Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 05-05-08, 23:32   #1471
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

ai dreptate in ceea ce zici... si la noi se fac mijtouri din astea si alte chestii ..e vba k unii se cred mai superiori decat altii..k au nuj ce masini si nuj ce tuning...si vba lu john33exe... mai e mult pana se ajunge la tuning...muult mult...
si am mai spus eu personal nu am nimic cu nimeni....
app hai sa`ti zic o faza... si kateva pers de pe forum o cunosc nu vreau sa intru in amanunte..dar..zic doar asa k idee :P : am adus la un momentdat pe cineva la intalnire...de fapt pe mai multi..eh.. a fost intrebat ce masina are... in fine ..i`a spus...si primeste un rasp de genu : poi..mda...stii noi vrem oameni kre sa aiba masini cu potential...! adik pe romaneste..mai du`te`n ..... cu rabla ta...
si persoana in cauza nu mai vine la intalniri la 4 tuning... datorita unor vbe d genu asta.. si is multe faze..dar...in fine

hai sa incheiem subiectul asta ..sincer..m`am saturat..de discutiile astea...

app ..stie careva unde se pot ioniza geamuri in pn???
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 06-05-08, 07:12   #1472
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

aia cu masinile cu potential ai zis-o!
sunt curios cei care ridicau asemenea pretentii, ce masini au ma rog? sau macar au?
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 06-05-08, 10:47   #1473
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

cred k acea persona ... ce doreste masini cu potential ....o fi avand vreun Chevrolet Corvette ...sau cine stie ce masina puternica ..si na ...vrea concurenta). Ar fi frumos sa fie cam in fiecare vineri ...cum a fost pe 25 la stadion , adica sa ne strangem toti ; NSL-ul , Katana , 4tuning-ul......
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-08, 14:23   #1474
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
cred k acea persona ... ce doreste masini cu potential ....o fi avand vreun Chevrolet Corvette ...sau cine stie ce masina puternica ..si na ...vrea concurenta). Ar fi frumos sa fie cam in fiecare vineri ...cum a fost pe 25 la stadion , adica sa ne strangem toti ; NSL-ul , Katana , 4tuning-ul......
nu mai zic nik legat de faza cu masinile cu potential.. k nu`si are rostu...ideea a fost k mi s`o parut cva..f de r...t dar in fine...

eu sunt de acord cu propunerea ta... sa ne intalnim toti la stadion..!din partea mea totul e ok! acuma sa vedem si daca celelalte parti sunt de aceasi parere
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 07-05-08, 00:59   #1475
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Frate sa se discute tot timpul despre modificatul masinilor nu se poate ca la un moment dat te plictisesti!!! Si topicul asta e facut pentru a se discuta liber ORICE!!! Sau modificat si masini!!! Regret ca ai prins un moment in care nu sa discutat de modificatul masinilor!!! De obicei asta se discutala intalniri!!!! Eh se mai face cate o gluma,se mai gaseste cineva sa zica cate o povestioara na astai viata!!!
Omu citeste cu atentie!!!!!!! omu a zis ca a fost la o intalnire 4tuning nu ca a citit pe forum, vezi ca de multe ori nu ai fost atent....si cade naspha..)))
PS: Incearca sa nu mai comentezi toate fazele, si sa le comentezi intr-un fel cum ai fi a tot cunascator. Noroc in continuare, si nu o lua in nume de rau....e doar un sfat
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-05-08, 13:58   #1476
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Omu citeste cu atentie!!!!!!! omu a zis ca a fost la o intalnire 4tuning nu ca a citit pe forum, vezi ca de multe ori nu ai fost atent....si cade naspha..)))
PS: Incearca sa nu mai comentezi toate fazele, si sa le comentezi intr-un fel cum ai fi a tot cunascator. Noroc in continuare, si nu o lua in nume de rau....e doar un sfat
Mersi de sfat
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 07-05-08, 14:31   #1477
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Mersi de sfat
Hai ca am inteles eu gresit de data asta, creca nu te-ai ofensat destul incat sa sari la bataie))) si vezi ca prima data cand gresesc sa fii cu ochii pe mine si sa te razbuni))) ca sa ......ai sa vezi atuncea)) Imi cer inca odata scuze daca te-ai enervat cu mine) Numai bafta
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-05-08, 15:30   #1478
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Se discuta despre masini aici si sa ajuns la corectari de gramatica si care ce a inteles...
apropo...Ati vazut chrisler-ul ala decapotabil portocaliu??Cine imi poate spune ce model e..
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 07-05-08, 18:27   #1479
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

NSL Piatra Neamt - poze, evenimente, contact, intalniri ..... www.piatra-neamt.info .... asteptam si alte cluburi din Piatra Neamt sa isi prezinte pe siteul orasului activitatea
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 07-05-08, 22:20   #1480
cartman_nsl
Banned

Stage 2
 
Join Date: May 2008
Posts: 46
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

treaba buna
o sa iti dau pe mess si prezentarile + poze la cateva masini...nu e cine stie ce dar e NoSpeedLimit....si e de`ajuns
cartman_nsl is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 20:09   #1481
ByAlin
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 420
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Honda]
Thumbs up Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by ghici_robert View Post
buddy_lexx eu am inteles perfect ideia ta .... dar sincer sa fiu si acum mi se intampla sa nu fiu bagat in seama de aia de la 4tuning sa vorbesc singur ....ba chiar mai rau isi permit cu mine ca ne sti de mult sa ma mai si ia peste picior si sa rada de mine rau de tot si chiar ma mai dau cu flit din cand in cand...... asta este viata intre baieti ....mai iau flit mai dau flit, mai rade unu de mine io mai intorc ...altu ma lasa vb singur eu i zic ca e de la tzara .... asa e intre baietzi .... nu e o casatorie si nici relatie de concubinaj ...e o adunatura de baieti destul de plecati de acasa si destul de batuti in cap incat sa faca o cursa sa se mai certe cu un militzian ..... nu intelege gresit modul de relationare intre barbati .... asta e iei flit dai flit nu ...gata ma jicnit unu gata imi iau jucariile si plec..... ca asa trebuia sa nu mai vorbesc cu niciunu de acolo ..... si sincer eu i stiu pe toti de la toate cluburile astea....sincer nu cred eu ca vreo unu e baiat rau toti sunt baieti de treaba dar asa se manifesta masculi in grup ... nu trebuie sa te simti ofensat ...si daca te simti atacat ...intoarcei vorbele sau gesturile ....... exemplu Sasha ..... vai vai cate vorbe le;a intors la baietzi ..... vai vai
Deci repet nu cred ca e vreunu rau sau prost .... ci doar .."barbati e niste porci"
bine zis dom.GHICI
cind vin acasa vreau sa-ti dau si eu ceva"material" cu By Alin
ByAlin is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 20:14   #1482
ByAlin
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 420
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Honda]
Question Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
ai dreptate in ceea ce zici... si la noi se fac mijtouri din astea si alte chestii ..e vba k unii se cred mai superiori decat altii..k au nuj ce masini si nuj ce tuning...si vba lu john33exe... mai e mult pana se ajunge la tuning...muult mult...
si am mai spus eu personal nu am nimic cu nimeni....
app hai sa`ti zic o faza... si kateva pers de pe forum o cunosc nu vreau sa intru in amanunte..dar..zic doar asa k idee :P : am adus la un momentdat pe cineva la intalnire...de fapt pe mai multi..eh.. a fost intrebat ce masina are... in fine ..i`a spus...si primeste un rasp de genu : poi..mda...stii noi vrem oameni kre sa aiba masini cu potential...! adik pe romaneste..mai du`te`n ..... cu rabla ta...
si persoana in cauza nu mai vine la intalniri la 4 tuning... datorita unor vbe d genu asta.. si is multe faze..dar...in fine

hai sa incheiem subiectul asta ..sincer..m`am saturat..de discutiile astea...

app ..stie careva unde se pot ioniza geamuri in pn???
daca persoana respectiva are si nume spunel si noua ca suntem curiosi uni
ByAlin is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 20:23   #1483
Ionut90

Stage 3
 
Ionut90's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 137
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
ai dreptate in ceea ce zici... si la noi se fac mijtouri din astea si alte chestii ..e vba k unii se cred mai superiori decat altii..k au nuj ce masini si nuj ce tuning...si vba lu john33exe... mai e mult pana se ajunge la tuning...muult mult...
si am mai spus eu personal nu am nimic cu nimeni....
app hai sa`ti zic o faza... si kateva pers de pe forum o cunosc nu vreau sa intru in amanunte..dar..zic doar asa k idee :P : am adus la un momentdat pe cineva la intalnire...de fapt pe mai multi..eh.. a fost intrebat ce masina are... in fine ..i`a spus...si primeste un rasp de genu : poi..mda...stii noi vrem oameni kre sa aiba masini cu potential...! adik pe romaneste..mai du`te`n ..... cu rabla ta...
si persoana in cauza nu mai vine la intalniri la 4 tuning... datorita unor vbe d genu asta.. si is multe faze..dar...in fine

hai sa incheiem subiectul asta ..sincer..m`am saturat..de discutiile astea...

app ..stie careva unde se pot ioniza geamuri in pn???
Naspa omule.Dar persoana ce masina are de vrea una cu potenzial sunt si eu curios sa vad cat de tare e tipul asta si cu ce se mandreste
Ionut90 is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 22:42   #1484
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

eu am incheiat de mult subiectul asta...deci nu mai are rost sa vb despre...

e full orasu de masini sa mor eu ce najpa`i cand e un meci din asta imp la noi..n`au unde parca... era unu cu un logan d b mergea k disperatu... bleach i hate this
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 12-05-08, 17:13   #1485
Ionut90

Stage 3
 
Ionut90's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 137
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
e full orasu de masini sa mor eu ce najpa`i cand e un meci din asta imp la noi..n`au unde parca...
Asai dar gandestete cat se castiga cine se ocupa cu parcarile ei sunt singuri care se bucura de treaba asta.
Ionut90 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -