Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-09, 00:57   #76
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Nu mai sunt deastia eugen cei din tulcea vad numai hi5 neogen manele si tampenii deastea.Au apus vremurile.........
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 01:01   #77
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: cluburi in tulcea

Eu sunt pe forumul reno pentru ca invat f multe de acolo, astfel evit intrarile in service pt chestii minore ce pot fi rezolvate la garajul personal, si aici unde mai citesc una alta, ma mai amuz de unii, mai admir o masina, dar oricum SLAB, fata de ce era candva.

Oricum degeaba se sta pe forumuri private, cand aici sunt adunati TOTI si se pot face schimburi de pareri, se pot afla multe despre masinile celorlati sau chiar persoane; asa pe forumul DRC (dau un simplu ex) sunteti doar voi, sau orice alt forum al unui club. Nu stiu dar mi se pare mai frumos sa fie activitate cu TOATA LUMEA pe un forum mare, altfel ar fi un fel de iesire in club unde sunt decat 10 pers cunoscuti prieteni si atat.. nu e aceeasi atmosfera ca atunci cand e PLIN,
Acesta e punctul meu de vedere cel putin.
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 01:07   #78
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Si al meu e lafel dar cand vezi ca esti loat la misto sau alte chesti,sau ca se fac discriminari si chesti deastea zici ca e mai bine asa.
Oricum aici am invatat multe chesti si aici v-am cunoscut pe majoritatea si nu numai am cunoscut o gramada de oameni deosebiti de la care chiar am ce invata,deci nu-mi pare rau ca am cont dar nu mai e ca inainte..
__________________

Înscrie-te aici
În baze de date pentru toate mașinile rapide din Romania pe 1/4 mile

Geox` is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 01:12   #79
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Da ma da cand vad pe 4tuning ca isi dau cu parerea la supra de 1000 de cai unii care nu au condus nici dacie si mai vin si superextra mega moderatorii sa imi spuna mie ce e bine si ce nu si sa isi dea aere de vedete da pe strada sau la curse nu ii vezi(la cursele de la tulcea de ex.nu am vazut nici un un extramegamoderator din asta)da pe forum ei le stiu pe toate sunt cei mai destepti cei mai educati,macr pe forumu drc nu ma deranjeaza nimeni.SI PT MAUS CA SA STIE NU AVEM NIMIC CU TINE DA GANDESTE-TE TU AI INCEPUT TOATA TZIGANIA ASTA,AI APELAT LA ALTII SA VINA SA NE SUFLE NOUA IN CIORBA,sincer maus ce ti-am facut noi tie? nU CU NOI AI UMBLAT MA?nU CU NOI AI FOST LA BAUT, CURSE,CAND A FOST CEVA NU NOI TE-AM AJUTAT?si acum ii zici tu lu YZF sa NE SPUNA EL CE TREBUIA SA NE SPUI TU?MAUS PROBLEMA TA E CA NU STII CINE ITI SUNT PRIETENII!de ce ai luat tu apararea lu naiman esti moderator pt toti sau numai pt cei ce esti in momentul ala mai prieten?Sincer maus am o parere buna despre tine nu ma face sa o schimb.Da timpul le va spune pe toate, imi pare rau ca sa ajuns la asa ceva da trebuie sa vedem ce e bine si ce nu,si sa rezolvam chestia asta.Si daca tot suntem la topicul cluburi in tl pe care l-am deschis eu cand aveam degand cu sej sa infiintam drc sa stiti si voi ca noi asa cu 1.4 1.6 2.0 ne batem capu sa facem ceva a nostru pt tulcea,am intampinat si noi greutati certuri si cred ca suntem pe drumul cel bun.Gata pana aici tirania la vedetele astea de pe 4 tuning eu unu nu o sa mai postez pe 4 tuning incepand din acest moment si o sa mai fie si altii ca mine.Gata si asta e parera nu numai a mea(un nobody)mai sunt si altii care nu sunt chiar nobody si au aceiasi parere.Am vazut ce insemna 4 tuning vedete cealam aere si impresii eu nu sunt genu asa ca ma retrag in lumea mea de gheata.Stiu ca voi lua ban ca am tupeu sa zic ceva de zeii de moderatori oricum numai postez asa ca nu ma intereseaza.Asa e romania cum i se da cuiva putina putere abuzeaza de ea si dupaia i se ia puterea.Numai dau 2 bani cine va iesi moderator pe tulcea.Si inca ceva am vazut pe 4tuning toti gretosii si cocalarii si numai vreau.Nu puteti decat sa imi dati ban atat da ce am zis eu e glasul intregii comunitati.

Last edited by Cubanez84; 27-12-09 at 01:28.
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 13:46   #80
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: cluburi in tulcea

Salut again.
Topicul acesta a fost verificat de observatori cum se face pe fiecare oras , si s-a observat problema asta , nu Maus nu cubanez nu mikafly sau altul , + un alt user care vad ca nu este nici moderator nici observator a dat un report ( butonul cu semnul exclamarii ) legat de cearta de aici.
Nu sunt aici sa ii fac treaba murdara lui Maus sau altii , dar asa s-a nimerit , si eu zic ca e mai bine eu cu inca cineva ca am intervenit decat altii care nu va cunosc absolut deloc. EU de bine de rau mai stiu cate ceva despre unu altul din Tulcea ca este o comunitate apropiata de Constanta si pana la urma ne vedem mai des decat cu un personaj din Oradea sau CLuj.
Eu de la postul anterior oricum am lasat lucrurile sa curga pt ca sunt sigur ca o sa rezolvati lucrurile de la sine , caci stiu ca totusi in Tulcea sunteti baieti f capabili si de treaba .
Avand in vedere si ultima problema legata de moderator , voi propune pe forumu intern un nou moderator pe Tulcea iar din ce vad eu din ultimii ani , TuningBoy sau Eugen_TL ar fi un candidat bun caci stiu de cand a vrut si Gabi sa ii ofere postul , si al 2-lea ar fi si domnul MikaFly pt ca stiu ca a fost unu din cei care a scris o foaie de istorie un Tulcea legat de curse si multi de la voi am vazut ca il admira , e printre cei mai vechi.
Ne vom decide in maxim 2 saptamani.

Craciun Fericit inca odata , ca inca mai avem o zi!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 13:55   #81
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: cluburi in tulcea

Cubanez ca tot ziceai ca se schimba lumea ... Inainte de cursa si dupa , cea de la Tulcea , stiai sa imi dai mesaje cu un salut ca vechi prieteni sau alte chestii pe 4 tuning , le am si acum in inbox , dar acum e frumos sa balcaresti asa la general orice moderator cum ai facut mai sus pentru simplu fapt ca am vrut sa opresc o cearta inutila? asta este una din atributiile moderatorilor care ne luam .... in gat in dreapta si in stanga si nu ne simtim jigniti cu asta , si daca erai atent la ultima cursa de exemplu am fost 3 moderatori care am luat cupe "miraculos nu? " chiar 2 locuri de locul 2 si 1 de loc 1 ba chiar eu cu acea cupa de locul 1 stateam la juma de metru de tine .
De ce va place sa va aprindeti asa usor ... nu voi intelege , mai ales u cubanez care atunci cand imi dadeai mesaje legata de alta cearta care era atunci , atunci era ok ca imi faceam treaba nu ? ca iti ascultam parerea si ca pari un tip ok , dar eu o voi mentine pt ca stiu ca astea sunt lucruri spuse la cald de toti acum.
Se vor calma lucrurile , si stai linistit nu iti va da nimeni ban pt asa ceva , nu vad nimic gresit si jignitor in postul tau decat ca e scris / exprimat gresit.
Ciao
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 13:56   #82
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: cluburi in tulcea

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Salut again.
Topicul acesta a fost verificat de observatori cum se face pe fiecare oras , si s-a observat problema asta , nu Maus nu cubanez nu mikafly sau altul , + un alt user care vad ca nu este nici moderator nici observator a dat un report ( butonul cu semnul exclamarii ) legat de cearta de aici.
Nu sunt aici sa ii fac treaba murdara lui Maus sau altii , dar asa s-a nimerit , si eu zic ca e mai bine eu cu inca cineva ca am intervenit decat altii care nu va cunosc absolut deloc. EU de bine de rau mai stiu cate ceva despre unu altul din Tulcea ca este o comunitate apropiata de Constanta si pana la urma ne vedem mai des decat cu un personaj din Oradea sau CLuj.
Eu de la postul anterior oricum am lasat lucrurile sa curga pt ca sunt sigur ca o sa rezolvati lucrurile de la sine , caci stiu ca totusi in Tulcea sunteti baieti f capabili si de treaba .
Avand in vedere si ultima problema legata de moderator , voi propune pe forumu intern un nou moderator pe Tulcea iar din ce vad eu din ultimii ani , TuningBoy sau Eugen_TL ar fi un candidat bun caci stiu de cand a vrut si Gabi sa ii ofere postul , si al 2-lea ar fi si domnul MikaFly pt ca stiu ca a fost unu din cei care a scris o foaie de istorie un Tulcea legat de curse si multi de la voi am vazut ca il admira , e printre cei mai vechi.
Ne vom decide in maxim 2 saptamani.

Craciun Fericit inca odata , ca inca mai avem o zi!
De ce sa propui tu moderator si nu comunitatea Tulcea?
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 14:12   #83
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Ma yzf nu de tine era vb lasa ca iti povestec cand ne intalnim odata care a fost toata treaba sau da un add la cristicubanez si vb sa vezi ca nu e asa.
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 14:22   #84
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: cluburi in tulcea

SEJ ca sa intelegi , cand o sectiune de oras este noua , cum era pe aici Tulcea prin 2007 , ati avut o propunere de la Gabi sa fie ales un moderator in functie de voturile voastre , din ce vad acolo a fost ales Tuning Boy adica actualul Eugen_TL de voi . Dar la o comunitate deja activa , se face si un functie de vechime , experienta , cunoasterea personajelor din oras , si alte criterii , stai linitit ca ce propun eu este intre mai multe persoane , in cazul acesta vad 2 persoane potrivite. Vezi pe cineva care merita mai bine postul ? astept propuneri atunci din partea ta
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:02   #85
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: cluburi in tulcea

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
SEJ ca sa intelegi , cand o sectiune de oras este noua , cum era pe aici Tulcea prin 2007 , ati avut o propunere de la Gabi sa fie ales un moderator in functie de voturile voastre , din ce vad acolo a fost ales Tuning Boy adica actualul Eugen_TL de voi . Dar la o comunitate deja activa , se face si un functie de vechime , experienta , cunoasterea personajelor din oras , si alte criterii , stai linitit ca ce propun eu este intre mai multe persoane , in cazul acesta vad 2 persoane potrivite. Vezi pe cineva care merita mai bine postul ? astept propuneri atunci din partea ta
Da... eu,geox si eugen_tl
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:08   #86
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: cluburi in tulcea

Chiar crezi ca se va alege cineva cu asa temperament si care tine cont doar de partea lui de club in loc de binele intregii comunitati Tulcea ce tine de acest forum ? hmm
In nici 2 min am facut o verificare ... toate 3 persoanele sunt sanctionate si cu antecedente de la diferiti super moderatori , culmea toti cu aceiasi penalizare : insultat alti membrii , nervi si etc.
Ce zici? ca daca tulcenii aleg un om , pt ca sunt prieteni , noi vom accepta orice om care ar face haos aici?
Nu e chiar asa.
P.S. va fi doar unul , pe Constanta e de zeci de ori mai mare activitatea si populatia pe forum , si suntem 3 , ar fi culmea si aici sa fie la fel
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:18   #87
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: cluburi in tulcea

Ca fapt divers eu am fost sanctionat AIUREA, si daca verifici data poti sa observi ca de cand sunt pe forum, nu cred ca am mai fost sanctionat cum am fost intr-o luna (ultima data)... dar mi-a trecut oricum... cat despre propuneri, eu refuz total de a mai fi moderator. Am fost o data si mi-a fost de ajuns. Doar sa fiu platit as mai fi, sincer spun. Nu vreau sa fac munca in folosul comunitatii, iar altii sa aibe castiguri.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:19   #88
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: cluburi in tulcea

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Chiar crezi ca se va alege cineva cu asa temperament si care tine cont doar de partea lui de club in loc de binele intregii comunitati Tulcea ce tine de acest forum ? hmm
In nici 2 min am facut o verificare ... toate 3 persoanele sunt sanctionate si cu antecedente de la diferiti super moderatori , culmea toti cu aceiasi penalizare : insultat alti membrii , nervi si etc.
Ce zici? ca daca tulcenii aleg un om , pt ca sunt prieteni , noi vom accepta orice om care ar face haos aici?
Nu e chiar asa.
P.S. va fi doar unul , pe Constanta e de zeci de ori mai mare activitatea si populatia pe forum , si suntem 3 , ar fi culmea si aici sa fie la fel
Si cine vrea binele comunitatii? Baietii din Tulcea care merg in Constanta la facultate si isi scriu doar Constanta sub avatar? Mai exista un moderator care nu intra cu lunile pe 4tuning, acela este bun?
Cine a vrut binele comunitatii tulcene au creat un club local, Delta Racing Crew, asta nu inseamna ca nu e loc de alte cluburi,chiar am fi entuziasmati daca ar mai fi si alt/alte cluburi. Ma simt jignit sa aud ca nu vreau binele comunitatii.
__________________
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:20   #89
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: cluburi in tulcea

Care "insultat alti membrii,nervi" domnule YZF-PWR
Eu am primit sanctiune pentru ca postul meu i sa parut acelui "moderator" unul inutil si chiar la prima abatere am primit cartonash si am primit pentru Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile..Era un post destul de mic care continea o parere si lui i sa parut inutil si scria si putin in acel post adica o propozitie,si vine respectivul la prima tangenta cu el si imi zice ca este un post inutil si foarte mic si cand iam zis ca sunt posturi pe forum care sunt de genu "" "da" etc na mai zis nimic.
De asta zic toti sufera de smecherie,daca esti moderator,este dumnezeu,el e sefu.Eram la inceput mi se pute explica uite asa uite asa.nu direct cartonas.
Infine nu am nimic cu tine chiar pari foarte calm si intelegator.
Sarbatori fericite.
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 15:24   #90
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: cluburi in tulcea

Eu am primit advertisment ca am zis ca prefer Lamborghini in loc de Ferrari si nu am adus argumente, dar a procedat corect moderatorul, deoarece nu am citit tot si ca trebuia sa o spun cu argumente, deci gresala mea.

Last edited by SEJ; 27-12-09 at 15:31.
SEJ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -