Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-07, 10:48   #376
Bogdan_Irimia

Stage 3
 
Bogdan_Irimia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 90
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

il iau eu cu noi nu-ti face griji. nu cred ca intra pe forum dar o sa pun eu poze cu masina cand voi ajunge in romania. acum tre sa plec sa fac o modificare la bimmer ca sa incep cu cheltuiala banilor de luni dimineata.au aparut niste bare pt a face directia mai rigida. merg la un garaj sa vad despre ce e vorba si va anunt dupa.
o sa pun si ceva poze daca o sa fac astazi.vad ca e soare si o sa iau aparatul cu mine, daca nu uit.

vis avis de mustang. a fost cumparat inca din 2001 dar nu s-a ocupat de el fiind ocupat cu alte chestii pe vremea aceea. avea o viziune mai spre nou si il batea gandul sa cumpere nissanul ala galben dar avea cutia stricata. Pana la urma a cumparat audi 80 despre care va spuneam ,doar ca a fost cumparat din anglia si i-a luat ceva sa faca toate modificarile de unul singur pt a converti volanul si toate cele pe stanga. mustangul a devenit o a doua prioritate. dar e mai bine mai tarziu decat niciodata.
Bogdan_Irimia is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 10:57   #377
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Quote:
Originally Posted by Bogdan_Irimia View Post
il iau eu cu noi nu-ti face griji. nu cred ca intra pe forum dar o sa pun eu poze cu masina cand voi ajunge in romania. acum tre sa plec sa fac o modificare la bimmer ca sa incep cu cheltuiala banilor de luni dimineata.au aparut niste bare pt a face directia mai rigida. merg la un garaj sa vad despre ce e vorba si va anunt dupa.
o sa pun si ceva poze daca o sa fac astazi.vad ca e soare si o sa iau aparatul cu mine, daca nu uit.

vis avis de mustang. a fost cumparat inca din 2001 dar nu s-a ocupat de el fiind ocupat cu alte chestii pe vremea aceea. avea o viziune mai spre nou si il batea gandul sa cumpere nissanul ala galben dar avea cutia stricata. Pana la urma a cumparat audi 80 despre care va spuneam ,doar ca a fost cumparat din anglia si i-a luat ceva sa faca toate modificarile de unul singur pt a converti volanul si toate cele pe stanga. mustangul a devenit o a doua prioritate. dar e mai bine mai tarziu decat niciodata.
Atunci e bine ....cheltuie banii cu grija si pe ceea ce trebuie
Asa e in ceasul al 12-lea sa fie si tot e bine ...sperr sa va vedem curand printre noi
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 11:59   #378
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Quote:
Originally Posted by Bogdan_Irimia View Post
Buna ziua.
Al doilea post sau al doilea reply pe forum.
Scurta introducere daca se poate si apoi mai vedem noi.
Nume: Bogdan
Varsta:24
Origine:tzaran
Interese:nuntile din anul curent ale vedetelor din piatra neamt
Masini: VW polo 1.9D 2003 67 cp
Ford Ka 1.3 2001 dracu stie cati cai are
BMW M5 E39 2001 5.0l 400 cp (cu planuri de a fixa un superchager si a impinge 500 de cp).
Viteza maxima atinsa: 260 km/h iar acum 5 ore in drum spre casa de la servici, la o scurta intrecere cu un BMW330 supercharged, 220 km/h.

Sper sa avem ce discuta si ma bucur ca am gasit forumul..
Bine ai venit printre noi! sa ne tii la curent cu mustangu ala... k eu unu sunt inebunit dupa mustanguri
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 13:39   #379
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Sonorizare marlaneasca un sfert din masina e o boxa ....inca un sfert alta boxa....restu tabla ruginita si 4 rotzi )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	banchetadinspate.JPG
Views:	138
Size:	426.1 KB
ID:	301013  
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 14:04   #380
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

[QUOTE=GHICI;989101]Sonorizare marlaneasca un sfert din masina e o boxa ....inca un sfert alta boxa....restu tabla ruginita si 4 rotzi )[/QUOd

ditamai boxele intr`o masinutza :P nu cade tabla d la ele??
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 15:09   #381
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Wink Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
Sonorizare marlaneasca un sfert din masina e o boxa ....inca un sfert alta boxa....restu tabla ruginita si 4 rotzi )
Dar sunet de calitate....de la asa boxe profesionale
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 13:19   #382
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

SENZATIONAL ......Azi dimineatza mergeam cu Bal cu 180 la ora prin centru si de o data ...politzia dupa noi ....si nu am oprit niciunu ...au iesit doi in fatza la muzeu sa ne blocheze si am trecut printre ei .....si in intersectie la spital au reusit sa ne blocheze si cand sa ma dau jos din masina .....a sunat alarma de la telefon ...si...mam trezit si mam dus la treaba
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 14:14   #383
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
SENZATIONAL ......Azi dimineatza mergeam cu Bal cu 180 la ora prin centru si de o data ...politzia dupa noi ....si nu am oprit niciunu ...au iesit doi in fatza la muzeu sa ne blocheze si am trecut printre ei .....si in intersectie la spital au reusit sa ne blocheze si cand sa ma dau jos din masina .....a sunat alarma de la telefon ...si...mam trezit si mam dus la treaba
ce mai vis ) ...n`ai mai stat si la procesele verbale si la incatusari nu?))) alea nu`ti plak a?
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 19:12   #384
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Dupa seara de vineri o sa apara cateva poze cu niste masini noi de prin oras...rog pe Buddy sa le incarce el ...sambata
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 00:31   #385
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

B ...vad ca esti om de baza p'aici vezi ce faci si cum te'nvarti
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 11:33   #386
CristiSandescu

Stage 2
 
CristiSandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 27
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Hai sa pun si eu o poza 2 cu leon'u...(deocamdata). Asa arata acum...poate isi va schimba "blana,botul si coditza" de nu o sal mai cunoasca nici masa k ii leon A suferit mici schimbari ...in sensul k iam dat paianjenul jos si are alte numere... CJ 25 MTV...Interiorul e dragutz:P scaune sport volan piele 4 poxe pioneer (innalte si medii)(cate o boxa in fiecare portiera) + 2 sub. pioneer(100W RMS/BUC) + statie pioneer 300W cu head-unit Sony Xplode. Motor diesel 1.90-110CP (adus la 150CP) jante 17 225/45/8 cu papuci Dunlop SPSport 9000 si restu mai vedeti voi ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	HPIM1807.jpg
Views:	71
Size:	551.2 KB
ID:	303015   Click image for larger version

Name:	HPIM1808.jpg
Views:	60
Size:	489.0 KB
ID:	303016   Click image for larger version

Name:	HPIM1809.jpg
Views:	55
Size:	440.7 KB
ID:	303017  

Click image for larger version

Name:	HPIM1810.jpg
Views:	62
Size:	527.6 KB
ID:	303018   Click image for larger version

Name:	HPIM1811.jpg
Views:	81
Size:	436.8 KB
ID:	303019  
CristiSandescu is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 14:27   #387
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Quote:
Originally Posted by CristiSandescu View Post
Hai sa pun si eu o poza 2 cu leon'u...(deocamdata). Asa arata acum...poate isi va schimba "blana,botul si coditza" de nu o sal mai cunoasca nici masa k ii leon A suferit mici schimbari ...in sensul k iam dat paianjenul jos si are alte numere... CJ 25 MTV...Interiorul e dragutz:P scaune sport volan piele 4 poxe pioneer (innalte si medii)(cate o boxa in fiecare portiera) + 2 sub. pioneer(100W RMS/BUC) + statie pioneer 300W cu head-unit Sony Xplode. Motor diesel 1.90-110CP (adus la 150CP) jante 17 225/45/8 cu papuci Dunlop SPSport 9000 si restu mai vedeti voi ...
O chestie buna ca ai dat jos stikerele alea cu paianjenu de pe laterale...arata mult mai bine fara ....sper ca si din fata i-ai dat jos folia de pe capota nu?
Si asteptam surpriza
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 14:42   #388
CristiSandescu

Stage 2
 
CristiSandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 27
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

pai in fata pe capota nu e folie e vopsita vai lasama cu surpriza k nu mai pot dormi noaptea...alin ramane intre noi vezi acolo la clubu krt k tiam scris ceva
CristiSandescu is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 14:48   #389
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

Quote:
Originally Posted by CristiSandescu View Post
pai in fata pe capota nu e folie e vopsita vai lasama cu surpriza k nu mai pot dormi noaptea...alin ramane intre noi vezi acolo la clubu krt k tiam scris ceva
Ramane...ramane ...si ti-am raspuns...tot acolo dar mai discutam pe tema aia
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 14:52   #390
CristiSandescu

Stage 2
 
CristiSandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 27
Default Re: -=Masini din Piatra Neamt=-

asa te vreau... oricum din 2 una... tot va fi ceva
CristiSandescu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -