Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 23-09-08, 16:06   #1141
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Dar au ajuns niste vorbe la urechile mele cum ca NSL ar pune stapanire pe parcare ...si nu mai are nimeni ce cauta ...de asta am intrebat! Cat Despre "virajuri" daca nu stii sigur ...sa nu arunci vina in curtea altuia ...ok? Cat despre datu cu subsemnatu nu cred ca e tocmai cea mai buna idee...sa te duci sa dai raportu! Dar na ...ti-ai asumat responsabilitatea
pai ..daca am fi pus stapanire pe parcare ....am fi zis ca de vineri ...nu mai intra nimeni inafara de NSL ....
alin...nu mai asculta toate zvonurile
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-08, 16:08   #1142
nsl.cartman
Banned

Stage 2
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 60
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

nici nu am auncat vina pe nimeni....am zis ca de la noi sigur nu a fost nimeni

iar la treaba cu subsemnatu....de ce sa iau eu amenda sau sa iasa scandal cand de fapt nush care o dat salpu jos si eu n`am nici o vina? (dau un ex)

nu am chef sa vin la intalniri vinerea....si sa ma stranga in spate ca nush care s`o suparat pe bariera de la intrare si vrea sa o mute 2m mai la dreapta...vreau sa ma simt si eu si restu bine....si sa nu fie pb cu garda...dar daca nu o sa se inteleaga cu vorba buna si sa fie ok pt toti....atunci da...am sa fac in asa fel incat vinerea de la 8-11 parcarea toata sa fie doar a NSL`ului....cu acte si cu tot tacamu...da nu cred ca e cazul...sper
nsl.cartman is offline   Reply With Quote
Old 23-09-08, 16:26   #1143
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

In legatura cu stalpu ala sau ce e ...nush cand s-a intamplat...cum si nici cine l-a dat jos ...se poate sa nici nu fi fost unul dintre cei care vine vinerea pe la intalniri ...dar asta e ...cade vina pe noi ...ca suntem des acolo in parcare!
E o initiativa buna, sper sa nu iasa alte discutii de genu celor care au ajuns pe la urechile mele!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 23-09-08, 20:32   #1144
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
In legatura cu stalpu ala sau ce e ...nush cand s-a intamplat...cum si nici cine l-a dat jos ...se poate sa nici nu fi fost unul dintre cei care vine vinerea pe la intalniri ...dar asta e ...cade vina pe noi ...ca suntem des acolo in parcare!
E o initiativa buna, sper sa nu iasa alte discutii de genu celor care au ajuns pe la urechile mele!
sry ca ma bag...dar vezi u ..de asta nu suntem uniti ca o comunitate normala ...datorita acestor zvonuri...ale unor persoane care probabil k sa fie in centrul atentiei nascocesc niste dume din astea!MARE PACAT!
Daca n`ar mai fi aceste zvonuri si discutii aiurea...tare bn ar mai merge treaba in orasul asta...k lumea e d treaba in toate cluburile..dar datorita unor astfel d zvonuri si discutii s`a ajuns aici..
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 23-09-08, 21:02   #1145
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Buddy_lexx ai mare dreptate in postul tau , dar printre zvonuri mai sunt si unele adevaruri ....care de multe ori vin de la persoane de la care nu te astepti!
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-08, 22:21   #1146
LIV_Ros

Stage 4
 
LIV_Ros's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 227
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nsl.cartman View Post
nici nu am auncat vina pe nimeni....am zis ca de la noi sigur nu a fost nimeni

iar la treaba cu subsemnatu....de ce sa iau eu amenda sau sa iasa scandal cand de fapt nush care o dat salpu jos si eu n`am nici o vina? (dau un ex)

nu am chef sa vin la intalniri vinerea....si sa ma stranga in spate ca nush care s`o suparat pe bariera de la intrare si vrea sa o mute 2m mai la dreapta...vreau sa ma simt si eu si restu bine....si sa nu fie pb cu garda...dar daca nu o sa se inteleaga cu vorba buna si sa fie ok pt toti....atunci da...am sa fac in asa fel incat vinerea de la 8-11 parcarea toata sa fie doar a NSL`ului....cu acte si cu tot tacamu...da nu cred ca e cazul...sper
mai lasa-ne cu porcariile astea....
LIV_Ros is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 16:22   #1147
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

hai sa incetam odata cu comentariile astea ..care nu isi au rostul !!!!....
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 16:25   #1148
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

nu stiti decat sa va certati in "comunitatea" asta ...chiar nu se poate sa va intelegeti si sa aveti putina ingaduinta unii cu ceilalti ? ..si cand va mai aud ca ce unita e comunitatea ...pfff ..la ce? la cearta? ..infine ..faceti ce va duce capul
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 16:33   #1149
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

valex....cart a zis de aprobare.... si niste reguli ce ar trebui respectate ..k sa fie bn pt toti ... da vad cu unii cauta alte chestii .... dar na ...nu mai are rost sa zicem nimic.
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 16:51   #1150
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

OFFFFF DOAMNE!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 16:54   #1151
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Greseala a fost alta ...si multa lume stie despre ce vb ...pacat ca m-am zabatut ata ca la final sa ajungem la ce se intampla acum!!!
N-a sustinu nimeni ca e unita comunitatea valex! Si tu de ce vb ca si cum n-ai face parte din ea!!!???
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 17:00   #1152
VlaDoY

Stage 2
 
VlaDoY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 42
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Si hop s-a ajuns unde am crezut ca se va ajunge, pacat.
VlaDoY is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 17:09   #1153
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by VlaDoY View Post
Si hop s-a ajuns unde am crezut ca se va ajunge, pacat.
Domnule Nostradamus ....nu mai pune si tu paie pe foc ....
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 17:18   #1154
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Sus la gospodina (inainte de-a intra pe poarta aia alba) din cate stiu nu e drum public si e si spatiu mare... acolo nu e nimeni sa sune la politie ca deranjati sau sa vina politia sa va ia la rost.. deci de ce nu va mutati intr-un loc retras unde nu e nimeni care sa raporteze incidente/galagie/etc? Sau voua va place asa, la vedere, sa va aratati masinile?
__________________
Burn rubber, not your soul
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 17:27   #1155
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Sus la gospodina (inainte de-a intra pe poarta aia alba) din cate stiu nu e drum public si e si spatiu mare... acolo nu e nimeni sa sune la politie ca deranjati sau sa vina politia sa va ia la rost.. deci de ce nu va mutati intr-un loc retras unde nu e nimeni care sa raporteze incidente/galagie/etc? Sau voua va place asa, la vedere, sa va aratati masinile?
o fi loc acolo ....dar nu este asfaltat ....si sincer...cei cu masinile joase ...nu cred ca s-ar risca sa se bage acolo ...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -