Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-06, 10:26   #271
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CeReS\"
Sper ca intelegeti acum ... daca nu maresti pozele nu e nici o diferenta...zici ca sunt din acelasi club
Si apropos, in Constanta o sa aveti probleme cu stickerul asta. Ptr ca ei l-au dat jos (unii) ptr ca e politia pe ei...si gaborii nu o sa-si de-a seama ca arata putin altfel
Stiu la ce te referi (adica cunosc povestea)
Atata timp cat noi participam doar la CURSE LEGALE nu au ce sa ne zica ...
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 10:27   #272
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
ma da ce rau esti u ma....o sa-l suni u pe dancu in fiecare zii ca-ti iei amenda ptr tobe? Sau ca vine raru si-ti ia talonu ca nu ai motorul omologat? Sau ca ai caroseria lovita?
Nu cred asa ca nu mai te bate cu caramida in piept.Cand iti da in fiecare zi cate o amenda de 50 de lei su 80 de lei ai sa suni la dancu ca ai luat amenda......suni o dat de 2 ori dar nu in fiecare ziii...asa ca las-o asa.
In primele 5 luni da cand mi-am luat masina asta aveam torpedoul plin de amezi(centura, faruri, tobe erc...)cand am lasat-o cu spanu in oras ...bafta amenzi....ultima amenda am luat-o in vara...si a trecut ceva de atunci
Pe mine m-a oprit de 3 ori Agentul Sef B---U,de 2 ori cu Cielo si odata cu Fiat-ul cand nu aveam tobe deloc,folii 100%,etc etc...si l-am sunat pe fina-miu odata.Iti dai seama ca eu nu sunt nebun sa-l sun pe D---u la 2 noaptea ca m-a oprit cutarica.De fiecare data cand m-a oprit un gabor le-am zis ca este finul lui tata,i-am dat partea,ne-am salutat si am plecat,si de atunci nu m-a mai oprit......Si eu niciodata nu am dat sau le-am aratat talonul sau permisul unui gabor,doar asigurarea,buletinul si rovinieta atat...
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 10:28   #273
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CeReS\"
Quote:
Originally Posted by \"XtremeClubEmotion\"
Oricum frumos Vinilul lui RDV (de pe aripa spate) ....
Nu e sticker ... e AirBrush
Arata super.... Imi place ...
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 10:32   #274
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"XtremeClubEmotion\"
Quote:
Originally Posted by \"CeReS\"
Sper ca intelegeti acum ... daca nu maresti pozele nu e nici o diferenta...zici ca sunt din acelasi club
Si apropos, in Constanta o sa aveti probleme cu stickerul asta. Ptr ca ei l-au dat jos (unii) ptr ca e politia pe ei...si gaborii nu o sa-si de-a seama ca arata putin altfel
Stiu la ce te referi (adica cunosc povestea)
Atata timp cat noi participam doar la CURSE LEGALE nu au ce sa ne zica ...
Cum sa nu aiba ce sa va zica ? Masinile merg si pe strada, nu doar la Legale ... Ca doar nu vorbeam de Ilegale, ca acolo nu mai zic nimic, te iau direct la sectie ... si nu mai conteaza din ce club esti sau ce scrie pe luneta
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 10:39   #275
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default

Am inteles ce vrei sa spui.... in privinta asta exista acum si locuri unde se pot reclama abuzurile , in privinta masinii.... la mine absolut tot corespunde cu talonul .....
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 10:45   #276
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default

Chestia cu stickeru se vede clar k daca te uiti de la distanta asta care o au pozele .... sa no dam de gard dar se vad la fel!!! si pe strada in mers nu sta nimeni sa alerge dupa tine cu masina sa vada ca ai scris pe X`ul ala \"emotion\" asa minuscul oricine va vede crede ca suntetzi de la noi! fiti mai originali , noi nu avem probleme cu voi ne sunteti indiferentzi chiar , dar drept dovada ieri eram in oras si a trecut o masina de-a voastra si m-a sunat cineva sa ma intrebe unde mergem?!? pt ca l-a vazut pe ala cu masina de la voi! repet , stickeru care il aveti voi este la fel , se vede diferenta doar daca stai cu masina pe loc sau etc! si apropo ... faza ca a fost infiintzat la bucuresti , felicitari pentru asta , dar cand ai zis ca cei de la Bucuresti nu au auzit de X-Team te-ai gafat! tot ce se intampla la bucuresti este anuntzat prin Legal Racing ( mai ales inffintzarea unui nou club ) ei stiu de noi pt k am fost asociatzi atatia ani , deci sa no mai datzi de gard k nu stia nimeni de stickeru care il avem si etc! asta`i parerea mea si a multora! nu va obliga nimeni sa va schimbatzi stickerele sau ceva , dar vetzi fi luatzi drept X-Team de unii , si daca voua va convine sa ne facetzi noua reclama , n`avetzi de cat! Respect! oficial X Team Racing Club! [b\\]
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dsc02862_214.jpg
Views:	51
Size:	506.6 KB
ID:	67567  
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 10:50   #277
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Ma seamana daca te uiti la ele nu? Seamana!!!! ce mai. ))
FAruk Taci ca pe tine nu are cu ce sa te prinda politia.. ca cu Fiat-u nu prea reauseai sa treci de 50)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Uhh ce imi place cand am dreptate
__________________
Skoda Octavia 1.9 TDI
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 11:46   #278
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

ERY is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 12:08   #279
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
noi nu avem probleme cu voi ne sunteti indiferentzi chiar
Vorbesti in numele clubului X-team cand spui asta?
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 12:21   #280
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default

Nu ai inteles ideea cand am zis ne suntetzi indiferentzi! Ma refer ca ne suntetzi indiferentzi cu stickerul , doar ca nu este o idee buna! In asta ma sustine toata lumea! Nu stiu ce ai inteles! ca de sticker stiu ca vorbeam noi ne este indiferent daca alegetzi sa purtatzi stickerul cu X ... ca ti`am zis ce o sa creada lumea cand vede X`u!
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 12:26   #281
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default

Da ... am inteles acum ... stikerul va ramane asa .... [sa va facem reclama daca unii nu stiu sa faca diferenta]

Oricum eu nu vreau sa ma recunoasca lumea dupa X, sau orice altceva ... vreau sa ma recunoasca ca persoana , daca va fi cazul ... Semnul pe care il avem acum este pus pentru a ne recunoste intre noi si prietenii nostrii.... si asta pentru ca avem filiale in Constanta, Bucuresti si mai nou in Franta si Galati.

Cat despre X-team le urez numai succese si cat mai multe curse organizate si castigate (noi vom incerca sa participam la cat mai multe)
__________________
... si ... la capat ... e lumina ???
XtremeClubEmotion is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 13:12   #282
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Vom face campanie de adunat stikare de pe masini.. Si vom bate soferii , vom maltrata masinile,
Glumesc ma )) lasatzile cum vretzi.:P BA Yzf intra ma pe mine. Id ursu1981
Noi ne-am spus punctul de vedere cred eu ca am vb si frumos, deci nu avetzi de ce sa va suparati pe mine... Restul numa` bine, ne intalnim la campanie.., ah stai ca era gluma
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 13:15   #283
ptr

Stock
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 5
Default

ne intalnim pe strada.. ...
ptr is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 13:26   #284
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Da nu ma batzi:P
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 13:26   #285
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

needBrain is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -