Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-07, 18:15   #1396
aXeL.ZeY
BMW Driver

Stage 5
 
aXeL.ZeY's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 379
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Portul Constanta !

vorbiti de ala break cu 1.8 ? ) era a lu unu care isi "smulgea paru" din cap dupa ce a vazut ca i-a dat`o hvb )
aXeL.ZeY is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 18:24   #1397
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Portul Constanta !

Ala care il vazusem eu mai demult nu era break din cate stiu eu.
Am auzit ca aseara a murit cineva in port dar in mangalia. Tot din astia pasionati de masini asa ca aveti grija diseara si in zilele care urmeaza.
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 19:50   #1398
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Ala care il vazusem eu mai demult nu era break din cate stiu eu.
Am auzit ca aseara a murit cineva in port dar in mangalia. Tot din astia pasionati de masini asa ca aveti grija diseara si in zilele care urmeaza.
o fii cazut de pe o macara .. cine shtie
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 20:27   #1399
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Constanta !

aia care se invartea avea un bmw 320 d ...gagika era blonda...shi venea pe acolo facea 20 30 de ture shi apoi pleca juma de ora ...iar venaea......a doua oara cand a venit ...neam luat vreo 6 mahsini dupa ea/....faceam cerculetze in port:P..proasta a inceput sa rada....shia dat seama ca faceam mishto de ea
ps:cine a murit in mangalia?...shi cum a murit?
leonard is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 20:33   #1400
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Portul Constanta !

bah ce fain de voi ca va adunatzi.......plm in tim e pustiu....se mai aduna la stadion da max 5 masini.......oricum e tare comunitatea voastra,succes in continuare si tineti-o tot asa
__________________
... fara bling bling .. fara pepsi cola pe parbriz
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 21:32   #1401
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Constanta !

sincer cred ca dupa bucureshti suntem una dintre cele mai active comunitatzi din tzara....pacat ca forumul pe sectziunea cta a inceput sa moara...
leonard is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 23:24   #1402
roby18

Stage 5
 
roby18's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 334
Default Re: Portul Constanta !

) ce tare era trenuletu ) dar nimik actiune... oricum misto blonda facea pe locomotiva
roby18 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 23:59   #1403
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Portul Constanta !

Din cate am inteles eu din vorbe (nu stiu daca asa e eu zic doar ce am auzit) era unu cu motocicleta. A imprumutato de la un prieten cu toate ca nu stia sa mearga si nu stiu ce s-a intamplat exact dar cica si-a gasit sfarsitul. Stie cineva mai multe?
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 10:07   #1404
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

mah ma mir rau ca mai e ceva in port ... la ce drum e pana acolo ... acum se f*te si patratelul ... o sa mai vina p**a ... acolo doar sa te duci cu atv-ul de acum ... sau sa ai un jeep dragutz... eu unu nu ma mai bag acolo ... doar dak ajung cu alta mashina ca spectator ... si mai sunt cativa ca mine ... hai sa facem si noi ce vor baietzii din bucuresti ... protest pt ca nu lasa primaria pe nimeni sa faca o pista si sa nu mai f*tem orashul ... asa ar fii mai bine pt toata lumea ... anyway ... nu's eu cel indicat pt a incepe activitatea asta , dar e o idee buna !!! (parerea mea)
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 12:19   #1405
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

In sfarshit inca unu care sa convins ca nu se mai merita portu... Nu mai drumu pana in port pe mine ma termina... 30de mi de hartoape... eu mai jos de piata ovidiu rar o sa mai cobor...
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 12:53   #1406
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Portul Constanta !

pai la sala deja nu mai e loc ,unde se va mai aduna lumea ?sau cei mai mari vin mai devreme ca sa ocupe loc in parcarea de la sala ?parca de ei se vorbea mai acum ceva vreme ca nu mai vin in port si ca stau la fitele de la sala ?acum se dau si mai multi pe brazda aia ?
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 13:09   #1407
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
aia care se invartea avea un bmw 320 d ...gagika era blonda...shi venea pe acolo facea 20 30 de ture shi apoi pleca juma de ora ...iar venaea......a doua oara cand a venit ...neam luat vreo 6 mahsini dupa ea/....faceam cerculetze in port:P..proasta a inceput sa rada....shia dat seama ca faceam mishto de ea
ps:cine a murit in mangalia?...shi cum a murit?
de ce e proasta ma desteptule ??? ai vb tu cu ea sau e prosta ca ti-a zambit tie???
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 13:36   #1408
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by Xtreme-Razvan View Post
de ce e proasta ma desteptule ??? ai vb tu cu ea sau e prosta ca ti-a zambit tie???
nu cumva bmw`ul respectiv era cabrio si f inchis la culoare ? ?
LKS is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 17:26   #1409
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
mah ma mir rau ca mai e ceva in port ... la ce drum e pana acolo ... acum se f*te si patratelul ... o sa mai vina p**a ... acolo doar sa te duci cu atv-ul de acum ... sau sa ai un jeep dragutz... eu unu nu ma mai bag acolo ... doar dak ajung cu alta mashina ca spectator ... si mai sunt cativa ca mine ... hai sa facem si noi ce vor baietzii din bucuresti ... protest pt ca nu lasa primaria pe nimeni sa faca o pista si sa nu mai f*tem orashul ... asa ar fii mai bine pt toata lumea ... anyway ... nu's eu cel indicat pt a incepe activitatea asta , dar e o idee buna !!! (parerea mea)
dak ii intrebi cam toti ar vrea dar knd este sa puna umarul putini ... sa ne strangem sa discutam...sa stangem bani...nu ne tine nimeni sa nu o facem ... vointa sa avem..si bani
__________________
Doctorul is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 19:13   #1410
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by Doctorul View Post
dak ii intrebi cam toti ar vrea dar knd este sa puna umarul putini ... sa ne strangem sa discutam...sa stangem bani...nu ne tine nimeni sa nu o facem ... vointa sa avem..si bani
Baga-ti mintile-n cap ai idee cat te costa sa asfaltezi o portiune cat portul??? sare de miliard stai linistit....
Don M is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -