Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-09, 15:35   #91
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: cluburi in tulcea

Eu am zis ca a fost ceva la cald ca sa imi sustin un argument de cum fac alegerile moderatorii , eu sunt doar o piesa dintr-un puzzle in toata asta , imaginea e mai mare si aleg altii .
Ideea cu sanctiunile am vrut sa verific numele spuse de SEJ ca eu sunt deschis la orice propunere dar in acelasi timp e normal sa verific , n-am cum sa stiu povestea fiecaruia cu infractiunile care le-a avut in acele 2min.
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:45   #92
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Pai da,dar zi si tu ti s-ar parea normal sa primesti avertisment aiurea de la un supermoderator?adica eu primesc adv iar altii care ii dau exp nu au nici un adv?
At iti vine sa faci numai posturi aiurea sa vada ce inseama posturi aiurea.
Si alte chesti,ma enerveza f mult discriminarile astea.
Sa stricat detot 4tuning`ul in ultima vreme,ani trecuti intrai cu drag acuma intri sa vezi cine cu cine sa ai certa,care pe care mai minte ..si tot asa.
__________________

Înscrie-te aici
În baze de date pentru toate mașinile rapide din Romania pe 1/4 mile

Geox` is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 16:29   #93
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: cluburi in tulcea

Crezi ca noi nu stim? pana la urma si super mods aia sunt oameni , suntem constienti clar ca multi fac si greseli , de-aia se acorda mai multa atentie de acum cu cei care sunt alesi , cum e exemplu in ceea ce vor incerca baietii sa faca acum.
LA voi e si o mica problema de rivalitate intre 2 parti din ce vad eu , dar o sa treaca si poate cand se vor calma lucrurile. Pe Constanta , Cluj sau Ploiesti , cu cea mai mare activitate au fost la fel perioade si perioade , certuri peste certuri zici ca era ziar de CANCAN , in loc de un loc destinat pasionatilor de masini.
Poate in caz ca vei fi ales sau cine va fi ales ... va vedea va face si el greseli , dar si moderatorii si super mods sunt sanctionati , prin diferite metode.

Eu zic mai bine toata lumea sa mai astepte putin si sa ciocneasca un pahar ca e perioada pretextelor de baut cel putin pt mine , si cand va fi un raspuns la moderator si la cam tot ce se petrece atunci zic ca e normal sa re-luam discutiile.
Daca nu vreti atunci eu ciocnesc un pahar oricum . Numai bine
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 16:59   #94
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Ok Sarbatori Fericite in continoare
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 01-04-10, 15:52   #95
Ady07NAF

Stage 3
 
Ady07NAF's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 99
Default Salutare

sunt un membru mai vechi pe 4tunning dar nu am dat de voi pana acum..poate imi spune si mie cineva cum intru pe fir cu voi!!!
Ady07NAF is offline   Reply With Quote
Old 01-04-10, 23:43   #96
kenzor

Stage 5
 
kenzor's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
Default Re: cluburi in tulcea

Nu prea mai da lumea pe aici..S'a uitat de sectiunea Tulcea
kenzor is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -