Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-10, 10:09   #5581
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by radu_nb1 View Post
multa forta la 1,6
vorbesti fara sa cunosti.am un bmw 1,6 aspirat.te provoc cu masina ta personala la 402 m, sa te vad atunci daca mai zici ``multa forta``
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 10:24   #5582
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
vorbesti fara sa cunosti.am un bmw 1,6 aspirat.te provoc cu masina ta personala la 402 m, sa te vad atunci daca mai zici ``multa forta``
scot eu lancia pe langa bmw de 1.6 pe 402 metri.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 11:11   #5583
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
vorbesti fara sa cunosti.am un bmw 1,6 aspirat.te provoc cu masina ta personala la 402 m, sa te vad atunci daca mai zici ``multa forta``
vorbeste invidia
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 11:28   #5584
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Provocari provocari
couzin is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 12:04   #5585
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
vorbesti fara sa cunosti.am un bmw 1,6 aspirat.te provoc cu masina ta personala la 402 m, sa te vad atunci daca mai zici ``multa forta``
Pe radu_nb1 il provoc eu la 402m cu masina in starea in care e acum, adica ii las muzica jantele pe 17" si motoru` asa cum e ... plus vre-o 20 de Kg de dynamat!
Dar sa vina cu masina lui....

Eu zic sa ne limitam la ce avem si ce ne permite bugetul si sa vorbim numai de asta,sa ne stim pana unde ne e cearcafu`!
Dar na... poate la unii puterea incepe de la 900 de cai in sus!
Sunt altii care chiar au masini tari,puternice si nu fac asa...
U cati cai ai radu_nb1?

Astept un raspuns sincer!
Multumesc

__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 13:40   #5586
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Daca toti sunteti asa de agitati de forta bmw 1.6 ragnetul carpatilor va provoc eu pe astia cu 1.6 "Forta" contra unui 1.3 mic si pricajit care nu e chiar atat de forta!! Ca vad pe aici nu se stie nimic altceva....unii dintre voi parca v-ati nascut pe pista de 402(....2 am specificat ) metri. Si provocarea mea nu tine doar pe 402 de metri astia ai vostri.....in afara de drift si curse prin oras...in ce stil vreti voi. Si radu are dreptate....bmw ul de 1.6 nu e nici o forta, din orice punct de vedere ai privi.........sunt curios daca bate un logan de 1.6 16v )
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 13:46   #5587
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs down Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Daca toti sunteti asa de agitati de forta bmw 1.6 ragnetul carpatilor va provoc eu pe astia cu 1.6 "Forta" contra unui 1.3 mic si pricajit care nu e chiar atat de forta!! Ca vad pe aici nu se stie nimic altceva....unii dintre voi parca v-ati nascut pe pista de 402(....2 am specificat ) metri. Si provocarea mea nu tine doar pe 402 de metri astia ai vostri.....in afara de drift si curse prin oras...in ce stil vreti voi. Si radu are dreptate....bmw ul de 1.6 nu e nici o forta, din orice punct de vedere ai privi.........sunt curios daca bate un logan de 1.6 16v )
Ce tare esti u cucule.... De ce ii iei apararea? ca radu_nb1 mereu are de comentat cate ceva... sa ne prezinte si noua masina lui... sa stim la ce sa ne asteptam...
Nu ziceam ca 1.6 e forta... ziceam sa ne limitam la ce avem...
Daca atat ne permite bugetu` sa ne cumparam 1.6 pai ala il tinem...
Dar sa nu inceapa ala cu jugniri la toata lumea ca domne ce "puternic" e , ca e 1.6 .. sa vina cu masina lui sa ne-o prezinte... sa nu mai comenteze atat!
Nu stiu daca esti atent dar uite-te la toate posturile lu radu asta si sa vezi ca mereu e ceva ce nu-i convine!
Sa fim si noi oameni.. si pana la final e o fata de are 1.6... ce tre sa zica el ca da ce forta...
E urat... e lipsa de bun simt!

Bafta
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 13:55   #5588
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Crede-ma ca urmaresc forum asta zi de zi...chiar si de mai multe ori pe zi, stiu ce se scrie, si mai stiu si majoritatea oamenilor care scriu, deci pot sa imi fac o parere destul de obiectiva. Daca citesti pe 4tuning ,nu neaparat pe vl, sunt unele forte, mai ca cele din star wars, care nu mai atat reusesc sa scrie, ce masina ai? ai permis ? te provoc la 402 metri ? )) e hilar! Cat despre radu...il cunosc foarte bine, masina mea la el o duc pt ca am incredere, si mai stiu ca omu e mai pasionat si mai cunoscator ca 80% din oamenii de pe aici, si daca ai citi cu putin simt al umorului chiar ai vedea ca nu e nici chiar atat de rau intentionat cum crezi tu si ca are si dreptate in majoritatea cazurilor, cel putin asta e parerea mea. Iar legat de discutia cu ce masina ai, sincer suntem destul de mari ca sa putem intelege ca banii nu sunt la fel pt toata lumea, si cum poate multi nu stiu, el lucreaza de dimineata de la 8, suprinzator..la masini, si are un si el la fel ca noi un vis pt care face sacrificii !!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 13:58   #5589
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

NU va mai certati frate lasatii pe astia cu figuri si motoare puternice sa fie ei mai smecheri si gata ))) fiecare cu treaba lui nu tre' sa intrati in jocu asta de copii mici...
couzin is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 14:03   #5590
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

frumos ai zis cucule

am observat ca asta cu: ce masina ai? cati cai? hai sa ne dam.... se intalneste doar la posesorii de bmw....de ce oare? asa smechere sunt bmw-urile?

inteb si eu...ca nu am avut bmw si sunt mic
__________________
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 14:04   #5591
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Couzin, nu trebuie sa vorbim asa. Parerea mea e ca fiecare are vina lui dar pe bune acuma....nu am nici o treaba cu nimeni dar radu vorbeste mult si aiurea fie ca vrea, fie ca nu vrea, fie ca glumeste, fie ca nu, astea nu sunt "glume" care sa le faci. Fiecare isi cumpara ce poate....si fiecare incepe pe ceva mai slab ( asta in cazul lui super_deny ). REPET, nu tin partea nimanui, este parerea mea. Gandeste-te si tu Cucule...si tu ai avut golf 4 1.4 si nu a ras nimeni de tine, acuma ai Swift 1.3 ( bine...asta intra in alta categorie ), cum ar fi fost sa rada si radu de tine ? intr-adevar...316 nu este "fortza" dar nici ca un Renault de 1.4 nu e....Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu postul meu..si repet ESTE PAREREA MEA PERSONALA ! Nu tin partea nimanui

@yg.alex - am vazut asta si la posesorii de Volkswagen )
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 14:07   #5592
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs up Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Crede-ma ca urmaresc forum asta zi de zi...chiar si de mai multe ori pe zi, stiu ce se scrie, si mai stiu si majoritatea oamenilor care scriu, deci pot sa imi fac o parere destul de obiectiva. Daca citesti pe 4tuning ,nu neaparat pe vl, sunt unele forte, mai ca cele din star wars, care nu mai atat reusesc sa scrie, ce masina ai? ai permis ? te provoc la 402 metri ? )) e hilar! Cat despre radu...il cunosc foarte bine, masina mea la el o duc pt ca am incredere, si mai stiu ca omu e mai pasionat si mai cunoscator ca 80% din oamenii de pe aici, si daca ai citi cu putin simt al umorului chiar ai vedea ca nu e nici chiar atat de rau intentionat cum crezi tu si ca are si dreptate in majoritatea cazurilor, cel putin asta e parerea mea. Iar legat de discutia cu ce masina ai, sincer suntem destul de mari ca sa putem intelege ca banii nu sunt la fel pt toata lumea, si cum poate multi nu stiu, el lucreaza de dimineata de la 8, suprinzator..la masini, si are un si el la fel ca noi un vis pt care face sacrificii !!
Pai cam asta am zis si eu ... ca toti vrem ceva dar nu ne permite bugetu`... poate acum nu isi permite mai mult de 1.6... eu unu nici nu ma dau la 402 pentru ca nu ma intereseaza ... ideea era ca si ea ca si el nu au masini de 402m dar el tre sa fie mai sus si sa zica el ca nu e o masina puternica...
Poate voi sunteti prieteni si va stiti etc... eu nu il stiu personal dar nici nu vreau ... atata timp cat el nu ma cunoaste si incepe sa scrie ele la moderatori ca aia e bine si aia nu e bine... e prea destept pentru mine... eu nu ma pricep la forumuri si chesti d`astea... eu imi vad de drumu` meu si nu cred ca am deranjat pe nimeni... 2 persoane m-au deranjat aici pe forum, radu_nb1 si inca unu care zicea ca de ce postam rable pe nu mai stiu ce topic...
Atata timp cat eu nu comentez si nu deranjez pe nimeni ... la ce se leaga de mine?!
Sa fie el mai cu mot?! pai sa fie ... dar altfel.. ca asa nu ii iese deloc!

Restu e CanCan!
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 14:14   #5593
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

frate nush io nu ma bag asa tare in discutie va spun doar parerea mea,astea sunt copilarii hai sa ne dam ca io am masina mai tare si te fac prafff )) BUFONIII ,asta nu e smecherie,smecherie e sa fi tu mai destept si sa iti vezi de treaba ta...
couzin is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 14:15   #5594
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Frate....voi chiar nu intelegi contextul limbii romane, am zis ca nu o sa mai intru in polemici...mai ales cu astia ca voi, care inteleg diferit, radu nu a zis nimic de super deny...chiar nimic...si nici de altcineva, a comentat doar la afirmatia lui "Steve McQueen" alias barbu "the greathest racer off them all" faptul ca nu chiar atat de forta un bmw de 1.6...si voi ati degenerat complet.....stiti ce a facut radu.....v-a arata cat de lipsiti de ocupatie, plictisiti si plini de spirit certaret sunteti....si ii reuseste foarte bine!! Pt asta il respect. Eu o sa incerc sa mai scriu pe forum asta doar cand va fi ceva cu adevarat necesar....ati reusit sa il transformati in mahala si sa traspuneti spiritul de societate infecta...sunt scarbit....


asta e...fiecare cu sechelele lui )))
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 14:18   #5595
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by yg.alex View Post
frumos ai zis cucule

am observat ca asta cu: ce masina ai? cati cai? hai sa ne dam.... se intalneste doar la posesorii de bmw....de ce oare? asa smechere sunt bmw-urile?

inteb si eu...ca nu am avut bmw si sunt mic
Eu nu sunt pasionat sa ma dau la linii, si intrebarile astea i le-am pus special lu radu_nb1 sa vad ce are el de zice ca 1.6 nu e forta... ca aia nu e buna ca aia nu fuge ca ce cauta ala cu aia acolo si de ce... el stie prea multe si as ruga sa fie facut moderator!
Si crede-ma ca si u daca esti pasionat de asa ceva(lnii ma refer) ii faci ceva la motor ii pui o suspensie sport si te iei de toti ca sa te dai!
Pt ca asta e firea daca esti pasionat de linii!
Eu repet, masina mea nu e de linii si nu imi place sa ma dau(imi place sa le vad si atat).
Tot ce am zis era legat de radu_nb1 pt ca iar are ceva de spus legat de masinile altora!
U la ce intervii cu afirmatii d`astea?

Eu am motive intemeiate sa zic asa... acum si u poate ai,poate si u esti prieten bun cu el...

Eu zic sa fim oameni si sa lasam injectiile astea...

sharkylete is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -