14-06-11, 14:08
|
#1246
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,432
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by Bogdan.vl
Un mic incident la pasajul de langa maidan  )
O stimata doamna cu un matiz de velpitar nu a mai putut tine "drept" si se vede in poze ce a facut :d
Ea zice ca a facut explozie la roata  , dar nu prea cred ca eram in spatele ei si se uita in stanga sa "acorde" prioritate... avand prioritate  ))
|
doamne cata dexteritate a avut  ))))
|
|
|
14-06-11, 18:22
|
#1247
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by fan3xxl
doamne cata dexteritate a avut  ))))
|
cu tine nu posteaza nimeni poze ? sau filmulet ceva ?
|
|
|
14-06-11, 18:36
|
#1248
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 428
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
am trecut acum vreo ora..deja le`au indreptat
|
|
|
14-06-11, 21:43
|
#1249
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
i`au indreptat dar sunt juliti
|
|
|
14-06-11, 23:40
|
#1250
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,432
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by SaproDVL
cu tine nu posteaza nimeni poze ? sau filmulet ceva ?
|
e masina acolo sus in deal, dute sa o vezi live, pozele sunt minciuna :
|
|
|
03-07-11, 13:33
|
#1251
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 494
Member of: [Competitor CNCA] [DACIA]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
astazi dimineata accident pe calea bucuresti in cele doua curbe situate intre sensul giratoriu si reprezentanta ford. acele curbe unde s-a lasat mereu cu accidente grave si nici de data asta nu s-a facut exceptie, este vorba de mecanicul Albert cel care avea atelierul in curte cu Laurentiu (cel cu muzica) de pe langa peco Dacos.
din ce am auzit ar fi murit fiind aruncat din masina cand a lovit un cap de pod cu viteza.
dumnezeu sa-l odihneasca
|
|
|
03-07-11, 14:33
|
#1252
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,382
Member of: [BMW]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by cristi_timidu
astazi dimineata accident pe calea bucuresti in cele doua curbe situate intre sensul giratoriu si reprezentanta ford. acele curbe unde s-a lasat mereu cu accidente grave si nici de data asta nu s-a facut exceptie, este vorba de mecanicul Albert cel care avea atelierul in curte cu Laurentiu (cel cu muzica) de pe langa peco Dacos.
din ce am auzit ar fi murit fiind aruncat din masina cand a lovit un cap de pod cu viteza.
dumnezeu sa-l odihneasca
|
Esti sigur despre ceea ce scrii? Mie si frica sa-l sun............................................... .........................
L.E.: DA, ASA E, AI DREPTATE !!!!!!!!!!!!!!!
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA
Last edited by GOGU_VL; 03-07-11 at 14:37.
|
|
|
03-07-11, 18:43
|
#1253
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by cristi_timidu
astazi dimineata accident pe calea bucuresti in cele doua curbe situate intre sensul giratoriu si reprezentanta ford. acele curbe unde s-a lasat mereu cu accidente grave si nici de data asta nu s-a facut exceptie, este vorba de mecanicul Albert cel care avea atelierul in curte cu Laurentiu (cel cu muzica) de pe langa peco Dacos.
din ce am auzit ar fi murit fiind aruncat din masina cand a lovit un cap de pod cu viteza.
dumnezeu sa-l odihneasca
|
  avea cumva un golf 3 negru si la nr avea VL ... GAZ?
|
|
|
03-07-11, 19:49
|
#1254
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,028
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by cristi_timidu
astazi dimineata accident pe calea bucuresti in cele doua curbe situate intre sensul giratoriu si reprezentanta ford. acele curbe unde s-a lasat mereu cu accidente grave si nici de data asta nu s-a facut exceptie, este vorba de mecanicul Albert cel care avea atelierul in curte cu Laurentiu (cel cu muzica) de pe langa peco Dacos.
din ce am auzit ar fi murit fiind aruncat din masina cand a lovit un cap de pod cu viteza.
dumnezeu sa-l odihneasca
|
PACAT, ODIHNEASCA SE IN PACE
|
|
|
04-07-11, 00:29
|
#1255
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,432
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by cristi_timidu
astazi dimineata accident pe calea bucuresti in cele doua curbe situate intre sensul giratoriu si reprezentanta ford. acele curbe unde s-a lasat mereu cu accidente grave si nici de data asta nu s-a facut exceptie, este vorba de mecanicul Albert cel care avea atelierul in curte cu Laurentiu (cel cu muzica) de pe langa peco Dacos.
din ce am auzit ar fi murit fiind aruncat din masina cand a lovit un cap de pod cu viteza.
dumnezeu sa-l odihneasca
|
pacat  Dumnezeu sa`l odihneasca
|
|
|
04-07-11, 09:51
|
#1256
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,382
Member of: [BMW]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by Dj. Kameleon
  avea cumva un golf 3 negru si la nr avea VL ... GAZ?
|
DA, Sincro, 4x4
|
|
|
04-07-11, 16:55
|
#1257
|
 Stage 4
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Alta masina vandalizata in ostroveni....
|
|
|
04-07-11, 17:02
|
#1258
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik
DA, Sincro, 4x4 
|
pfff...il stiam si eu...era un baiat foarte de treaba..pacat...D-zeu sa-l odihneasca in pace 
|
|
|
19-07-11, 12:43
|
#1259
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
azi in jurul orei 12 com bujoreni,cumnatul lui dexter,dauna totala.
bn ca nu sa intamplat nimic,grav...
|
|
|
19-07-11, 13:14
|
#1260
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of: [Moderators] [4Rally] [Shadows Racing Team] [ALFA ROMEO]
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Insanatosire grabnica cumnatului si sorei lu Dexter
|
|
|
|
|