Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-05, 23:14   #106
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Exista si Jihad musulman?
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 28-07-05, 20:33   #107
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Salut la toti ...eu sunt nou pe forum pe aici ....dar va stiu pe toti de prin oras si ii cunosk si pe baietii de la X-Team!! Intr-adevar clanul X-Team e cel mai mare si cel mai cunoskut...sincer isi merita numele, sunt niste adevarati !!
__________________
Skoda Fabia 1.4 MPI X-Team Driver
www.X-TeamRacingClub.com
Ady81GBX is offline   Reply With Quote
Old 29-07-05, 00:18   #108
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re::))

Quote:
Originally Posted by \"Ady81GBX\"
Salut la toti ...eu sunt nou pe forum pe aici ....dar va stiu pe toti de prin oras si ii cunosk si pe baietii de la X-Team!! Intr-adevar clanul X-Team e cel mai mare si cel mai cunoskut...sincer isi merita numele, sunt niste adevarati !!
inseamna ca cei din Midnight Racers sunt mici copii pe langa X-team nu?X-team a fost prima echipa din Cta si respect pentru ei,dar se nasc altii si iarasi altii,dar nu stiu sa se afirme sau din prostie tot ce au cladit,se darama...sa speram ca Evil-Team se va mari in numar...SUNTEM ALATURI DE MR si X-TEAM...
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline   Reply With Quote
Old 29-07-05, 13:18   #109
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

depinde numai si numai de voi daca doriti sa va mariti numarul dar sa aveti grija ce oameni bagati sa nu aveti dupa aceea surprize.nu este obligat ca cei din club toata ziua sa plece cu scart sau sa rupa masina cu frana de mana toata ziua.mai imp este ca atunci cand isi da un cuvant ,sa se tina de el.succes in continuare tuturor si la mai mare
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 30-07-05, 13:45   #110
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re::))

inseamna ca cei din Midnight Racers sunt mici copii pe langa X-team nu?X-team a fost prima echipa din Cta si respect pentru ei,dar se nasc altii si iarasi altii,dar nu stiu sa se afirme sau din prostie tot ce au cladit,se darama...sa speram ca Evil-Team se va mari in numar...SUNTEM ALATURI DE MR si X-TEAM... [/quote]

nu e vb de cladit si de daramat aici... in c-ta si prin alte parti ne-am facut un nume. ok ... asa e ... in ultima perioada nu am mai avut activitate cu masinile pt ca asteptam sa iasa actele pt. asociatie si aici trebuie foarte mult de alergat. in curand, foarte curand o sa vedeti ca iar o sa iesim in prim plan cum am facut`o de fiecare data.
CU RESPECT MDN
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 30-07-05, 13:45   #111
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re::))

inseamna ca cei din Midnight Racers sunt mici copii pe langa X-team nu?X-team a fost prima echipa din Cta si respect pentru ei,dar se nasc altii si iarasi altii,dar nu stiu sa se afirme sau din prostie tot ce au cladit,se darama...sa speram ca Evil-Team se va mari in numar...SUNTEM ALATURI DE MR si X-TEAM... [/quote]

nu e vb de cladit si de daramat aici... in c-ta si prin alte parti ne-am facut un nume. ok ... asa e ... in ultima perioada nu am mai avut activitate cu masinile pt ca asteptam sa iasa actele pt. asociatie si aici trebuie foarte mult de alergat. in curand, foarte curand o sa vedeti ca iar o sa iesim in prim plan cum am facut`o de fiecare data.
CU RESPECT MDN
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 30-07-05, 16:01   #112
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ady81GBX\"
Salut la toti ...eu sunt nou pe forum pe aici ....dar va stiu pe toti de prin oras si ii cunosk si pe baietii de la X-Team!! Intr-adevar clanul X-Team e cel mai mare si cel mai cunoskut...sincer isi merita numele, sunt niste adevarati !!
I-a ghicitzi voi in ce clan vrea sa intre baiatul Fac pariu ca in X-team prea zice cu foc
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 31-07-05, 11:57   #113
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Insanity\"
Quote:
Originally Posted by \"Ady81GBX\"
Salut la toti ...eu sunt nou pe forum pe aici ....dar va stiu pe toti de prin oras si ii cunosk si pe baietii de la X-Team!! Intr-adevar clanul X-Team e cel mai mare si cel mai cunoskut...sincer isi merita numele, sunt niste adevarati !!
I-a ghicitzi voi in ce clan vrea sa intre baiatul Fac pariu ca in X-team prea zice cu foc

si ce e rau in asta ..
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 31-07-05, 16:59   #114
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Nimik frate
Fiecare cu optiunea lui
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 31-07-05, 17:23   #115
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Sa le ia dracu de acte ca m-am saturat de cand trebuie sa iasa. Zici ca le poliseaza si poleiaza cu aur. Si la mr si la x-team.
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 31-07-05, 17:40   #116
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Daca nu cunoasteti pe cine trebuie la primarie
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 31-07-05, 18:36   #117
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Din cate am inteles, nu la primarie e problema, ci la judecatorie. O problema cu statutul sau asa ceva ...
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 19:07   #118
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

DACA AU TRECUT 30 DE ZILE DE LA DEPUNERE SI NU S-A PRIMIT NICI UN RASPUNS SE INTELEGE CCA SUNT APROBATE DE LA SINE
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 19:14   #119
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

asa zice legeaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dar evident ii cam doare in partea dorsalaaaaaaaaa
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 22:42   #120
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Vb aia tu esti un om a legilor si stii
Cand te bagi si tu in barou ca sa aiba lumea un avocat atunci cand nu vrea lumea sa plateasca cate o amenda pt viteza sau mai stiu eu ce?
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -