Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-06, 19:03   #331
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

u ce-ai ma te certi singur?? Nu vezi ca s-au potolit oamenii .. te-ai trezit si u!)
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 19:05   #332
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default

Eu nu pot lasa o impresie proasta.
Este un forum si am spus ce am avut de spus (civilizat si fara ascunzisuri) ... sper ca nu te deranjeaza.
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 19:06   #333
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default

Too much caffeine!
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 19:08   #334
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default

hooo ursule ca eu scriam post`u si nu am apucat sa vad ce a scris diferentza de 3 min :P
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 18:40   #335
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default

INTREBARE??

Valabila pentru : RDV,MDN,URSU (X-team)

V-am delegat eu sa le transmiteti ceva membrilor Xtreme Club Emotion?

Dragos...am vb ceva cu tine...si vad ca voi va tineti de chestii de kk.
Spune-mi si mie de unde pana unde le spui tu la cei din XCE sa-si dea stikerul jos de pe luneta ?????
__________________
... si ... la capat ... e lumina ???
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 18:52   #336
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"orlando\"
psycho d c ne iei peste picior...nu inteleg?te credeam baiat finutz...

eu nu cred k am luat peste picior pe nimeni a fost o simpla afirmatie
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 19:47   #337
Mariomagic
PARTICIPANT CURSE

Stage 3
 
Mariomagic's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

m-am da ce va mai certati mah....ati nenorocit tastaturile
Mariomagic is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 04:02   #338
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default

ba ce atata taraboi pana la urma ma? facetzi ma ce vretzi cu stickerele voastre , nu are rost sa ne mai repetam! observam cum sta treaba cu voi si se vede k nu se leaga nimic din toate discutziile astea! respect si viata frumoasa clubului tau atunci frate , ne vedem pe strazi k ne`am saturat sa ne certam cu tine degeaba aici ! no lua in rau! ciao
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 08:27   #339
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
ba ce atata taraboi pana la urma ma? facetzi ma ce vretzi cu stickerele voastre , nu are rost sa ne mai repetam! observam cum sta treaba cu voi si se vede k nu se leaga nimic din toate discutziile astea! respect si viata frumoasa clubului tau atunci frate , ne vedem pe strazi k ne`am saturat sa ne certam cu tine degeaba aici ! no lua in rau! ciao
omule, noi ne apucasem sa creem sigle noi tocmai ca sa scoatem x-ul rosu sa nu mai fie pic de confuzie ! ce vrei sa facem acum ?! sa scoatem stickerele de la baietii nostri pana cand facem noi altele ??? asteapta si tu sa gasim o sigla noua si atunci o sa scoatem xurile de pe lunete.

si la faza ca vii tu sau nush cine de la tine din club si ii pui sa scoata stickerele...nu te supara dar e nesimtire mare! nu esti TU in masura sa dai ordine baietilor nostri !

inainte sa dai tu ordine mai intreaba-ne si pe noi...
toate cele bune, salut !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 09:11   #340
youngGangster

Stock
 
youngGangster's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 7
Default ?

X-ul se stie cu-i apartine....cand nu aveam carnet si-l vedeam pe TRA si RDV...si sistemul rdv-ului din portbagaj...si yzf...etc imi umplea inima de entuziasm...acuma am si eu carnet si pot sa zic k sunt cel mai camicaze din oras..sincer...nu vreau sa ma fac cu nimeni k sa demonstrez..cine m-a vzt stie...doar spun k am respect pt X-team pt k au fost un intr-un fel un model pt mine...si ma uitam la ei si spuneam k vreau si eu carnet sa fac asa...acuma sper si eu sa ne iasa treaba cu Street Racers si sa avem sansa sa demonstram si noi ce putem...pt k sunt chiar curios de ceea ce putem....oricum...X-ul e pt X-team...si nu se merita nici macar sa va certati pt asta pt k asa o sa ramana...sper sa nu fi fost cei de la X-team care vroiau sa ma umfle vineri seara pe la ora 00.20 la sala..pt k as fi foarte dezamagit!!!...eu am respect pt voi fratilor da nu vreau nici picioare in masina dk stie cineva ceva de evenimentu asta sa-mi spuna si mie....respect!..si ma astept sa aveti si voi respect...nu pt mine .... pt oricine e iubitor de masini....salutare!!
youngGangster is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 11:50   #341
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Vad ca daca ne purtam frumos suntem luatzi de fraier. Uite ce e domnu presedinte de la xtreme. Daca vreau ca baietzii tai sa numai aibe nimik pe masini numai au. CLAR? Eu am vb f frumos cu cel cu solenza nimeni nu la amentit.. nimeni nu sa dat la el.Daca el considera ca vb frumos.. e o amenintare atunci o sa vada el prima data cand ma intalnesc cu el ce inseamna sa ameninti. Si datzi-ma in judecata dupaia. VB din punctul meu de vedere nu al X-team . Raspund pt tot cea ce zic si cea ce fac.



Discutia\"
\" hai sa rezolvam cumva cu X-urile astea.ca nu are rost ssa ne certam\"- X-team RDV
\" Da pai sa vedem ce zic si ai nostri\"- Xtreme
\" Din cate am inteles se schimba sigla voastra\"- x-team Eu
\"E atunci sa rezolvat, nu are rost sa ne certam pt asta\"- xtreme

CAm asa a decurs amenintarea asta domnule presedinte.
Si am sa iti postez si cum a decurs atunci cand ma voi intalni cu el

Cu respect.
__________________
Skoda Octavia 1.9 TDI
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 12:19   #342
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

se pare ca a fost o neintelegere. Mesaju de mai sus.. nu trebuie interpretat.
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 12:24   #343
kalvin77

Stage 5
 
kalvin77's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 209
Default

Ar fi chiar un act de dushmanie daca s-ar continua sa se tarabaneasca treaba cu \"X-urile\". Nu are sens omaeni buni deodata ce ne intilnim pe strada , ne dam si ne respectam in acelasi timp aici cit si face 2 face.
Suntem din acelasi orash iar eu zic ca acolo unde sunt 10 maisni adunate zunt bine venite inca 5 , indiferent daca sunt de la alt club sau nu, caci ia gindito-va in caz de ceva nasol pe toti prezenti acolo ne alearga garda nu numai pe ceai de la X-Team sau Xtreme .... asa ca pina la urma urmei suntem in aceeasi oala.

Respect ptr ambele klanuri si nu numai ...

Sper sa ne vedem pe strada cit de curind.... pace
kalvin77 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 12:32   #344
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

propun blocarea acestui topic pana la rezolvarea problemei. Adika pana saptamana viitoare
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 12:38   #345
kalvin77

Stage 5
 
kalvin77's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 209
Default

sunt de acord cu tine ursule. Nu ar fi o idee rea sa se termine aceasta discutie, chiar nu are rost si nu face obiectul racerilor... din punctul meu de vedere discutiile astea intre cluburi nu trebuie sa aibe loc ... eventual pe niste subiecte mai placute ... m-ar incinta mult mai mult.
kalvin77 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -