Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-05-05, 19:29   #451
Inger_Rebel

Stage 2
 
Inger_Rebel's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 34
Default Re: noi baieti buni!

Quote:
Originally Posted by \"SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER\"
ok roger inger_rebel ,,i got it\" lol vedem noi ce mai iese pana la urma facem sau nu ceva cumva sambata!scrieti pe MR forum ca sa stie toata lumea oficial si in ,,particular\" vb vine!v-am tzukat pana cand ne vedem!cyaa all
andy...u got...what??
Inger_Rebel is offline  
Old 12-05-05, 20:20   #452
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
psycho,iti fac politzaii concurentza:au bajetii niste solenze noi noutze
scrie pe ele \"politia\"
bai deci am ras in prostie cand am vazut-o

da da mai sunt cateva noi noutze pe care nu scrie nimik .. m`am dat la unu ... dar il shtiam ...a venit dupa mine si nu mi`a facut nimik .. e o solenzxa alba .. cu numere de bucureshti .. B - nush cat -NAH .. e gardaa .. are si sirena pe ea asa k ... take care
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 12-05-05, 20:20   #453
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: noi baieti buni!

Quote:
Originally Posted by \"Inger_Rebel\"
Quote:
Originally Posted by \"SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER\"
ok roger inger_rebel ,,i got it\" lol vedem noi ce mai iese pana la urma facem sau nu ceva cumva sambata!scrieti pe MR forum ca sa stie toata lumea oficial si in ,,particular\" vb vine!v-am tzukat pana cand ne vedem!cyaa all
andy...u got...what??
Ingerash ai pus`o d o intalnire nana naaaa
Psycho is offline  
Old 15-05-05, 17:28   #454
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

am avut aseara parte de intreceri pe strazi aoleooooooooooo ... de toata frumusetzea. Contra-sens, liniutze spontane, mai o lua Psycho pe unde vroia, mai dadea CeReS o flacara ... superb ce sa mai zic, asa iese de fiecare data cand MR Cta e pe strazi
__________________
madfish is offline  
Old 15-05-05, 19:29   #455
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

se poate si mai bine .. toata distractzia m`a costat 100 d mii .. si inca ceva .. va zic asta p alt forum
Psycho is offline  
Old 16-05-05, 08:38   #456
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
se poate si mai bine .. toata distractzia m`a costat 100 d mii .. si inca ceva .. va zic asta p alt forum
Pe care altu ????
ERY is offline  
Old 18-05-05, 01:04   #457
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau
Psycho is offline  
Old 18-05-05, 11:49   #458
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau

oho... trebuie sa il caut si eu ... sa fac si eu una cu el .... dar asta dupa ce imi repar masina ..
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 18-05-05, 12:21   #459
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau

oho... trebuie sa il caut si eu ... sa fac si eu una cu el .... dar asta dupa ce imi repar masina ..

ma bag langa el .. si ii fac .. hai frate .. ne tragem ... | | .... si a zis da ... asa imi plac mie oamenii .. super zambitor .. nu taran cum sunt altzii ... respekt ptr el
Psycho is offline  
Old 18-05-05, 12:37   #460
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau

oho... trebuie sa il caut si eu ... sa fac si eu una cu el .... dar asta dupa ce imi repar masina ..

ma bag langa el .. si ii fac .. hai frate .. ne tragem ... | | .... si a zis da ... asa imi plac mie oamenii .. super zambitor .. nu taran cum sunt altzii ... respekt ptr el

treaba asa .. bun .... ca sa stiu .. mersi pt. info
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 18-05-05, 16:16   #461
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

da .. a zis k se da .. da fara sa vreau am uitat sa ii iau numaru de tel ... oricum omu` se trage ... da vezi k n`are limitare .. m`am cam uitat eu la el la turometru
Psycho is offline  
Old 18-05-05, 23:57   #462
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
da .. a zis k se da .. da fara sa vreau am uitat sa ii iau numaru de tel ... oricum omu` se trage ... da vezi k n`are limitare .. m`am cam uitat eu la el la turometru

mai bine ... ca nu are ... ) stiu eu ce zic ..
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 19-05-05, 08:27   #463
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

am vazut-o si eu nova aia cu nr de tl.........si chiar ma gandeam ce are sub capota ca se vedea si auzea ca nu e lucru curat acolo
D_M_X is offline  
Old 01-06-05, 14:57   #464
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

nu stiu de ce dar cred ca vor cam dispre liniutele din mamaia o data cu deschiderea sezonului din cuza aglomeratie ,dar ramane varianta aia de la metro care iti da fiori cand ajungi pe ea.sper ca vom vedea ceva interesant pe acolo cat de curand ,macar ca pe vremurile bune
GABBY_ is offline  
Old 01-06-05, 17:29   #465
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GABBY_\"
nu stiu de ce dar cred ca vor cam dispre liniutele din mamaia o data cu deschiderea sezonului din cuza aglomeratie ,dar ramane varianta aia de la metro care iti da fiori cand ajungi pe ea.sper ca vom vedea ceva interesant pe acolo cat de curand ,macar ca pe vremurile bune
au fost odata vremurile alea acum nu o sa mai fie k atunci ... e bine cum e acum .. in cadru restrans ... 4 - 5 liniutze si dupa aia coteala
Psycho is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -