Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 06-04-09, 21:05   #1516
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Ce se mai intampla pe la intalnirile de la Piatra ? Mai puneti si voi niste poze ! mai vedem si noi cei plecati cum decurg lucrurile .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 11:02   #1517
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by D@N_NSL View Post
asa se pare
Pozele......
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 16:35   #1518
D@N_NSL
Dacia Driver

Stage 5
 
D@N_NSL's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 890
Member of:
[DACIA]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Pozele......
probleme cu pc'u am pierdut tot((
D@N_NSL is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 16:44   #1519
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

ehhh ....altadata...
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:07   #1520
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

In seara asta va asteptam in numar cat mai mare la stadion de la ora 19:00

Sper sa fie prezente ca de obicei toate cluburile

Rog fotografii sa faca ceva poze ca sa mai punem si noi aici ca e cam pustiu in ultima vreme
__________________
AUDIOCLASS
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:09   #1521
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
In seara asta va asteptam in numar cat mai mare la stadion de la ora 19:00

Sper sa fie prezente ca de obicei toate cluburile

Rog fotografii sa faca ceva poze ca sa mai punem si noi aici ca e cam pustiu in ultima vreme

da e cam pustiu ......si tot pustiu cred ca o sa fie
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:11   #1522
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Cu mici eforturi din partea fiecaruia poate reusim sa schimbam situatia....
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:14   #1523
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Cu mici eforturi din partea fiecaruia poate reusim sa schimbam situatia....
poate...dar nu vezi ca nimeni nu vrea sa mai faca nimic.Iar cei care au facut eforturi foarte mari pt comunitatea din neamt se retrag din cauza unor anumite persoane.nu vreau sa creez polemici ....dar asta e parerea mea
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:23   #1524
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Da mai ai dreptate ....dar sa stii si tu ca odata si odata trebuie sa se retraga lumea ...pentru ca apare familia una alta si oameni se retrag la casa lor nu le mai arde lor de tuning(apar alte prioritati).....iar locul lor este luat ,mai devre sau mai, tarzu de catre "noi" astia tinereii iar la randul nostru vom face la fel...
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:26   #1525
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Da mai ai dreptate ....dar sa stii si tu ca odata si odata trebuie sa se retraga lumea ...pentru ca apare familia una alta si oameni se retrag la casa lor nu le mai arde lor de tuning(apar alte prioritati).....iar locul lor este luat ,mai devre sau mai, tarzu de catre "noi" astia tinereii iar la randul nostru vom face la fel...
sa speram
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:39   #1526
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

In timp se separa doar adevaratii pasionati de cei care fac tuning pt fitze, cei pe care i-am cunoscut acu vreo 10 ani la intalnirile de prin Bacau sau Iasi, ii intalnesc si acum cu placere. Iar la cei cu adevarat pasionati se vad diferente in modul de abordare al tuningului, in timp, dupa cum arata masina din posesie. Majoritatea activeaza tot in domeniul auto, service scoli de soferi, iar cei mai norocosi reusesc sa aiba rezultate in curse de rally, vtm
johnson is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:44   #1527
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
In timp se separa doar adevaratii pasionati de cei care fac tuning pt fitze, cei pe care i-am cunoscut acu vreo 10 ani la intalnirile de prin Bacau sau Iasi, ii intalnesc si acum cu placere. Iar la cei cu adevarat pasionati se vad diferente in modul de abordare al tuningului, in timp, dupa cum arata masina din posesie. Majoritatea activeaza tot in domeniul auto, service scoli de soferi, iar cei mai norocosi reusesc sa aiba rezultate in curse de rally, vtm
Cu acest post ai reusit sa pui PUNCTUL pe I.Ai foarte mare dreptate cu tuningul "de fitze"care e facut de "baietasi smecheri" pe munca parintilor si pe bani acestora.Poate varsta mea(destul de fragila ,16 ani)nu ma indreptateste sa fac asemenea comentari dar nu ma pot abtine.Imi cer scuze daca am jicnit pe cineva
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 09:48   #1528
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Acum sa fim seriosi ca 80% din cei care activam pe forum am vrea sa avem aceleasi rezultate mentionate de tine "domeniul auto, service scoli de soferi, iar cei mai norocosi reusesc sa aiba rezultate in curse de rally, vtm" ....dar intradevar sunt multi care fac tuning pt fitze sau care isi cumpara masina gata tunata si "uite ce masina tare am"....degeaba daka nu o faci cu mana ta ....eu merg pe principiul ca tuningul se face cu 80% pasiune si 20% bani....dar totusi sunt uni care vor sa faca da nu le iese , nu se pricep, da macar sa stea langa mecanic sa vada ....ca totusi nimeni nu sa nascut invatat...nu te duci cu valiza de bani si zici.."uite asa vreu sa arate masina mea..in cat timp e gata?" asta nu mai e pasiune ....dar in fine ...mult respect pentru cei cu adevarat pasionati...
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 11:49   #1529
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Acum sa fim seriosi ca 80% din cei care activam pe forum am vrea sa avem aceleasi rezultate mentionate de tine "domeniul auto, service scoli de soferi, iar cei mai norocosi reusesc sa aiba rezultate in curse de rally, vtm" ....dar intradevar sunt multi care fac tuning pt fitze sau care isi cumpara masina gata tunata si "uite ce masina tare am"....degeaba daka nu o faci cu mana ta ....eu merg pe principiul ca tuningul se face cu 80% pasiune si 20% bani....dar totusi sunt uni care vor sa faca da nu le iese , nu se pricep, da macar sa stea langa mecanic sa vada ....ca totusi nimeni nu sa nascut invatat...nu te duci cu valiza de bani si zici.."uite asa vreu sa arate masina mea..in cat timp e gata?" asta nu mai e pasiune ....dar in fine ...mult respect pentru cei cu adevarat pasionati...
toti aveti dreptate in felu vostru... dar mai e mult pana se va face tuning din pasiune in tara asta... in romania nu vedeti cum sta treaba... si nu ma refer numai la tuning... sunt oameni care isi cumpara masini mai scumpe decat casele in care stau... sau sunt oameni care stau cu chirie si au masini de 20mii ..la noi nu`s pasionati ..is fitosi... stiu un caz in care o pers si`a cumparat o masina prin 4 credite bancare ..masina de suta de mii d euro si omu sta intr`o garsoniera... nu mai mentionez ca in primele luni nu a avut bani sa o miste din parcare sau sa`i faca asigurare... asta`i tara noastra..plina de figuri si impresii!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 17-04-09, 12:24   #1530
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Discutiile sunt inutile ...intalnirile sunt pentru pasionati si cei care sunt prezenti se numesc asa! ...fiecare in sufletul lui stie cat de pasionat e...si pasiunea nu va muri chiar daca nu se mai prezinta la intalniri
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -