Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 07-06-10, 18:18   #5536
Lexublabla

Stage 2
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 45
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
))
Lexublabla is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 18:19   #5537
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cati uameni....wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 19:52   #5538
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Watchin' the forum, having a Cola...

WASSUUUUUUUUUP?
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 20:29   #5539
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

E adevarata inginerie sa folosesti un forum, creca trebuie studii superioare. Ai spamat lupalb tot forumul cu evenimentul vietii, puteai sa faci un topic separat numai pt evenimentul respectiv si nu se mai pierdea dupa atatea WASSSAAAAAA si poate vad si oamenii interesati cu adevarat de forum.4tuning.ro. Dar de, nu se poate la toata lumea. Acu hai explica`mi tu ce si cum. Ce`ar fi fost sa posteze cucu de ex la fiecare topic in parte evenimentele care au fost? Ideea e simpla: ACEEASI OAMENI INTRA PE FORUM SI ACEEASI OAMENI VAD MESAJUL INDIFERENT DE NUMARUL DE POSTURI!!! DOOOH!!!

Iar de moderator ce sa mai zic, sa ne traiasca!!!
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 22:49   #5540
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Kalule....wasssuppp )) eu nu inteleg dc te stresezi? gandeste-te ca asta e substratul pasiunii si implicarii unora....la stadiul de wassup....ceea ce e ok, e pacat totusi ca se promoveaza cu asa ceva....dar e loc sub soare pt toata lumea, fiecare se uita,citeste, observa si urmareste ceea ce il intereseaza, stiu ca e stresant sa citesti "nimic" pe un forum auto, dar pana la urma majoritatea decide ) asa ca wtf...wassup sa fim in trend...ca despre asta e vorba!!
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 23:17   #5541
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Waaassssssuuuuppppppppppp

https://www.youtube.com/watch?v=41RFw...eature=related


Wasssssuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppp
couzin is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 23:48   #5542
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

my oh my...e discutii diverse
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-06-10, 23:48   #5543
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

ma voi esteti n3b00ni ....
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 09:27   #5544
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

care stii unde pot gasi si eu un eleron de golf 3 si bandourile de pe aripi??
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	golf_muhely_1024_logo.JPG
Views:	63
Size:	46.1 KB
ID:	1509308  
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 09:50   #5545
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Kaluvr6 View Post
E adevarata inginerie sa folosesti un forum, creca trebuie studii superioare. Ai spamat lupalb tot forumul cu evenimentul vietii, puteai sa faci un topic separat numai pt evenimentul respectiv si nu se mai pierdea dupa atatea WASSSAAAAAA si poate vad si oamenii interesati cu adevarat de forum.4tuning.ro. Dar de, nu se poate la toata lumea. Acu hai explica`mi tu ce si cum. Ce`ar fi fost sa posteze cucu de ex la fiecare topic in parte evenimentele care au fost? Ideea e simpla: ACEEASI OAMENI INTRA PE FORUM SI ACEEASI OAMENI VAD MESAJUL INDIFERENT DE NUMARUL DE POSTURI!!! DOOOH!!!

Iar de moderator ce sa mai zic, sa ne traiasca!!!
In cazul in care nu ai observat, am dat strict la cluburi pe topicuri, si in total apare de 2 ori evenimentul. Odata pentru voi, si odata pentru shadows. Daca puneam numai la shadows, sau numai la voi ieseau discutii. Daca faceam un topic, faceam un topic degeaba pentru un anunt, cand tinta erati voi.
Scuza ma daca te-am "spamat", dar eu nu prea fac treburi de astea. Cat despre wassaaaaaa, daca te deranjeaza, sa stii ca poti sa nu te uiti pe topicu` DISCUTII DIVERSE, unde fiecare scrie ce vrea muschiu lui, ca de asta se numeste FORUM, si mai e si PUBLIC, si de asta se numeste discutii diverse, sa nu faci off topic, pentru ca nu ai cum.
Aici nu se practica cenzura, decat autocenzura, atata timp cat esti in limitele bunului simt.
Daca te deranjeaza moderatorul. poti sa depui o cerere sa te faca pe tine, asta daca vrei responsabilitate. Eu sunt multumit cu moderatorul care este.
Deci inca odata, daca vrei explicatii, nu mi le cere mie. Eu am zis sa va arat un eveniment care se petrece aici. Daca nu iti convine, vorbeste cu moderatorul sa il stearga de pe MR , si gata.
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 09:52   #5546
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

chill.."reisare") ...mai bine mi`ai da un numar de telefon sau ID sau mail al organizatorului.
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 15:10   #5547
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

)) mi`ai explicat tu ce si cum ) mai numara o data posturile cu evenimentul, mai baga o fisa si revino

Sau mai explica`mi o data cum sta treaba )

intalniri

MR

Shadows

1+1+1 = 3 nu 2

Pe langa faptul asta e un forum cu o anumita tematica si se permite offtopicul in limita bunului simt. Daca m`as apuca sa scriu tot ce`mi trece prin cap si sa dau copy paste de pe google asa la misto ar fi OK nu? Ca sunt discutii diverse. Forumurile au niste reguli, ar trebui citite, primele 2 reguli sunt urmatoarele:

1. Nu se oferă premii celui care postează cât mai multe mesaje. Nu se face nicio diferenţiere între cei care postează mai des şi cei care postează mai rar. Scrieţi numai dacă aveţi ceva de spus.

2. Reciclaţi subiectele. Folosiţi cu încredere funcţia Search. Dacă aveţi ceva de întrebat sau discutat, căutaţi prin subiectele mai vechi; poate s-a mai discutat deja pe tema în cauză sau s-a găsit deja răspuns la întrebarea dvs. Dacă aveţi ceva de adăugat, scrieţi în cadrul subiectului deja existent. Numai dacă nu găsiţi ceea ce căutaţi sau subiectul vechi este total rupt de realitate în lumina noilor descoperiri ale ştiinţei şi tehnologiei, puteţi deschide cu încredere un subiect nou.

Uite aici pe toate cele 12 reguli.

Last edited by Kaluvr6; 08-06-10 at 15:26.
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 15:20   #5548
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

da domnu`, ai dreptate, nu sunt 2 , sunt 3 posturi, sa imi fie rusine. Dar poate o sa te uiti sa vezi ca pe MR apare postul meu de mai multe ori ca e un butonas se numeste "quote" si cu ala CITEZI pe cineva.... daca vrei mai multe informatii intreaba un moderator, ca eu nu sunt in masura sa iti explic... deh, eu nu stiu atatea despre tehnica asta...
Cat despre fisa... nu toti au atatea fise sa bage...ce sa i faci, mai exista si de-astia mai "saraci".


Edit:
Ca sa vezi, stiu si eu sa dau edit... Ideea e urmatoarea, pe care probabil nu ai inteles-o...si daca ai fi citit explicatia mea, poate ai fi inteles...
Am postat la cluburi, ca m-am gandit ca va intereseaza.... dar am postat la amandoua ca sa nu existe discutii.
Si ca sa nu se inteleaga ca este strict pentru cluburi , am postat si la intalniri.... sau ai fi preferat sa postez numai la MR?
Ce mi se pare ciudat este ca nu ati fost anuntati de cei din MR Sibiu, care stiu despre eveniment....sau poate ati fost anuntati dar nu ati vrut sa spuneti mai departe....e si asta o posibilitate.
In fine, nu mai discut mai multe, e de-ajuns sa stii ca nu am fost OFF-TOPIC pe nici unu din threaduri, si daca ai vreo problema cu faptu` ca am postat, atunci poti sa faci o plangere la un Moderator, sau chiar la un Super Moderator.

Last edited by lupalb; 08-06-10 at 15:31.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 15:25   #5549
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

lupule, iti luasi ala ma ? click si vroom ? am un cip pentru tine. l`am avut eu dar l`am dat jos..se simte ceva pe bune...nu foarte mult..
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 15:27   #5550
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
lupule, iti luasi ala ma ? click si vroom ? am un cip pentru tine. l`am avut eu dar l`am dat jos..se simte ceva pe bune...nu foarte mult..
si chiar ai tu impresia ca pe mine ma ajuta cu ceva? ceva de consum nu ai?
de-ala inca nu mi am luat, dar urmeaza.... daca nu pe 20 acuma, luna viitoare...vedem..
Oricum e de impresie... dar e frumos.
Sunt curios daca merge fara cheie....
lupalb is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -