aveam carlig si el nu ma nimerea tocmai in lonjeronul lui (doua parti tari) ne mulam urat plus ca am fugit de pe loc. Foarte putin mi-a deplasat primele doua suruburi de prindere la suportul de carlig fiind foarte bine stranse (se poate vedea in poza), in rest indoita traversa carligului dar nu a ajuns la panoul spate, deci noroc cu sacul.  Acum totul este inlocuit cu nou si arata impecabil, o sa vedeti live cand o sa vin la intalniri. Aaaa bonus, cu aceasta ocazie am eliminat emblema cu VW de pe haion. Se poate vedea si valoarea devizului......  Poze noi in curand acum fara embleme  .
      
__________________
h t t p : / / w w w . f a c e b o o k . c o m / s o r i n s y d
Last edited by VL 77 SYD; 11-09-09 at 08:44.
|
|
|
11-09-09, 08:43
|
#621
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of: [Moderators] [4Rally] [Shadows Racing Team] [ALFA ROMEO]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
naspa...e bine ca nu a fost mai rau.de curios intreb...unde s-a petrecut ? si unde ai reparat masina ? nu de alta dar sa stiu sa nu trec pe acolo
|
|
|
11-09-09, 08:47
|
#622
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,119
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by trafy-vr6
naspa...e bine ca nu a fost mai rau.de curios intreb...unde s-a petrecut ? si unde ai reparat masina ? nu de alta dar sa stiu sa nu trec pe acolo 
|
Nefericitul eveniment la Barlogul langa Stoenesti iar reparatia la Nurvil si pe aceasta cale le multumesc baietilor care au facut o treaba super si sunt foarte multumit de rezultat.
|
|
|
11-09-09, 08:48
|
#623
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of: [Moderators] [4Rally] [Shadows Racing Team] [ALFA ROMEO]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
a fost facuta cu asigurarea aluia , nu ?
|
|
|
11-09-09, 08:50
|
#624
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,119
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by trafy-vr6
a fost facuta cu asigurarea aluia , nu ?
|
Normal, doar el a venit ca uraganul pe mine....  Bine ca am reusit sa fug ca altfel veneam cu taxi la intalniri.
|
|
|
11-09-09, 09:00
|
#625
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Toata lumea si`o fura  oricum da bine fara stema
|
|
|
11-09-09, 11:14
|
#626
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 314
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Am trecut acum prin centru si a fost un accident, n-am vazut decat o motocicleta pe jos, si vizavi de locul unde a murit baiaul cu calibra, erau 2 ambulente, lume multa in jur, un om pe jos, incercau medicii sa-l salveze cred, mai multe nush...
|
|
|
11-09-09, 12:08
|
#627
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 428
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Da am primit si eu cateva mass-uri ca a murit un motociclist cu un Suzuki GSXR parca.
|
|
|
11-09-09, 12:45
|
#628
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
da amurit baiatul cu suzuky gsx-r modelul nou...avea carnetul de o luna ...kissul il chema..eu nu ii inteleg pe cei care sar de la bicicleta sau scuter pe motor de peste 500...si peste 120 cai...asta e
DUMNEZEU SA IL IERTE!
|
|
|
11-09-09, 12:48
|
#629
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2008
Posts: 632
Member of: [DACIA]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by L4uR
da amurit baiatul cu suzuky gsx-r modelul nou...avea carnetul de o luna ...kissul il chema..eu nu ii inteleg pe cei care sar de la bicicleta sau scuter pe motor de peste 500...si peste 120 cai...asta e
DUMNEZEU SA IL IERTE!
|
Dumnezeu sa il ierte
|
|
|
11-09-09, 12:54
|
#630
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
vreo poza cu motorul are cineva?
|
|
|
|
|