Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-10-04, 14:25   #301
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Aeara o micfa fugareala intre mine, ofice si cornel disco men Toate bune si frumoase pana am ajuns la intersectia cu str. poporului UNde la VErde galben office pune frana si eu in spatele lui la peste 100/h mai pune frana si evital In final am reusit sa ma strecor pe langa el dar cel care era la stop intr-o dacia albastra(in partea dreapta) avea o fata de parca vazuse moartea . In concluzie a fost frumos dar e mai bine daca o faceam la 4 dim nu la 10 seara
D_M_X is offline  
Old 22-10-04, 15:10   #302
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

Tra-ule de ce nu zici cine a castigat ca doar a fost o cursa nu ? si orice cursa are un invingator si un looser!
matrixu is offline  
Old 22-10-04, 15:13   #303
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

sa mor eu ... de parca ar fii ceva imposibil cu espero ala ... pai logic are 2l Fsi sau Gsi ce e el ... 150 cp plus ce i-o mai fii facut ... pana in 170 parerea mea si masina e usoara logic ca trage asea ca nu va mai mirati atat ... parerea mea
__________________
japonezaaaa
lolek is offline  
Old 22-10-04, 16:21   #304
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

Lolek ce ai tata de sari asa??
De unde stii ca nu a pierdut Espero?
Eu unu HABAR n-am care a castigat si daca tot s-a vorbit despre asta macar sa stim si rezultatul nu??
__________________
What you see is what you get(WYSIWYG)
matrixu is offline  
Old 22-10-04, 18:21   #305
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

stai calm ca nu am sarit matrixu cu nik ... nu sunt asea nebun
lolek is offline  
Old 22-10-04, 23:55   #306
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

Atunci mi s-a parut mie, si totusi inca nu a aparut invingatorul cursei(raspunsul)
matrixu is offline  
Old 23-10-04, 15:36   #307
baghy

Stage 1
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 18
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"matrixu\"
Atunci mi s-a parut mie, si totusi inca nu a aparut invingatorul cursei(raspunsul)
raspuncul a aparut pe pagina in urma si a fost asta ( va zic eu ca espero a cistigat si inca cu un avantaj bun)
baghy is offline  
Old 23-10-04, 21:50   #308
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

Rapuns final:ESPERO
x-28-TRA is offline  
Old 24-10-04, 12:30   #309
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

andule mai ai 2 variante ajutatoare
) Esti sigur ca e raspunsul final??
Matrixu de unde esti ma?? Sa vezi ceva interesant cu masina mea?/ Stai in fata mea.. ca si asa nu prea bunghesc bine si ai sa vezi live ceva interesant . Glumesc > Oare? <
__________________
Skoda Octavia 1.9 TDI
Ursu-=X-Team=- is offline  
Old 24-10-04, 15:03   #310
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

ursule
D_M_X is offline  
Old 24-10-04, 17:33   #311
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ursu-=X-Team=-\"
Matrixu de unde esti ma?? Sa vezi ceva interesant cu masina mea?/ Stai in fata mea.. ca si asa nu prea bunghesc bine si ai sa vezi live ceva interesant . Glumesc > Oare? <
N-am mah ce sa vad la masina ta, si ai glume cam expirate in tine.
Si Espero l-a facut pe ala in mers deci nu liniuta sau altele, si in a treia a cam facut pipi pe el!
Si scuze(Tra-ule) ca n-am vazut raspunsu', shit happens !
Ce burnouturi trageati voi acolo cu ulei pe jos cu alea alea, pacat ca m3-u ala v-a cam luat admiratorii !
matrixu is offline  
Old 25-10-04, 01:51   #312
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Matrix parerea mea e ca te uitzi cam mult la 2f2f.Crezi ca toata lumea isi permite lancer si eclipse si alte japoneze sau m3-uri ca sa dea burnuri cu ele? Fiecare se limiteaza la ce are si face cu ce poate.Aici (si asta vreau sa subliniez) este de apreciat ca omul vrea sa faca si face cu ce poate(solenta,olcit,renault ,etc.)Poate vii si u in port sau in alta parte si rupi putzin masina pur si simplu de placere sau ca ti-e ciuda pe cei de la x-team sau nighr-racers sau alt club si le faci in ciuda cu nu stiu ce masina si le arati ca esti mai bun sau ca detii material de rupt mai bun.Concluzia fiecare face cu ce poate dar face .....si lumea stie ca face si ca incearca sa faca din ce in ce mai bine. U vad ca-i balacaresti pe altii.Eu nu cred ca e frumos.
D_M_X is offline  
Old 25-10-04, 09:07   #313
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

right D_M_X ai zis bine frate vad ca de vreo 2-3 pagini in oace matrixu se cearta cu toata lumea.poate ca e mai bun dar ce il face sa creada ca ne intereseaza? nu am dreptate?
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline  
Old 25-10-04, 10:59   #314
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Matrix parerea mea e ca te uitzi cam mult la 2f2f.Crezi ca toata lumea isi permite lancer si eclipse si alte japoneze sau m3-uri ca sa dea burnuri cu ele? Fiecare se limiteaza la ce are si face cu ce poate.Aici (si asta vreau sa subliniez) este de apreciat ca omul vrea sa faca si face cu ce poate(solenta,olcit,renault ,etc.)Poate vii si u in port sau in alta parte si rupi putzin masina pur si simplu de placere sau ca ti-e ciuda pe cei de la x-team sau nighr-racers sau alt club si le faci in ciuda cu nu stiu ce masina si le arati ca esti mai bun sau ca detii material de rupt mai bun.Concluzia fiecare face cu ce poate dar face .....si lumea stie ca face si ca incearca sa faca din ce in ce mai bine. U vad ca-i balacaresti pe altii.Eu nu cred ca e frumos.
Voi va simtiti ofensati degeaba.(si n-am nici cea mai mica intentie sa ofensez pe nimeni)
Poti sa ai orice fel de masina atata timp cat poti sa faci ceva cu ea.
De ce trebuie de fiecare data cand zic niste lucruri REALE sa sara unu si altu ca io am ce am cu toata lumea etc.....
Am subliniat doar faptul ca ala cu m3-u le-a cam luat din spectatori, lumea se uita la ce e mai bun.
Acum te intreb eu pe tine care esti pasionat de masini: La ce te-ai uita cand vezi pe unu cu m3-u ca rupe masina si pe unii cu daciile care fac burnouturi cu ulei pe jos?
Noi care ne aflam pe acolo si nu numai, ne uitam ca prostii la ala cu m3-u cum isi rupea masina, daca nu era el ne-am fi uitat la baietii cu burnout ca nici aia nu o vezi in fiecare zi.
Sper sa va lamuriti draq o data ca nu am nimic cu nimeni, da' din cate am vazut eu pe forumu asta toata lumea ridica in slavi pe toata lumea si nu e chiar asa.
Pt voi forumu inseamna:X-team e cel mai tare,Sad(WRC) e cel mai tare, alalalt e cel mai tare, si cum vine omu si zice ca sunt altii mai buni ca ei(chiar si la o cursa,asta e adevaru altu a fost mai bun indiferent de circumstantele in care a avut loc cursa) voi luati cu totii foc.
Nu am cum sa nu recunosc perfformantele care le au unele dintre masini,insa cand sunt \"incalecate\" de alte masini atunci trebe zis si asta.
Ciuda pe cei de la x-team???asta chiar e buna, chiar ii admir ce fac/vor face de acum incolo.
Nu va mai ofensati degeaba ca nu am nimic cu nimei, doar spun lucrurilor pe nume asa cum sunt ele.
Auzi mai DMX-ule(mi-e cam greu sa pronunt numele asta) nu tu erai ala inversunat impotriva daciilor si postai pe aici ca Dacia tot Dacie e??
Eu apreciez si o dacie si un trabant si etc pentru ce stie sa faca, insa cand vine langa ea altceva muuuult mai bun imi schimb privirea.
In rest, numai bine si fara incidente!
matrixu is offline  
Old 25-10-04, 11:04   #315
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
right D_M_X ai zis bine frate vad ca de vreo 2-3 pagini in oace matrixu se cearta cu toata lumea.poate ca e mai bun dar ce il face sa creada ca ne intereseaza? nu am dreptate?
Si sa iti zic si tie domnu purtator de cuvant, NU MA CERT cu NIMENI, zic doar lucrurilor pe nume, si daca vroiam sa arat ca sunt mai bun ca voi restu ma apucam sa zic ca am/ca fac/ ca dreg etc. Ma repet pt a 15 a oara relatez si scriu doar lucruri vazute si Reale nu aberatii gen \"am auzit ca X.....,sau ca Y..........\" etc.
Scrieti si voi daca am aberat eu cu ceva.........cand v-am povestit toate astea pe care majoritatea nu le stiati.
matrixu is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -