Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-05, 01:00   #151
A_D_U

Stage 1
 
A_D_U's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 23
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:
Originally Posted by \"A_D_U\"
Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
P.S. cum zicea Psyho mai sus ... la politie e o fisa mare cu toti care fac curse in constanta .. stai voi linistiti... iar in capu` acelei liste suntem noi .. x-team ... )
Chiar crezi ca in mormanele de acte care sunt la politie exista si o fisa cu cei care fac curse? Va amagiti degeaba. Masinile se stiu de pe strada, de la sala si de prin port.
iti zic eu sigur ca exista ...
nu stiu cine esti .. ce esti ... dar eu te asigur ca exista ...
MDN-ule ced ca stii cine sunt, ce sunt nu are legatura cu asta. Important e ca stiu ca nu exista fise. Asta stiu sigur 100%. In schimb militzienii stiu masinile asa cum le stim si noi. Adica stiu cum il cheama pe proprietar, unde sta, eventual cu ce se ocupa, etc. Tu ai fisa cu noi acasa? Cred ca nu. Dar ne stii pe toti din auzite, din ce ai vazut sau din ce vorbim intre noi. Mai mult sau mai putin.
A_D_U is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 10:23   #152
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Faza cu lista e de acum 1 an de zile....de atunci si pana acum cred ca au mai pus cateva foi ...). Oricum cap de lista sunt cei de la x-team
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 11:46   #153
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Nu cred nici eu in liste, poate exista, dar chiar si asa nu dau doi bani pe ele.....
ERY is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 12:08   #154
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

Daca ar exista listele alea, la prima abatere te-ar lua ca din oala,si incepe sa iti insire tot.E de ajuns sa te vada o data mai agitat si gata data viitoare te ia pentru orice.
Multi gabori stau la ciugulit dar sunt si d-astia care la ordine mai mari vor sa stopeze cica fenomenul asta de curse. N-au reusit ei in Buc sa faca asta, in Constanta nici atat.
__________________
What you see is what you get(WYSIWYG)
matrixu is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 13:15   #155
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

daca se vrea stopare definitiva a adunarilor si a curselor ilegale va spun eu ca se poate face asa ceva dar cum pe ei nu ii deranjezi personal nu prea se iau de tine decat daca nu vor sa se plictiseaca si atunci se iau de folii ,de un bec care nu arde sau cine mai stie ce .cand este vointa se poate face orice
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 13:24   #156
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

O adunare de masini nu e ilegala din nici un punct de vedere!!Atat doar sa parchezi regulamentar.
matrixu is offline   Reply With Quote
Old 03-09-05, 21:13   #157
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Cta Rulzzzz
Ady81GBX is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 09:37   #158
baubau99

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 26
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ady81GBX\"
Cta Rulzzzz

you missed this Cta Rulzzzz All Over the World!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
baubau99 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-05, 13:25   #159
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default X team

Daca v`atzi pus cate un plasture pe luneta gata atzi facut mare jmekerie .... mi se pare f de rahat toata treaba asta cu xteamu ... nu avetzi habar ce inseamna o ekipa .... any way vi se pregateshte o mare surpriza ... probabil cu ajutorul lui Dzeu pana in ianuarie cel tarziu .... shi atunci probabil ca o sa va revenitzi shi voi shi o sa facetzi ceva k lumea
__________________

WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 03-10-05, 13:47   #160
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"matrixu\"
O adunare de masini nu e ilegala din nici un punct de vedere!!Atat doar sa parchezi regulamentar.
Si ? Te dai jos din masina da ?
sunt 10 masini .. din 10 masini sa zicem ca .. se dau jos .. 10 persoane .. care stau in grup ..
ai auzit de legea cu .. \"grup mai mare de 6 persoane bla bla bla in vederea comiterii unor fapte ilicite bla bla bla \" ?
Deci .. el e acoperit are voie .. sa se ia de tine

iar .. ptr urban reising , vezi ca .. \"any ... way`ul .. \" tau ... se scrie anyway
salut
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 04-10-05, 01:17   #161
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default klanuri

da ... EvLSant0S merci ... anyway u shti ceva da nu kiar exact ... nu e vb de 6 sau 10 persoane ...e vorba de grup ....in vedearea comiterii de blalala ...kestia asta apare aproape la orice lege shi la 61 cu ordinea pubila shi la 60 cu adunarile shi manifestatziile shi la 12 shi la mai multe ... kiar daca e contraventzie sau infractziune .... shi k sa fiu mai exact in lege zice .... a 2 sau mai multe persoane in vedera tralala ....
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 04-10-05, 07:44   #162
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

sa vedem mai \"urban\" ce n pregatiti ,sper sa nu fie mai mare galagia decat faptele ptr ca de astea sunt satul si cu totii suntem plictisiti.parca ar fi mult mai frumos sa pastrezi totul pana in momentul cand veti iesii pe strazi decat sa faci acum terenul batatorit cu vorbe.
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 05:05   #163
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: klanuri

Quote:
Originally Posted by \"Urban_Racing\"
da ... EvLSant0S merci ... anyway u shti ceva da nu kiar exact ... nu e vb de 6 sau 10 persoane ...e vorba de grup ....in vedearea comiterii de blalala ...kestia asta apare aproape la orice lege shi la 61 cu ordinea pubila shi la 60 cu adunarile shi manifestatziile shi la 12 shi la mai multe ... kiar daca e contraventzie sau infractziune .... shi k sa fiu mai exact in lege zice .... a 2 sau mai multe persoane in vedera tralala ....

pana acum nu te`am mai auzit vb pe aici ... si cred ca esti un ipocrit zicand asa ceva. eu astept cu nerabdare sa vina ianuarie sau mai devreme cum zici tu sa vemde care e \" marea surpriza' asa cum zici. pana atunci sa nu pregatim noi , cei de la X-team o surpriza pentru toata lumea pasionata de masini din constanta si cei care participa la curse.
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 09:06   #164
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default

OK MDN daca u crezi ca sunt ipocrit ...asta e ...parerea ta ...fiecare cu parerile lui .... yo zic ca cel mai bine sa lasam lucrurile asha shi sa vedem ce se intampla mai departe ... oricum daca e sa continuam asha la ceva bun nu o sa se ajunga! cat de surpriza de care vb u ... banuiesc ca daca e legata de curse e bine venita nu !? .... vorbele sunt 0 ...cel mai bine ar fi sa ne vedem de ale noastre shi poate iese ceva bun pt toata lumea
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 16:29   #165
B_Boy

Stage 4
 
B_Boy's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 177
Default Re: X team

Quote:
Originally Posted by \"Urban_Racing\"
Daca v`atzi pus cate un plasture pe luneta gata atzi facut mare jmekerie .... mi se pare f de rahat toata treaba asta cu xteamu ... nu avetzi habar ce inseamna o ekipa .... any way vi se pregateshte o mare surpriza ... probabil cu ajutorul lui Dzeu pana in ianuarie cel tarziu .... shi atunci probabil ca o sa va revenitzi shi voi shi o sa facetzi ceva k lumea
da d c pana in ianuarie ma?atunci itzi iei si u carnetu?nu mai mank rahat p aci ma
B_Boy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -