Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-09, 18:34   #1036
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
da da da .. REVANSA ... imi place cum suna , mai ales ca subaru si golful n-au facut fatza pana acum :P 2-1 ... mentinem competitia ... hellman te astept sa vedem cum se face 3-1 ... sau poate nu...oare?!??!?!?!?



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....EDIT ... UITASEM ....


scorul deja e 3-1 ... a mai pierdut si polo ala albastru ... si dk stam sa socotim si scorul general dintre mn si hellman e 4-1 , dar nu punem asta inca ... nu de alta dar vreau sa vad cum se comporta mai nou loganul generatia "the fast & and the gear box breaker" !!!
cine s'a dat cu Polo ? daca tu, atunci esti penibil daca te dai cu masina de 75 cai.

iar in legatura cu provocarea ta pentru mine poate iesi si tu cu masina
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 19:36   #1037
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

eu sunt penibil?? ... mai asculta cu urechea in orash ... nu eu am venit cu ideea sa ma dau cu polo ... el a vrut acest lucru si i-am zis la inceput ce am pe masina

si legat de masina , nu te forta prea tare , sa nu-ti plesneasca draq vreun vas de sange , sau sa faci riduri , ca nu te mai plac fomeile ... stii bine discutiile interne si STIU 100% ca nu vrei sa incep sa dau afara din casa ....
unii mai muncesc si nu-si permit tot timpul sa mearga la munca cu masina , sa iasa in orash la vreun suc , sa se mai si dea in nebunie ...

acum daca iti cauti plombele , vezi ca sunt pe jos ...

hai sa lasam vorbele si sa discutam pe asfalt ... PACE !!!
__________________
old habits die hard ...

Last edited by street_racer; 10-05-09 at 23:18.
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 20:01   #1038
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

ce va mai place sa va spuneti vietile pe forum
j.v.l is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 21:45   #1039
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

zzz asta cu: ``discutam pe ASFALT`` ma umezit
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 22:02   #1040
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

k sa recapitulam se mai da cineva cu mine cu cotetul de 1,8turbo, k sincer ma asteptam sa fie mai mare concurenta in cta decat in buzau,unde m am dat weekendul asta cu un m3 nou.............................deci?si nu astept comentarii idioate de la oameni cu masini pana in 100cp
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:19   #1041
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

o sa iti aduc un prosop sonykel
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:25   #1042
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

sper sa nu te superi pe mine dar deja devii stresant cu intrebarile astea...cine se da cu mine and shit.mai bine vino si tu seara pe la lac,sala,aqua interioara....saluta lumea si poate gasesti pe cineva dornic sa se dea cu tine.poate poate iti faci si niste prieteni .nu de alta dar incepe sa te ia lumea la caterinca.numai bine si app...am 115 cai
__________________
Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:28   #1043
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by sonykel View Post
zzz asta cu: ``discutam pe ASFALT`` ma umezit
muahahaha.deja o dati in diverse ceea ce nu este tocmai rau,doar ca pe forum mai sunt si straini de gasca noastra.mai bine hai sa ne vedem la o cafea zilele astea sa vorbim ce este de vorbit si sa incetam cu treburile astea.este valabil pentru amandoi<zz si helman>
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:51   #1044
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Pe topicul de provocari omu a inceput sa intrebe care se da cu el, nu vad nimic aiurea in asta. Nu cred ca daca mergi la sala, la aqua sau interioara o sa gasesti masini dornice.
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 00:50   #1045
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

daca vei da cateva pagini innapoi vei vedea ca omu intreaba o data la 2 3 zile cine se da cu super seatul lui.nu am nimic cu el doamne fereste,dar daca vezi ca nu e nimeni interesat...1 de 2 de 3ori,ar trebui sa te puna putin pe ganduri,parerea mea.eu doar i-am dat cateva locatii unde ar putea sa incerce sa gaseasca o masina pe masura lui.numai bine
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 12:32   #1046
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

nu vreau sa fiu rautacios , dar omu chiar si-a gasit cu cine sa se dea . daca nu se scrie pe forum despre curse sau daca tu nu ai auzit de ele , asta nu inseamna ca ele nu s-au afcut inca. baiatu arunca cu provocari pe un topic special destinat , restu se rezolva prin PM-uri telefoane si asa mai departe
leonard is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 12:35   #1047
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
nu vreau sa fiu rautacios , dar omu chiar si-a gasit cu cine sa se dea . daca nu se scrie pe forum despre curse sau daca tu nu ai auzit de ele , asta nu inseamna ca ele nu s-au afcut inca. baiatu arunca cu provocari pe un topic special destinat , restu se rezolva prin PM-uri telefoane si asa mai departe
cui ii este adresat acest post al tau ca nu prea am inteles...mie sau baiatului cu leon-ul?
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 12:39   #1048
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

tie, zbuf
j.v.l is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 15:00   #1049
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
eu sunt penibil?? ... mai asculta cu urechea in orash ... nu eu am venit cu ideea sa ma dau cu polo ... el a vrut acest lucru si i-am zis la inceput ce am pe masina
Ha ha !!! ia gandeste`te mai bine ... mi`ai spus ce ai pe masina in momentul in care am terminat "linia" ( de fapt Sofro mi`a zis, pt ca tu o tineai pe`a ta ca nu are absolut nimic masina ) , chestie care nu mi`a placut ... la fel s`a intamplat si cu tipu` cu vw polo negru ( nu`mi vine acum in cap numarul ... ) . L`am intrebat ce motor are, cp, etc ... mi`a zis 1.4 75cp . Bine`nteles ca a plecat glontz si nu l`am mai vazut, iar dupa cateva zile sa aud ca de fapt tipu` are 100+ cp .

Din motivele astea a`nceput sa`mi fie scarba de "racerii" de pe interiara care fac chestii de genu ( si aici nu ma refer la zeze, ok ? )

Si inca ceva ... terminati cu prostiile gen "BlackWidow - Fanatik : 4-1". Asta e un topic pt provocari !

Numai bine :*
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 15:20   #1050
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

ce zeze te dai cu dastia de 75 cai acuma
vizal is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -